Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

    Копирам от тази тема

    Първоначално публикуван от Gori Преглед на мнение
    Hi now we are in Sofia but i have a problem with my land rover disco 300 tdi i need help someone there. I lost a brake caliper bolt i and need to get them can anyone help me?
    My telephone numer in Bulgaria is Mtel +359887926778 or email ktm@bezdroza.czest.pl i have slow internet in my tablet. If any one can help me please contact me trought mail or telephone. We will sleep near Sofia in tents
    Здравейте! Сега сме в София, но имам проблем с моя ЛР Диско 300 и имам нужда от помощ. Изгубих болт на спирачен апарат и трябва да намеря такъв. Някой може ли да ми помогне?
    Телефонният ми номер в България е Mtel +359887926778 или email ktm@bezdroza.czest.pl. Имам бавен Интернет на таблета. Ако някой може да ми помогне, моля свържете се по телефон или на Е-мейл. Ще спим на палатки близо до София.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-05-13, 18:59.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    От: Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Копирам от тази тема



    Здравейте! Сега сме в София, но имам проблем д моя ЛР Диско 300 и имам нужда от помощ. Изгубих болт на спирачен апарат и трябва да намеря такъв. Някой може ли да ми помогне?
    Телефонният ми номер в България е Mtel +359887926778 или email ktm@bezdroza.czest.pl. Имам бавен Интернет на таблета. Ако накой може да ми помогне, моля свържете се по телефон или на Е-мейл. Ще спим на палатки близо до София.

    Звънях на посочения телефон, ама никой не се обажда.
    Къде около София са?

    Коментар


    • #3
      От: Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Копирам от тази тема



      Здравейте! Сега сме в София, но имам проблем д моя ЛР Диско 300 и имам нужда от помощ. Изгубих болт на спирачен апарат и трябва да намеря такъв. Някой може ли да ми помогне?
      Телефонният ми номер в България е Mtel +359887926778 или email ktm@bezdroza.czest.pl. Имам бавен Интернет на таблета. Ако накой може да ми помогне, моля свържете се по телефон или на Е-мейл. Ще спим на палатки близо до София.
      Дядо Владо дали не би помогнал? Аз се наемам да го закарам и върна до там, стига да има нужда и да знам къде е човека.
      Към 21 часа във връзка с футболната среща смятам да употребя малко, така че или преди това да тръгнем или утре сутринта когато е нужно.

      Коментар


      • #4
        От: Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

        Върна обаждането. Разбрахме се отре сутрин да се търсим и намерим.

        Коментар


        • #5
          От: Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

          Пенчо ги докара, проблема е решен.........останаха малко кебапчета и бира.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Пенчо ги докара, проблема е решен.........останаха малко кебапчета и бира.
            А въпросната бурма се оказа, че никъде я няма, само в моя багажник се търкаля една останала от старите ми колани!!Язък за няколкочасовото обикаляне по Софийските морги с гедоре в ръце.
            Нищо, поразходихме се бате Пепо до Балша и обтратно. Гъби нямаше.

            Коментар


            • #7
              От: Чуждестранен участник с LR Disco има проблем

              Бурмата е с инчова резба, затова я няма.
              7/16UNF
              Цената му в България e 26.29лв, но го няма наличен. Ако не се намери от друго - при добър стругар.
              Гадно е за един болт да правиш поръчка и да чакаш, затова знам.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X