Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдействие за канала на сина ми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съдействие за канала на сина ми!

    Малкия (10 г.) с моето одобрение си направи канал в "You Tube". Както можете да се досетите темата е игри, каквито вълнуват децата на тази възраст.
    Обаче за сега аудиторията му е доста ограничена- предимно съученици и приятели, което до някъде е обяснимо.
    В последно време се забелязва обезсърчаване от негова страна и загуба на мотивация, а като цяло има интерес и желание да се развива в тази посока. Сам намери програми за обработка, и се научи да заобикаля ограниченията на безплатните им версии. От друга страна в училище се развива много добре и тази му дейност по никакъв начин не пречи. Аз самия не съм много запознат с материята и към момента не мога да съм му много полезен.
    Ще съм благодарен за съвети по отношение на това как да повиши броя абонати и времето за гледане, а така също за някойе "лайкче" коментар или нов зрител!

    Това, което ме посъветвате тук, ще се постарая да му предам в подходящата форма и начин.

    Ето и линк към канала: https://www.youtube.com/channel/UC7t...a90-R-X3UBtugA

    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

  • #2
    Абонирах се! Успех на малкия.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • siem
      siem коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за подкрепата!

  • #3
    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
    Малкия (10 г.) с моето одобрение си направи канал в "You Tube". Както можете да се досетите темата е игри, каквито вълнуват децата на тази възраст.
    Обаче за сега аудиторията му е доста ограничена- предимно съученици и приятели, което до някъде е обяснимо.
    В последно време се забелязва обезсърчаване от негова страна и загуба на мотивация, а като цяло има интерес и желание да се развива в тази посока. Сам намери програми за обработка, и се научи да заобикаля ограниченията на безплатните им версии. От друга страна в училище се развива много добре и тази му дейност по никакъв начин не пречи. Аз самия не съм много запознат с материята и към момента не мога да съм му много полезен.
    Ще съм благодарен за съвети по отношение на това как да повиши броя абонати и времето за гледане, а така също за някойе "лайкче" коментар или нов зрител!

    Това, което ме посъветвате тук, ще се постарая да му предам в подходящата форма и начин.

    Ето и линк към канала: https://www.youtube.com/channel/UC7t...a90-R-X3UBtugA
    Преди години се опитах да запаля наследника по мъжките спортове. Слагах го в коленете си в патрула да върти геврека, заинтересува се. Едва проходил го връзвах за шейна и обикаляхме полето за яребици и зайци, все още се намираха. На по-късен етап му давах да стреля с пищова и ловните пушки подпрени на коляното ми, кефеше се. Водех го на едни пъстървови рибарници над Говедарци. Хвана от първия опит една от двете големи пъстърви които плуваха вътре, а с приятелче не успяхме в продължение на месец. Бях щастлив от развоя.
    Всичко приключи след време, буквално на секундата, когато негова братовчедка му подари скъп лаптоп за рожден ден. Затвори се в стаята си и крещеше превъзбуден ако му отворим вратата за нещо. Сега, завършил висше и кара второ, е същото.
    Бесен съм, само майка му е щастлива, че няма да си счупи главата с офроад и че няма да го нападне глиган.

    Коментар


    • siem
      siem коментира
      Редактиране на коментар
      Мъжките спортове вървят успоредно, основно през лятото, обаче аз лично за себеси съм разбрал друго. В 21 в. за децата е важно и да се образоват и по финанси, право и високи технологии. Все неща, които не се преподават в стандартното средно училище.
      От друга страна моя дядо така и не можа да ме научи да ора с кон и да клепам коса.( сигурно съм бил разочерование за него) Е живота ми вече преваля и до сега никога не ми се е налагало да го правя. Хляб купувам от магазина (или жената като е на кеф меси), а кося с моторна коса.

  • #4
    Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение

    Преди години се опитах да запаля наследника по мъжките спортове. Слагах го в коленете си в патрула да върти геврека, заинтересува се. Едва проходил го връзвах за шейна и обикаляхме полето за яребици и зайци, все още се намираха. На по-късен етап му давах да стреля с пищова и ловните пушки подпрени на коляното ми, кефеше се. Водех го на едни пъстървови рибарници над Говедарци. Хвана от първия опит една от двете големи пъстърви които плуваха вътре, а с приятелче не успяхме в продължение на месец. Бях щастлив от развоя.
    Всичко приключи след време, буквално на секундата, когато негова братовчедка му подари скъп лаптоп за рожден ден. Затвори се в стаята си и крещеше превъзбуден ако му отворим вратата за нещо. Сега, завършил висше и кара второ, е същото.
    Бесен съм, само майка му е щастлива, че няма да си счупи главата с офроад и че няма да го нападне глиган.
    Ключовия момент е вкарването на детето в "съвременна среда, най-вече модернокомпютърна", което е довело до последващото психясване...Трудно е, но не и невъзможно да има крачка назад, разбира се, не без драми, но да се спаси детето, не е късно, но иска усилия...И не знам къде сте били, когато му е подарен лаптоп, трябваше да го върнете на подарителя !

    ПП: Сега прочетох, че вече е студентин...Късно е, но има надежда при упоритост и здрави нерви !
    Последно редактирано от sonda; 13-02-23, 00:32.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #5
      Един абонамент и от мене, въпреки че не се интересувам от игри.
      А иначе няма много последователи защото ютуб е наводнен с подобно съдържание. Сигурно има стотици хиляди геймърски канали и милиарди видеа на тема игри. И всички те се конкурират за ВНИМАНИЕТО и ВРЕМЕТО на евентуалния зрител, а то е ограничено.

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за подкрепата!
        Прав сте за това, което казвате. Конкуренцията е голяма и ние се стремим да се придържаме към утвърдени вече модели. В далечна перспектива има потенциал стига да се положи необходимия труд и старание.

    • #6
      И аз цъкнах нищо, че нямам никакви интереси по съдържанието на канала.
      Всъщност мнението ми е, че подобен подход е чийт и финално не променя нищо.
      Сега погледнах, че имам няколко такива абонамента.

      Но щом е за дете и ще се радва - немам нищо против такава измама
      Враг усраине

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за подкрепата!

    • #7
      Така само на Български няма много абонати да се закачат. Да мъчи английският. И да се интересува от SEO. Тъкмо ще научи нещо.

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Това е интересно! До сега само го бях срещал като термин, но моето време за тези неща е минало. Ще се опитам да вникна в същността на този въпрос до някакво ниво и след това го пускам и него да "плува". Той с английския е доста по добре от мен.
        Ако съм се орентирал правилно от беглия поглед върху SEO дефиницията дори тази тема представлява външно SEO.

        П.П. Благодаря за съвета!

      • Венци- малкия
        Венци- малкия коментира
        Редактиране на коментар
        Има адско много информация и на Български, но мисля че е по-добре да го буташ в чужд език. Просто да гони 2 в 1.

      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Точно така. Моята цел е той да придобива знания и умения, които не се учат в училище, а ако покрай това си тренира и английския -още по-добре.

        П.П. Пък покрай него и аз научавам много нови неща, с които иначе не бих се захванал.

    • #8
      И от мен абонамент. Успех.
      Хюндай Санта фе 2,2, АК; Форд с-мах 2.0, РСК; Форд Транзит; Киа Соренто

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Сърдечно благодаря!

    • #9
      Подкрепих с лайкове и абонамент. Успех.

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Блалагодаря много!

    • #10
      Абонамент и от мен.

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Блалагодаря много!

    • #11
      +1 и от мен.
      Съвет,синът ми е на 9 години,и търси тези канали само на ангийски.Последните 7 години живеем в Германия,синът ми научи английски абсолютно сам от тези канали.

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за подкрепата! Името на канала му е на английски с някакъв индекс след него, защото има много подобни. Посъветвах го да го преведе и на български с наклонена черта (от родолюбие) и мисля, че до ден-два ще го направи...

    • #12
      +1 абонат
      Всякакви инициативи трябва да се насърчават
      Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
      Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
      Opel Campo 3,1 TD '99
      Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за подкрепата!

    • #13
      Участвам за подкрепа, иначе не е моето...

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за подкрепата!

    • #14
      Включих се и аз, за увеличеване на зрителската подкрепа.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря много!

    • #15
      Последните клипчета са с английски и с хаштаове. Браво.

      Обаче в описанието на клиповете няма нищо.
      Там също е важно да има описание и да се използват хаштагове.

      Коментар


      • siem
        siem коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря! Бих искал да попитам (по-скоро за себеси )? За мен хаштаговете са решетки, но явно в интернет означват нещо повече. По какъв начин помагат? Ама като за индианец. Най-умния от племето, но индианец... ):

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X