Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Затънал джип на Люлин Планина

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Затънал джип на Люлин Планина

    Здравейте

    Днес моят УАЗ ще пренощува на Люлин Планина, където го оставих след неуспешен опит за измъкване с лопата и хай-джек. Намира се в горния край на бившия асфалтов път, малко под военното поделение.

    GSM-ът ми е O878 8О38б9. Ако някой може да помогне, ще съм благодарен.

  • #2
    От: Затънал джип на Люлин Планина

    Не разбрах в какво си закъсал? Ако може да ти се помогне без лебедка може да опитаме.

    Коментар


    • #3
      От: Затънал джип на Люлин Планина

      Затънах в кал, покрита със сняг. На около 10-15 метра напред има по-твърда земя, на която теглещият автомобил може да стъпи. За съжаление не разполагам с хубаво въже.

      Коментар


      • #4
        От: Затънал джип на Люлин Планина

        Джипът беше измъкнат бързо и ефективно с помощта на krumal.
        Благодаря!

        Коментар


        • #5
          От: Затънал джип на Люлин Планина

          Радвам се, че сте го извадили. Само дето ми прави впечатление това, че има 282 прегледа на темата и само един отзовал се! Някога не бе така .. хайде сега някой модератор да ми "тури" червен картон, като в темата за таз годишния Дакар въпреки, че и там не наруших добрия тон.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #6
            От: Затънал джип на Люлин Планина

            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
            Радвам се, че сте го извадили. Само дето ми прави впечатление това, че има 282 прегледа на темата и само един отзовал се! Някога не бе така .. хайде сега някой модератор да ми "тури" червен картон, като в темата за таз годишния Дакар въпреки, че и там не наруших добрия тон.
            Бяхме млади. Сега деца, жени, простотии. Което ме подсеща че ще се изпозабравим
            Аз и нямам жип в движение де, да си кажа за оправдание, че и аз съм след тия 282 прегледали.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Затънал джип на Люлин Планина

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Бяхме млади. Сега деца, жени, простотии. Което ме подсеща че ще се изпозабравим
              Аз и нямам жип в движение де, да си кажа за оправдание, че и аз съм след тия 282 прегледали.
              Петьо, не е там проблема. Аз също бях от тези 282, но бях зает и ако не бе изкаран щях сега да ходя. Друга ми бе мисълта, ама няма да се раберем тук иначе червен картон А да се забравим? Едва ли! Има хора, които не се забравят.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #8
                От: Затънал джип на Люлин Планина

                Жоре, то имаше една група двип - там май никой не пише вече
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Затънал джип на Люлин Планина

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Жоре, то имаше една група двип - там май никой не пише вече
                  Е това си мислех и аз. Ако е съвет за снимане или каквото и да е извън офроуда ще получиш съвет, но не и за това. Хайде лека приятелю, лека и на всички останали.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #10
                    От: Затънал джип на Люлин Планина

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    Петьо, не е там проблема. Аз също бях от тези 282, но бях зает и ако не бе изкаран щях сега да ходя. Друга ми бе мисълта, ама няма да се раберем тук иначе червен картон А да се забравим? Едва ли! Има хора, които не се забравят.
                    Като си бил и ти от тези 282, какво си се разплакал?!? Или знаеш със сигурност, че ти си бил единствения зает, който иначе щял да отиде?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Затънал джип на Люлин Планина

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Като си бил и ти от тези 282, какво си се разплакал?!? Или знаеш със сигурност, че ти си бил единствения зает, който иначе щял да отиде?
                      Земва ми го от устътъ!...И аз бях от онези около 300, но....късно е за обяснения "защо"!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Затънал джип на Люлин Планина

                        Първоначално публикуван от Ahorn Преглед на мнение
                        Джипът беше измъкнат бързо и ефективно с помощта на krumal.
                        Благодаря!
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #13
                          От: Затънал джип на Люлин Планина

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Като си бил и ти от тези 282, какво си се разплакал?!? Или знаеш със сигурност, че ти си бил единствения зает, който иначе щял да отиде?
                          Не плача Чавдаре, по същото време вадех друг колега обадил се за помощ по телефона. И да мисля, че имам право да изкажа мнение или вече и това нямам?!!
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • #14
                            От: Затънал джип на Люлин Планина

                            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                            Не плача Чавдаре, по същото време вадех друг колега обадил се за помощ по телефона. И да мисля, че имам право да изкажа мнение или вече и това нямам?!!
                            Ти си бил зает, някой друг е бил зает, трети е бил на 2 ракии, четвърти нямал пари да сипе нафта в джипката, пети имал задръжки да реагира на непознати участници във форума, а пък шести би могъл да помогне, ама просто не е видял темата ...

                            Та какво общо имат твоите терзания, че някой ти бил сложил червен картон?!?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X