Обява

Свий
Няма добавени обяви.

за София

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • за София

    Колега от форума, не го познавам, ми звънна, че след Орлов мост-посока Пловдив е изгаснал и до там. Явно е притеснен и бърза намира се горе долу около мола, вижда сграда на която има реклама на Виваком. оОадих се на Иван Горчев, той е района, но е без автомобил. Ако има някой на близо около тях - помогнете им аз съм на 50 км извън София в противоположна посока. Телефона на закъсалия е 0896396700. Червена фероза.
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    От: за София

    Аз след малко мога да тръгна и до 20 минути да съм там, но в евридейката нямам въжета, инструменти и т.н. - ако има - поне мога да го дръпна до някъде например...Казвайте, ако друг по-подготвен не може да се организира.
    Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
    Grand Cherokee 3.0

    Коментар


    • #3
      От: за София

      Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
      Колега от форума, не го познавам, ми звънна, че след Орлов мост-посока Пловдив е изгаснал и до там. Явно е притеснен и бърза намира се горе долу около мола, вижда сграда на която има реклама на Виваком. оОадих се на Иван Горчев, той е района, но е без автомобил. Ако има някой на близо около тях - помогнете им аз съм на 50 км извън София в противоположна посока. Телефона на закъсалия е 0896396700. Червена фероза.
      Казва също, че гориво-газ и бензин има, ток-искри има и неще и неще. ВЪЖЕ ИМА! Паднал му е вече и акомулатора.
      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

      Коментар


      • #4
        От: за София

        Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
        Казва също, че гориво-газ и бензин има, ток-искри има и неще и неще.
        Я да си провери масата на мотора - една тънка мижава жичка е ама без нея не пали
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: за София

          Ами да тръгвам - на къде да го карам дайте съвет само.

          Ако някой се сети - да дрънка на нула осем 89 две седем девет девет пет пет.
          Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
          Grand Cherokee 3.0

          Коментар


          • #6
            От: за София

            Сега говорих с Иван, който е там - трябжат кабели и ток, намират се на Цариградско , посока Пловдив, малко след разклона за Алея Яворов.
            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

            Коментар


            • #7
              От: за София

              20 минути
              Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
              Grand Cherokee 3.0

              Коментар


              • #8
                От: за София

                Първоначално публикуван от a26 Преглед на мнение
                Ами да тръгвам - на къде да го карам дайте съвет само.

                Ако някой се сети - да дрънка на нула осем 89 две седем девет девет пет пет.
                Надин?
                Ако не запали нещо мини през 7и км да го видим
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: за София

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Надин?
                  То всички сме за там, ма аз държа на Българското.
                  Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                  Коментар


                  • #10
                    От: за София

                    Акция успешна, хиляди благодарности от човека!
                    Моля за ключ или каквото там трябва, благодаря и от мен!
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • #11
                      От: за София

                      Е кажи поне кво е станало
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: за София

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Е кажи поне кво е станало
                        Карал бил като Фидел Кастро и с краченце ритал кабелите на копчето за газовата, та чак ги скъсал. После въртял, и умрял! И тЕ такА. После дошъл горския и ги разгонил.
                        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X