Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся сервиз в района на Сърница - Доспат

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся сервиз в района на Сърница - Доспат

    Пускам темата с уговорката, че не съм сигурен за мястото й. Моля да бъда извинен ако преценката ми е неправилна и модератор да я премести където намери за уместно.

    Както е видно от заглавието, необходим ми е автосервиз в района на Сърница - Доспат или в близост. Там в момента се намира моя каравана, която има нужда да влезе в сервиз с канал, за да се погледне отдолу. Щом такъв се намери, ще командировам от София две мои момчета и себе си с необходимите инструменти (със сигурност ще има и нещо забравено, така че и тук евентуално ще се наложи помощ). Срок за решаване на проблема 3-5 дни. Това не означава, че през цялото време караваната ще е в сервиза и ще пречи на работата му. Очаквам да приключим с ремонта в рамките на работен ден.

    Контакт с мен за въпроси, идеи и съвети на тел. о876 5о 7о 74 или тук в темата. Предвид заетостта ми през идните дни предпочитам телефона.

    Благодаря предварително!

    п.п. Разбира се, за услугата ще има подобаваща отплата
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

  • #2
    От: Търся сервиз в района на Сърница - Доспат

    Ако е само за канал ....
    На главната улица на Сърница посока от центъра към Велинград има бетонов канал .... до чешмата!
    Ползвал съм го!
    Местните си сменят там маслата.
    Другия е в сервиза долу до язовира ... срещу дъскорезницата (първата до язовира)
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Търся сервиз в района на Сърница - Доспат

      Само за канал става дума и евентуално ток от някъде. В краен случай ще ползваме акумулаторни бормашини.
      Задачата е да са подсили пода на караваната с поцинкована ламарина, която да да се обърне и по страниците - ще се справим.

      За канала до чешмата се сетих, за сервиза до язовира не знаех. Румба, благодаря ти за полезната информация!

      Темата е за архив!
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • #4
        От: Търся сервиз в района на Сърница - Доспат

        Само за информация! В сервиза до язовира човека заварява и алуминиеви картери.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X