Обява

Свий
Няма добавени обяви.

edoors.bg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: edoors.bg

    ОК
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #62
      От: edoors.bg

      Не съм сигурен дали е за тук!...

      Разгледах сайта и някои неща не са ми ясни. (До сега не съм имал вземане/даване с Вратари.)

      Трябват ми 4 бр. интериорни врати (хол, кухня, спалня и дрешник) + касите за тях + брави + монтаж и по нататък още 2 за баня и тоалетна или 1 за баня/тоалетна.
      Не видях цени и дали се предлага всичкото това.
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • #63
        От: edoors.bg

        Виж при тия колеги:

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=207381
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #64
          От: edoors.bg

          Аз ги гледах всичките ви сайтове, но както и да е. Забравете и извинете за безпокойството!
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • #65
            От: edoors.bg

            Не става въпрос за сайтовете, а за адреса. Заповядайте на място да си харесате нещо и да го остойностим. На сайта от тази тема няма дори снимки на търсените от Вас продукти. Ни най-малко съм за цел да Ви засегна!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #66
              От: edoors.bg

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Ни най-малко съм за цел да Ви засегна!
              Не сте ме засегнали. Всичко е на ред. Вероятно не съм попитал правилно, че ще се идва е ясно, но преди това задължително трябва да зная:
              1. Извършвате ли монтаж на място или не?
              2. Имате ли наличност или трябва да се чака и колко?
              3. Монтажа преди или след шпакловката се извършва? ( има стари врати към момента)
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #67
                От: edoors.bg

                Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                Не сте ме засегнали. Всичко е на ред. Вероятно не съм попитал правилно, че ще се идва е ясно, но преди това задължително трябва да зная:
                1. Извършвате ли монтаж на място или не?
                2. Имате ли наличност или трябва да се чака и колко?
                3. Монтажа преди или след шпакловката се извършва? ( има стари врати към момента)
                Отговарям по ред:
                1. Извършваме.
                2. Инериорните врати са по поръчка, защото предлагаме на няколко производите, като се добавят по някоко цвята, по много размери и всичко това по 2 (заради Лява и Дясна врата) и става голяма номенклатура за поддържане на склад. Срокът за производство и доставка е различен за различните производители, като варира от около 25 до около 45 дни.
                3. Интериорните врати се монтират в края на ремонта (ако ще се прави такъв). Когато са договорени предварително отворите, монтажът е чист и с една метла на края се решават последиците. Единственият конфликт е възможен при залепени цокли (от плочки) или первази, които не могат да се отрежат до външния край на первазите.
                Поздрави! !
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #68
                  От: edoors.bg

                  Благодаря! Ще отида до офиса за да уточним подробностите, само да мине дограмата и шпакловката(дано не е мазане).
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • #69
                    От: edoors.bg

                    Колега,

                    Или аз съм вече уморен, или не цъкам където трябва. Ще правя ремонт на един апартамент, та ще ми трябват интериорни врати и входна врата. Цъках на edoors.bg на врати, но там ми вика - Няма добавени продукти в тази категория. На http://evstatiev-doors.com/ успях да видя врати, но не можах да видя работно време, та да се ориентирам кога мога да разгледам нещо на живо.

                    П.С.
                    Без лоши чуства. Само защото излезна от форума ме накара да обърна внимание на edoors.bg няма адрес и фирма, няма работно време. Има само един телефонен номер.

                    Коментар


                    • #70
                      От: edoors.bg

                      Приемам цялата критика. Сайтът www.evstatiev-doors.com претърпя някои сривове и сега на някаква закрепена версия, че уеб дизайнера е болен. Надявам се скоро да се появи обновен. Изчезването на работното време е ново за мен. Обещавам да взема мерки. Иначе е от 10 до 19 през делничните дни и от 10 до 17 в събота.


                      А edoors.bg е електронен магазин и за това не сме му слагали адрес. През него трудно се продават врати. Но пък върши работа за дистанционни, патрони и някои модели дръжки, които пък не са изложени в магазина
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #71
                        От: edoors.bg

                        И ние отворихме електронен магазин. Но проучихме някои неща, къде може да има ядове.Пиши на лични да ти пратя някои съвети.
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар


                        • #72
                          От: edoors.bg

                          Мерси, ще мина да разгледам на живо.

                          Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

                          Коментар


                          • #73
                            От: edoors.bg

                            Гена. Обнови си информацията. На начална страница, както и в "новини" имаш писано за събора 2013-та в Суходол. В "промоции" имаш врати за 2015-та и промоции за 2016-та.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #74
                              От: edoors.bg

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Приемам цялата критика. Сайтът www.evstatiev-doors.com претърпя някои сривове и сега на някаква закрепена версия, че уеб дизайнера е болен. Надявам се скоро да се появи обновен. Изчезването на работното време е ново за мен. Обещавам да взема мерки. Иначе е от 10 до 19 през делничните дни и от 10 до 17 в събота.


                              А edoors.bg е електронен магазин и за това не сме му слагали адрес. През него трудно се продават врати. Но пък върши работа за дистанционни, патрони и някои модели дръжки, които пък не са изложени в магазина

                              Здравейте,колега. Смятам да започвам строеж на къща в България и може твоите продукти (ако мога да разговарям на "ти") определено ще ме заитересуват. Може ли на личен да ми дадете Ваш мобилен номер за връзка? мерци предварително.
                              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                              Тел: +359 887 847261

                              Коментар


                              • #75
                                От: edoors.bg

                                Няма да сгрешиш с неговите продукти. Преди повече от 5г ми монтира вратите в апартамента и до ден днешен нямат и 1 забележка.
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X