Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

    Както каза по нагоре колегата-оглеждайте се по заложни къщи и разни битаци-защото полицията е много негодна и нищо няма да направи,а дори и да хванат крадците вещите ще останат като доказателство и няма да се върнат веднага.Дано имаш късмет да си намериш нещата сам.

    Коментар


    • #17
      Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

      Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
      Какво казаха от милицията, пардон полицията?
      какво да кажат? не са оптимисти, затова и пиша тук и там.
      Много е тъпо усещането , не е толкова за железата, ама си имат сантиментална стойност - в камерата имаше филмче на детенцето как бърбори, пък аз нямам копие

      Коментар


      • #18
        Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

        Това си е доста техника! Не всеки ден се крадът такива неща и не всеки ден се продават радиостанций, GPS и т.н.. Това за заложните къщи. Полицая какво каза, професионалисти ли са или не, винаги си личи.

        Коментар


        • #19
          Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

          Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
          Това си е доста техника! Не всеки ден се крадът такива неща и не всеки ден се продават радиостанций, GPS и т.н.. Това за заложните къщи. Полицая какво каза, професионалисти ли са или не, винаги си личи.
          Все още се боря да взема "входящ" номер (или както се казва там)?
          Но естествено че се надявам на съдеиствие, не че имам огромни надежди ама нали затова плащам данъци?

          Коментар


          • #20
            Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

            Сашо,

            От мобилните оператори много бързо могат да хванат IMEI кода на активирания телефон, но трябва да имат входяща молба от полицията. Поне може да се хване къде се активира телефона...

            Иначе, много съжалявам за станалото! Нещастниците едва ли знаят какво са направили!

            Т.
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • #21
              Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

              Престъпността се е качила в пъти последните 8-10 месеца....
              ...ще трябва сами да се оправяме...до този извод стигнах аз


              нямаше ли поне аларма или СОТ и блинд-врата с касови бравИ ?


              Ще проверя тези дни заложните къщи около работата

              Коментар


              • #22
                Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                Първоначално публикуван от Leam Преглед на мнение
                Престъпността се е качила в пъти последните 8-10 месеца....
                ...ще трябва сами да се оправяме...до този извод стигнах аз


                нямаше ли поне аларма или СОТ и блинд-врата с касови бравИ ?


                Ще проверя тези дни заложните къщи около работата
                И аз стигам до същият извод 40години не ми се е случвало подобно нещо (късмет) и тази година се опитаха да ми откраднат колата (Королата - служебната) и сега апартамента???

                Но какво да направим? ???????????????????

                А Касовите ключалки се оказва че ги отварят много лесно и бързо - няма оправия.

                Коментар


                • #23
                  Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                  Въпреки, че е смешно да давам съвети след като и аз изгорях ,,според мен когато къщата е без надзор, решението е едно:

                  1. при вратите: външен стандартен вид и много нестандартни решения ... и т.н.
                  2. 5 канален СОТ
                  3.а когато има обитатели - КНО



                  но нарочен ли си спасение няма .....от оперативни знам, че всеки квартал си има разузнавач/информатори душещи за потенциална цел...

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                    Тъжното в случая е че това си е бизнес при това явно лесен и безопасен, нали всички тези неща трябва да се продадът - къде - мисля че е лесно да се открие и да се спре този "бизнес", но явно както и в други подобни има заинтересовани това да не се случва И за да спечели "5лв." някой разбоиник хората страдат и губят в пъти повече, пари, нерви, спокоиствие и вяра в обществото (ако някой е имал такава)

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      Тъжното в случая е че това си е бизнес при това явно лесен и безопасен, нали всички тези неща трябва да се продадът - къде - мисля че е лесно да се открие и да се спре този "бизнес", но явно както и в други подобни има заинтересовани това да не се случва И за да спечели "5лв." някой разбоиник хората страдат и губят в пъти повече, пари, нерви, спокоиствие и вяра в обществото (ако някой е имал такава)

                      България цялата е колкото Марсилия....и за миг не се съмнявай, че "органа" не е в играта.... въпрос на мотивация...и ако е останало нещо от едно много рядко срещащо се нещо - съвест

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                        Една седмица ще мине скоро и аз много се съмнявам че някой въобще търси нещо? Може би след месец-два някой ще се сети че е имало такъв случай, но ще е късно, една седмица не мога да си намеря преписката и да получа "входящ номер"????

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                          Алекс, братче, откраднаха ми една кола. Знам в кой е! Имам копие от личната му карта! Познай в кого е колата вече ПЕТ години!? То не бяха следователи, то не беше прокуратура, то не беше съд. Това е! Кола записана на мое име и обявена за открадната се ползва от друг! Последно преди седмица ме викнаха в районното да ми върнат талона и номерата щото колата била върната за вторични суровини Ти се надяваш да ти намерят техниката

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                            Алекс, братче, откраднаха ми една кола. Знам в кой е! Имам копие от личната му карта! Познай в кого е колата вече ПЕТ години!? То не бяха следователи, то не беше прокуратура, то не беше съд. Това е! Кола записана на мое име и обявена за открадната се ползва от друг! Последно преди седмица ме викнаха в районното да ми върнат талона и номерата щото колата била върната за вторични суровини Ти се надяваш да ти намерят техниката
                            Къде съм казал че се надявам? Но ми се иска като си плащам данъците и от таб идват заплатите на тези "органи" , те поне трябва да ги търсят, защото ако и това не правят, престъпността ще вземе епидемични размери и хората ще "изокат", а гневни, отчаяни и не вярващи в институциите хора са много страшно нещо!
                            Обществото за да функционира, всеки трябва да си върши работата, аз моята я върша, надявам се всеки поне да се опитва.
                            А това за колата ти ми е много старнно, чувал съм да я вземат и да я държат за "доказателство", но да си я ползва крадеца??? Разкажи повече.
                            Последно редактирано от alex_markov; 23-03-07, 10:41.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                              Тук има хора от почти всички кв на софия.Нека всеки които има вазможност да хвърли по едно око в близките заложни къщи в квартала за някое от нещата изброени по горе от Алекс....почти съм сигурен че ще се появят...тези нямат друг пазар...а Алекс да продължава да рови из нета в "купувам/продавам"
                              ------------------------------------
                              тел. O878 9ЧЧ 999

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Оглеждаите се за крадени ГПС-и, станции и др.

                                Oтвратително! На мен също се случи скоро, унижението е жестоко и няма край (органите го подържат). Но разказах за това в друга тема. Ще се оглеждам!
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X