Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от транспорт на 5л ракия Панагюрище -> София.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от транспорт на 5л ракия Панагюрище -> София.

    Привет,
    Всичко става ясно от заглавието. Не мога да ползвам куриер, защото отказват да транспортират този вид акцизна стока когато е в домашно-разливен формат.
    Нямам време да отида да си я взема, а ми е необходима до петък (01.11.2019г.) до обяд.
    Ако някой има такъв курс и не го затруднява молбата ми, нека пише тук, ЛС или да звънне О898 Ч7 6Ч Ч7 - Жоро.
    Благодаря!
    Георги Тонев

  • #2
    На мен такива неща са ми пращани оформени като светена вода, зехтин, мехлем за душа и др.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Светена вода взима Еконт, ако и да знаят много добре колко е светена.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        Благодаря за идеите.
        Ще помоля изпращача да ми прати зехтин, но съмнението ми е че няма да му се занимава особено. Така че, ако все пак се появи някой който пътува по маршрута, нека се обозначи.
        Георги Тонев

        Коментар


        • #5
          Пращал съм трансмисионно масло(бъчвата беше нова и неизтощена) доста пъти в бутилки от минерална вода... Не е имало проблем.
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • #6
            Ако и ракия вече в България не можеш да пратиш по куриер...., значи много сме се поевропейчели вече....

            П.П. От време на време пращам по куриер по 20-30 литра до Финландия .
            До като живеех там пък , редовно превозвах със самолета по 50-60 литра...
            И това до държава където не можеш да си купиш алкохол от супермаркета.
            Последно редактирано от cnc82; 29-10-19, 15:08.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              Аз лично като пращам такова нещо го опаковам предварително.Като ме питат какво е това "- Стартер ЮМЗ " казвам аз за ремонт.Винаги минава.

              Коментар


              • #8
                Аз бих се доверил на човек за такава работа , само ако е пълен и убеден въздържател.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #9
                  Един ден по-късно-в събота, проблем ли е?

                  Коментар


                  • #10
                    Привет,
                    Един ден по-късно вече няма да има смисъл от това транспортиране. Благодаря все пак.
                    Утре ще пиша дали има развитие.
                    Поздрави.
                    Георги Тонев

                    Коментар


                    • #11
                      В крайна сметка, кашончето с "резервни части" дойде с куриер, а между другото и вече си изразходва по предназначението си.
                      Благдаря за насоките.
                      Георги Тонев

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X