Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на лифт кит Форд Транзит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на лифт кит Форд Транзит

    Здравейте търся гараж или сервиз или някой готов да помогне за да монтирам подложки 5см на предните макферсони на Форд Транзит 4х4. Купил съм специален кит за модела и всичко е болт он. Проблемът ми е че не е за сам човек работа и нямам инструмент за откачане на шарнирите примерно. Препоръчайте моля сервиз или човек готов да помогне със заплащане за района на София.

  • #2
    За вадене на шарнира от към болта ,имам ,но от към шенкела ги вадя със избиване, съответно ги сменям с нови,въпреки че са здрави.......при смяна на лагери,тогава ги хвърлям здравите шарнири

    Вероятно на хидравлична преса,биха излезли невредими...ако ъгъла позволяваше.....със скоба се съмнявам да помръднат.

    Тея шарнири,са едно от най здравите и смислени неща на транзита ,като цяло,много здрава предница имат и не я разбиват лесно.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • nordical
      nordical коментира
      Редактиране на коментар
      Не не аз не искам да сменям шарнирите. За да сложа повдигащи подложки на опората на макферсона просто трябва да го демонтирам.

  • #3
    Не не аз не искам да сменям шарнирите. За да сложа повдигащи подложки на опората на макферсона просто трябва да го демонтирам.

    Коментар


    • #4
      Разбирам те,но на транзита шарнира (шапката) влиза в шенкела ,и то много плътно .....има само една стопорна зегерка предпазна....реално цялото усилие го държи това нахлузване ....аз ги вадя с големия 15 кг чук ....независимо дали са здрави или не.След ваденето с чука,отиват на боклука.

      Там без да ги повредиш шарнирите,, ваденето само с хидравлична преса ,незнам винтова скоба дали има такова усилие да ги помръдне тея шарнири.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X