Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от виртуално гласуване!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Нужда от виртуално гласуване!

    9.92
    Успех.

    Коментар


    • #47
      От: Нужда от виртуално гласуване!

      И от домашния комп. малко помощ: Комплекс от водни съоръжения - Сапарева баня (Рила Мега Тур ООД)
      (10.22%)
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #48
        От: Нужда от виртуално гласуване!

        и от мен един глас...10,23%
        Николай Папазов

        Коментар


        • #49
          Re: Нужда от виртуално гласуване!

          Успех

          Коментар


          • #50
            От: Нужда от виртуално гласуване!

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Кофти
            Що? Нещо нередно ли има?

            Коментар


            • #51
              От: Нужда от виртуално гласуване!

              Е, колко да е редно да чекнеш "харесвам" нещо, дето не си го помирисал даже?

              Коментар


              • #52
                От: Нужда от виртуално гласуване!

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Що? Нещо нередно ли има?
                Ми не е много приятно, както и да го погледнеш.

                Коментар


                • #53
                  От: Нужда от виртуално гласуване!

                  В оправдание бих могъл да кажа, че с много голяма вероятност и останалите кандидатури се ползват с подобни "жокери".
                  За съжаление понякога са нужни подобни стъпки, за да се случи каквото и да било.
                  Честно казано малко ми е гузно, но с години съм чел мнения на Чинела, и смятам че е честен и точен човек.
                  Та щом мога-що да не ударя един глас?!
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • #54
                    От: Нужда от виртуално гласуване!

                    Проблема е, че гугъл е голям и дебне отвсякъде. Ако някой се поинтересува от този комплекс и намери тази тема, има някаква вероятност да приеме схемата за шмекеруване, а това едва ли ще помогне на положително на решението за резервация.

                    Личното ми мнение за Чинела съм го изразил с някой друг глас, но това няма нищо общо с щетите, които форумната акция нанася на бизнеса му.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Нужда от виртуално гласуване!

                      Поне аргумент някакъв да имаше ... описание ... от кумова срама ...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Нужда от виртуално гласуване!

                        ГласувАх.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #57
                          От: Нужда от виртуално гласуване!

                          Всъщност ако се напише това в Чичкото:
                          Комплекс от водни съоръжения - сапарева баня
                          В първите десетина резултата Форумът не участва...
                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар


                          • #58
                            От: Нужда от виртуално гласуване!

                            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                            Що? Нещо нередно ли има?
                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            Е, колко да е редно да чекнеш "харесвам" нещо, дето не си го помирисал даже?
                            Да, де, ама аз съм чекнал вече няколко пъти /гласа/, защото не само съм го мирисъл, но и съм го кусил, и дажесам се наситил /не съм преяждал и не съм повръщал/

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Ми не е много приятно, както и да го погледнеш.
                            Много е приятно, отидете, потопете се в топлите басейни, почувствайте със всички сетива удоволствието да сте там и после споделете тук дали е приятни и колко.

                            Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                            В оправдание бих могъл да кажа, че с много голяма вероятност и останалите кандидатури се ползват с подобни "жокери".
                            За съжаление понякога са нужни подобни стъпки, за да се случи каквото и да било.
                            Честно казано малко ми е гузно, но с години съм чел мнения на Чинела, и смятам че е честен и точен човек.
                            Та щом мога-що да не ударя един глас?!
                            Ванката /Чинела/ не е от най-честните хора /не съм го пробвал/, но ми продаде един мотоциклет втора употреба /но нейм ин Бг/ на цена повече от нов /оранжев/ топ модел, /но сега, по сегашни цени/, но аз не съм недоволен от сделката, но в случая личността на Ванката не е от значение, от значение е това, че комплекс Котвата в Сапарева баня е на много високо ниво и се работи усърдно и последователно с грижа за клиента и за съоръженията, природното богатство /високотемпературната минерална вода се полва рационално и с грижата на добрия стопанин и за това не ми е гузно да гласувам за комплекса и то няколко пъти, защото го заслужава.

                            П.П Ходил съм в Равадиново, но не не съм впечатлен, ама изобщо, но не ми е ясно защо води в класацията, ходил съм и на Белоградчишките скали и наистина те са уникален природен феномен и не ми е ясно защо в тази класация защото не ми е ясно защо се сравнява създаденото от природата със създаденото от човешките ръце.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Нужда от виртуално гласуване!

                              Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                              Всъщност ако се напише това в Чичкото:
                              .....

                              В първите десетина резултата Форумът не участва...

                              Още няколко човека като го напишат и ще излезе...
                              Даже не мога да повярвам какво му причиняваме на човека.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Нужда от виртуално гласуване!

                                +1 и от мен
                                Успех!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X