Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.evstatiev-doors.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • www.evstatiev-doors.com

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Това също е повод да го сложиш, ще потърпиш малко критика, ама ще е за добро... Давай...
    Ми... изкъпах се, избръснах се... готов съм да.. поема критиката.
    Поради незнанието ми, дълго време правих всякакви опити (някои много скъпи) да си популяризирам сайта, съответно дейността. Плащах за клик-реклами, участвах в портали, каталози, регистри и т.н. Който и да ми звъннеше по телефона, каквото и да предлагаше, отговарях: Пусни ми фактура!
    На едните им ползвах 4 години цялата гама услуги, докато веднъж не се опитах да си пусна съобщение от формата за Обратна връзка. Оказа се, че никога не е работело...
    От тогава минах на другата крайност. Отказвах всякакви предложения. Те тогава се вижда колко измамници има в тая сфера. Три години не подновяваш и не започваш нищо, но всеки ден се обаждат с думите: "утре Ви изтича годишният/месечният/шестмесечният... абонамент. Ако не подновите, ще се наложи да деактивираме профила и ще загубите постигнатите до сега резултати..."
    Така или иначе, в моя бранш са скъпи ключовите думи и аз не можах да изляза на челни страници, освен с платена реклама. Може би трябва коренно да променя и сайта, което би означавало, да се направи нов, защото дори хората, които го направиха тоя набързо и го администрираха, избягаха по чужбина, та сега дори не мога и да го променям, дори да сменя скапаните снимки...

    И аз съм с два домейна:

    www.evstatiev-doors.com

    www.vrati.co

    И двата водят към едно място. Имах някакви идеи за втория и за това го купих, но....
    Сега обмислям нещо като електронен магазин, та вероятно ще купувам трети..
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: www.evstatiev-doors.com

    И-и-и-и, какви продукти на Хьорман ще представиш на Националния олфройнд фестивал през 2013 г.?
    Заяждам се, естествено, извинявай.
    Имам чувството, че "клиентът" иска активни и интерактивни връзки, или както там им се казва. Сиреч, като отиде с мишката на въпросните продукти, представени на Офроуд фестивала, да го прати на снимки от представянето, описание на представените продукти, едва ли не, отзиви на доволни клиенти, които са си купили нещо... Иначе, сайтът седи статичен и постен.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: www.evstatiev-doors.com

      Разцъках, нямаш и ти като мен бутони за лайкване в гошо плюс и сураттефтеря.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: www.evstatiev-doors.com

        Кръстник, промоцията от 2013 важи ли още,,,
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: www.evstatiev-doors.com

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Кръстник, промоцията от 2013 важи ли още,,,
          E-e-e-e, Сашо, човекът си каза, че има трески за дялане, няма да го отказваме веднага, я!
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #6
            От: www.evstatiev-doors.com

            Гена, разцъках сайта, има нужда от модернизация, особено в представянето на продуктите.
            Когато правих моя сайт се допитвах до страшно много хора, предимно потребители и всеки имаше различно виждане за това как трябва да изглежда един сайт, като дизайн и функционалност.
            Моето мнение е че трябва да е с модерен дизайн, но не прекалено "космически", че да може да се ползва от всякакви възрасти. Също и лесен за разцъкване, връзки и т.н.

            Успех

            П.П. Не че не знаех с какво се занимаваш, но сега видях каквото ми трябва и смятам да се възползвам от услугите ти до края на лятото.

            Коментар


            • #7
              От: www.evstatiev-doors.com

              Технически, към днешна дата (пък и не само), картинки като тая:


              Няма никакъв смисъл да са картинки. Прави се изцяло с CSS че е и по-леко. Логото на фирмата също може да стане векторно.

              Има проблемчета в раздел "контакти" (ако си с Хром, цъкни F12) и виж какви грешки плюе.
              Раздел "контакти" също някак не се връзва с постоянно висящите телефони и снимка на магазина горе в ляво. Според мен или едното, или другото, като в главната страница евентуално може да има само един телефон някъде.

              ...това без да ми се връзваш твърде.

              ПП: Изобщо, атестация за добре направен сайт, поне технически - дай му увеличение на 125 или 175% - не трябва да има артефакти и размазвания.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: www.evstatiev-doors.com

                Гена, Гена, що ти трябваше да си популяризираш сайта....маса проблеми ти намериха колегите.
                Ама аз и така ще следвам инструкциите за популяризиране, пък ти ще го оправиш в движение.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • #9
                  От: www.evstatiev-doors.com

                  Уффф, май ще трябва наистина да го оправям, че ме хвана срам. А така добре си живеех....
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: www.evstatiev-doors.com

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Уффф, май ще трябва наистина да го оправям, че ме хвана срам. А така добре си живеех....
                    Що ти требва от свиня ремичка ...почвай да правиш портални митнически врати че глей кво става у комшиите
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #11
                      От: www.evstatiev-doors.com

                      Прав е Венци като казва, че има полза. При търсене по "блиндирани врати" излязох на 4-та страница през почивните дни. Не че някой търси чак до там, но преди дори аз губех мерак да се намеря от чисто любопитство...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: www.evstatiev-doors.com

                        Евгени, Евгени... никаква поука не си си взел от критиките на колегите по-горе... Това, че си махнал новината за предстоящото представяне на офроуд фестивала от преди две години, не означава, че си актуализирал сайта...

                        Не ти познавам платформата и затова да те питам - можеш ли да променяш имената на категориите?
                        Имам предвид следното. Например в категория "Интериорни врати" в момента като избереш и горе в адрес бара се изписва: http://www.evstatiev-doors.com/produ...&category_id=2
                        Можеш ли да го направиш да се изписва: http://www.evstatiev-doors.com/продукти/Интериорни врати

                        Това е важно за СЕО оптимизацията и съответно за индексирането и появяването ти на по-приемливи за търсене страници в гугу.
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • #13
                          От: www.evstatiev-doors.com

                          Ъъъъ, не знам. Програмистин емигрирал и въобще не го чакайте. Ще послушам един приятел и ще преместя всичко на ново място, където ще може да се бърка без съдействието на НАТО, ФБР, ЕС, КНДР и други формирования....
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            Re: www.evstatiev-doors.com

                            Евгени, приятелю по принцип плачеш за нов сайт. Нов модерен дизаин и се URL. Ако искаш да си някой в интернет пространство трябва да се инвестира в сайта. Имаш ми телефона звънни ми да се чуем в понеделник примерно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: www.evstatiev-doors.com

                              Гена, една от блиндираните ти врати е DIADOORS. Имаш ли нещо общо с едноименната пловдивска фирма, която също се занимава с врати?
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X