Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся превоз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся превоз

    Търся превоз за обемисти мебели и битова техника до място на 230 км ЮИ от София.
    По възможност в ден събота.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    Между другото, ако някой е ползвал и може да препоръча фирма, извършваща такива услуги, също ще свърши работа.

    НЕ се търси безплатен превоз.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      дълъг бус под наем що не си вземеш и сам да си ги закараш
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        Щото на първо четене ми се вижда, че няма да ми е съществено по-евтино, предвид на това, че бус вероятно ще трябва да наема за уикенда и да му бера гайлето 2 нощи в София. Отделно неудобството да го взимам в петък и да го връщам в понеделник.

        Повече би ме устроило някой да докара багажа до местоназначението, да си го стоваря там и да не се занимавам повече с товарното МПС.
        Ще видя първо какво ще ми обадят тези фирми, от които съм поискал оферта де
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Виж на Мото Пфое офертите за бусове под наем. Не ги рекламирам, но имаше някъде тема, и човека си свърши работа с тях, като най-изгодни. Аз тогава ги предложих, защото февруари търсех транспорт за багаж от Германия, и ги бях попреслушал такива фирми(искаха луди пари разни незнайни, за разлика от тия). В крайна сметка, аз така и не ги ползвах, а си взех ремарке под наем(което на теб също може да ти е удобен и изгоден вариант, наемите бяха доста скромни), но в моя случай се оказа не най-удачния вариант.
          Естествено, ако има бус от познат, или някой да докара багажа на добра цена, сигурно ще е най-добре.
          ...
          ПП: А ремаркенцата бяха на цена 30-40лв на ден, не помня точно. С брезент, и обем поне колкото на среден бус, но без да ти трябва "Е" категория(до 750кг). Около 600кг полезен товар, с обемисти неща не може да се претовари.
          Последно редактирано от cecoa1; 14-10-22, 22:41.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X