Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бърза нужда от платформа и/или шофьор

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бърза нужда от платформа и/или шофьор

    Здравейте,

    едно момче е блокирано в момента на хърватско-словенската граница. Отиде с автобус до Германия, купи си автомобил, но извади жълти номера. Не го пускат да премине, а вариантите за обиколки през Италия са дълги. Той е сам и е изморен. Трябва ни платформа за лек автомобил на първо време, а може и шофьор с нужната категория. И двете поотделно или заедно ни вършат работа. Закачаме го на наша кола, отиваме директно до там и се връщаме веднага, без спирки освен за почивка. Ако някой може да се отзове, нека каже. Ние търсим варианти в близките часове, но все пак съм длъжен да помогна с каквото мога, за това питам и вас. Предполагам 24-34 часа ще отнеме.

    0877 55 27 50 е за връзка с мен. Ще пиша, ако намерим междувременно решение.
    Последно редактирано от basson; 12-11-12, 21:36.

  • #2
    От: Бърза нужда от платформа и/или шофьор

    Актуална информация: намерихме платформа, обаче транспорта фейлна (увериха ни, че с лек автомобил не ставало, щяло да има проблеми по границите). Та към момента се издирва джипка с приличен разход и шофьор с Е категория, които да извършат услугата срещу съответното заплащане, за което биха го направили. При така създалите се обстоятелства, ако някой е склонен нека се обади)

    Коментар


    • #3
      От: Бърза нужда от платформа и/или шофьор

      Ако не можете да го организирате, може да мине през Унгария и после Сърбия. Поздрави.
      [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        От: Бърза нужда от платформа и/или шофьор

        Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
        Здравейте, .....
        От форума Марин (auto_marin) за друг сега не се сещамО889 476о81
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Бърза нужда от платформа и/или шофьор

          Благо от Русе също може да свърши работа.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Бърза нужда от платформа и/или шофьор

            Аз мога да тръгна веднага, ама колегата не отговаря на телефона.
            TLC 90 1KZ-TE 2000г.
            "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

            Коментар


            • #7
              От: Бърза нужда от платформа и/или шофьор

              Ох, нямах нещо прекъсна интернета рано тая сутрин, по-рано говорих с един от вас (Тони ти ли беше), на който много благодаря също. Тони, за малко телефона не беше в мена, сега го видях, пък взе че ми дойде и нета. Направо съм учуден за бързата реакция и благодаря.

              Момчето, както импулсивно и необмислено тръгна натам с рейса, така отново преди 3-4 часа в тъмната част решил да се връща към Мюнхен към общ приятел там, защото не повярвал че някой ще се отзове от Бг да тръгне да го прибере и решил да не ми звъни заради часа. Като ми се обади някой от вас по-рано тази сутрин му звъннах с добрата вест и той ме изненада с решението си. Там щял да го мисли документално, че колата няма TUV и за това не извадил червени номера.

              kokolighta - през Унгария забраниха от половин година, а в Сърбия въобще не става, но там сме минавали с почерпушка по границата и винаги в тъмната част на деня. Отскоро обаче не става никъде, а спогодбата за жълти номера остава само за Германия, Австрия и Италия.

              Мерси на всички още веднъж. Следващият път като/ако ми се наложи помощ, ще пиша чак като опре ножа до кокала за да действаме със сигурност.

              Може да затворите темата.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X