Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

    Преди малко ми се обади кмета на с.Кокаляне.Случая е следния:Река Искър е преляла през моста на "Юзината"-това е при първия ВЕЦ в България/приблизителни координати N42 34.117,E23 25.955-от MapSourse/,като сутринта са чистили с багер и сега отново е преляла-затлачила е чистеното.Проблема е,че от другата страна живеят хора,които са откъснати от света.Разбрахме се да се чуем сутринта,като му казах,че евентуално можем да се организираме да окажем помощ-каквато и с каквото можем.Молбата ми е:хората,които са свободни утре-просто да следят темата и ако се разберем с кмета ще съобщя веднага тук.


    П.П. Моля модераторите да преместят темата,където трябва-просто не намерих подходящия раздел,а все още не е за спешна помощ.

    И хората от Нови Искър може да поглеждат реката/Искър/как е-започна снеготопенето.

  • #2
    От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

    Илийка,аз съм на линия при нужда!

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

      Мисля няма да е лошо и да се уточни каква конкретно помощ евентуално ще е нужна, за да си преценява всеки възможностите.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

        Ако работата стане дебела - търсете ме директно на телефона! Ако трябва утре няма да отида на работа - на линия съм.

        Коментар


        • #5
          От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21032012028.jpg
Прегледи:1
Размер:152.2 КБ
ID:5358442 това е новият път,който е изграден преди буквално 2/два/часа-снимах го преди 10 мин. и вече прелива.Реката е неузнаваема-до вчера бе малко поточе,а сега си е бая големичка.Преди малко пак се чухме с кмета,информирана е и Гражданка защита.И още един път-хората от Нови Искър да следят реката-приижда.

          Спарки,ако се наложи,можем поне да отидем до хората от другата страна-хляб и вода да им занесем,нали знаеш"Вода гази жаден ходи",да разберем от какво се нуждаят.Знам път през гората.

          Коментар


          • #6
            От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

            Илийка, ще следя темата, но ако има зор, а не можеш да пишеш, звънкай!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

              Аз мога да участвам в тъмната част от денонощието.

              Коментар


              • #8
                От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]431571[/ATTACH] това е новият път,който е изграден преди буквално 2/два/часа-снимах го преди 10 мин. и вече прелива.Реката е неузнаваема-до вчера бе малко поточе,а сега си е бая големичка.Преди малко пак се чухме с кмета,информирана е и Гражданка защита.И още един път-хората от Нови Искър да следят реката-приижда.

                Спарки,ако се наложи,можем поне да отидем до хората от другата страна-хляб и вода да им занесем,нали знаеш"Вода гази жаден ходи",да разберем от какво се нуждаят.Знам път през гората.
                Разбирам. Ще следя темата и ще решавам в движение. За съжаление не знам утре на какво дережде и по кое време ще съм възможен, но стане ли напечено ще направя всичко според възможностите си.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

                  И аз ще следя през мобилния, че утре пътувам до Благоевград и Петрич, но ще се върна сравнително на време. Когато и да се върна ще бъда на линия след това!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

                    За сега сме отбой,нивото на водата е спаднало и т.нар.мост е удържал Натиснете снимката за да я уголемите

Име:220320-12028.jpg
Прегледи:1
Размер:254.1 КБ
ID:5358470 .Подържаме връзка и ако има промяна-ще информирам.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

                      Ей тоя Илийката голяма работа......
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нужда от помощ-от Форума/евентуално/

                        Бая водица си е.Там нормалното ниво е поне 2м. на долу.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X