Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

    Така и не разбрах къде да пусна такава тема /знам, че не трябва да е в раздела спешна помощ, и може да бъркам като я пускам тук, опитах в друг раздел също/ ако се наложи и ето, наложи се. Един приятел си купи наскоро Диско 2 и след като му сложи БФГ АТ гуми май е станал прекалено смел. Няма и междинен блокаж, а само бавни, освен това няма и особено много опит. Аз нямам в момента машина, с която да отида да го извадя и реших да пусна тук тема ако някой може да го извади. Намират се около 200 и някой кол на маркировката по туристическия път от Бистрица за Железница. Нямам идея защо са се озовали там, но за да избегне препядствие се забухал през тревата в нещо като блато по думите му. Пускам неговия ГСМ ако някой може да се отзове да му звънне да се разберат. Опитваха да се вадят сами, но нещо не се получава и май ще нощуват в колата. Не е спешно на живот и смърт, но не е и приятно да нощуват там. Евентоално може и да им занесат механична лебедка, но те нямат опит и ми описват терена като непроходимо блато и се притеснявам да не направят някоя по-голяма глупост.

    О878 757 445 Алекс

  • #2
    От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

    Тва тия колове нямам идея къде е но мога да тръгна веднага.
    Знаеш ли къде е да се чакаме някъде?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

      Аз съм в Хладилника, до Южния парк, но знам те къде са само по описание. Не съм 100% от къде се влиза през Бистрица, но мисля, че съм минавал от там. Гложди ме една мисъл, че са се хакнали в парк-а, където е забранено да се кара. Принципно може и от Железница да се влезе, но той твърди, че е лош терена пред него. Като знам, че няма опит не мога да преценя дали е реално или преувеличава, но сякаш назад трябва да се дърпа. Ще му звънна да питам от къде са стигнали до там. Това трябва да е турситически маршрут /тая дума ми е мъглива, нз така ли се пише /.

      Коментар


      • #4
        От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

        Виж и драсни да се координираме.

        peter.doynov ми е скайпа
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

          Близо са до Железница. Имат човек, който е слезнал в самото село и кзва, че са на около 10 минути от селото. Той ще ни заведе до тях.

          Коментар


          • #6
            От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

            Потегляме. Ако някой нещо да ми звъни
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Потегляме. Ако някой нещо да ми звъни
              Ми то ти ако нещо звъни да дойда да помагам! Ама не мога да карам, че празник днес имаме и не трябва да карам вече! Иначе за хамализъм ставам! Ще следя темата!
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #8
                От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                И аз паля и тръгвам,сега се чух с Търтьо,ами това ми е у задния двор.

                Коментар


                • #9
                  От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                  Диското е извадено-утре ще има клипче.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                    Изскочи като пирон от кисело млеко
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                      Ето и видеото:

                      Коментар


                      • #12
                        От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                        Браво момчета!
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #13
                          От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                          Добре се получи. Благодаря на отзовалите се. Операцията протече гладко и без произшествия. Дори покарах Диско 2 и сега съм сигурен, че Диско 1 е по-подходящо за моята особа. Алекс беше взел интересно решение да се бухне извън пътя, който път беше съвсем добре, но леко издълбан от водата. Сега надявам се вече ще му е по-лесно да прецени, че нещата не са такива, каквито изглеждат /уж лошия път и уж добрата тревица /. Липсата на опит няма как да с екомпенсира, освен с повечко Опит . Благодаря и на модерацията, че е преместила тази тема на правилното място, което вече ще знам за друг път /надявам се да няма нужда/ за да не пълня спешната тема. Основен извод за мен, ТРЯБВА ДА СИ КУПЯ ЕЛАСТИЧНО ВЪЖЕ /горещо препоръчвам на всеки, който няма/!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            Добре се получи. Основен извод за мен, ТРЯБВА ДА СИ КУПЯ ЕЛАСТИЧНО ВЪЖЕ /горещо препоръчвам на всеки, който няма/!
                            Що ти е бре? Тук все още има хора които не признават друго, освен сапани и колани.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Закъсало Диско 2 м/у Бистрица и Железница. Нужна е лебедка.

                              Ами то и коланите са полезни, тея 30 метра вчера не бяха само ластик . Но коланите ми идват и ПО-скъпи сякаш. А лично на мен за първи път ми се случи да ме дърпат с еластично и съм просто възхитен! Няма удър грам, просто излиташ като тапа на силно раздрусано шампанско. До сега всичко друго треска и опитва да ти счупи я колата, я вратЪ я нещо друго...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X