Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за алтернатори Троян или наоколо за утре 22.09

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за алтернатори Троян или наоколо за утре 22.09

    Колеги, на почивка сме с жената и малкия в с.Орешак, Троянско. Тази вечер като се прибирахме алтернатора спря да зарежда.
    Утре трябва да освобождаваме и да се прибираме към Варна. Мога да карам известно време само на акумулатор, но понеже взе да пада напрежението АСК влиса в авариен режим и вдига до втора скорост (така са тия хамериканско-немски курници). Та трябва ми сравнително спешно за утре (е не е на живот и смърт работата де) в района на Троян. И ако може да съдейства в деня.
    Колата е Джип Гранд чероки 2.7 цди. Плащам си всичко.

    ... странното е че само преди два месеца му правих пълно рециклиране. Проблема според майстора беше четкодържател, но смених всичко.

    Благодаря предварително,
    Митко
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

  • #2
    Може самият алтернатор да не е повреден. Прегледай, примерно връзките към него..
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      + е наред, – е по корпус. Има още една клема с два проводника, майстора твърдеше че е управление, но малко ме съмнява.
      "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

      Grand Cherokee Limited 2.7CRD

      Коментар


      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        ами управление е.

      • Никола
        Никола коментира
        Редактиране на коментар
        Я вземи първо го почукни по корпуса да се понаместят четките, ей тъй за всеки случай.

    • #4
      Навръх националния празник по-лесно ще си купиш зарядно.

      Коментар


      • #5
        Малко е далечко- Плевен, но аз съм доволен от тях. И май работят днес. КИСЬОВ АВТО - Автосервиз(питай Гугъл)

        Коментар


        • #6
          Племенникът ми има сервиз в Орешак, ако е там, може да погледне поне! Стига да не е по горите!
          Марин Райковски

          Коментар


          • #7
            Съвет как мога да проверя управлението или да го прескоча? Нямам много време да ровя схемите и да търся инфо. Ако някой може да каже наготово..
            "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

            Grand Cherokee Limited 2.7CRD

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Не можеш.

          • #8
            На контакт трябва да имаш +12в на управлението.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #9
              Благодарности на всички, най-вече на колегата marinrr. Намерихме сервиз, те пък ме насочиха и свързаха със майстор на алтернатор и стартери в Троян, наистина много добър.
              За заинтересованите - оказа се че едната от четките на релето се е скъсала, въпреки че е нова. Причината - неравности по вала на ротора. Пристърга го на струг, нова четка, проби и всичко е наред вече!
              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

              Коментар


              • #10
                Здравейте! В същото положение съм като при Вас. В с. Орешак, с жената и децата, на прибиране към хотела изписа грешка charging fault. Колата е Пежо 3008 1.6 HDI, роботизирана скоростнс кутия. От Варна съм. В момента зареждам акумулатора. Утре трябва да освобождаваме стаята. За това ще бъда благодарен за координати на сервиза, който Ви е свършил работа. Благодаря!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X