Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Транспорт София-Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Транспорт София-Шумен

    Здравейте.
    Имам нужда да се транспортират два рога за мотокар от София до Шумен(или околностите). Рогата може да са на палет, натоварен с мотокар, може и насипно, всякак, според мястото в буса/колата/.
    Общо тегло 150 кг.
    Ако някой има възможност да услужи-ще си получи бутилката огнена вода, и моите благо0дарности евър.
    Не е спешно де, но все пак до 15-20 дни...
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    Вилиците за мотокар се намират при мен . Може да са на пале или насипно както е удобно .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      Предлагам на европалет и по Спиди... 45 лв с ДДС - онзи ден пращах
      То галимацията из София е повече ....

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Ако опре до куриер имам си с кого да работя, ама гледам, ако може без този разход...

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        По принцип редовно товаря на Спиди палета но какви са им цените незнам . С това се занимава колежката от снабдяване и пласмент.

    • #4
      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Здравейте.
      Имам нужда да се транспортират два рога за мотокар от София до Шумен(или околностите). Рогата може да са на палет, натоварен с мотокар, може и насипно, всякак, според мястото в буса/колата/.
      Общо тегло 150 кг.
      Ако някой има възможност да услужи-ще си получи бутилката огнена вода, и моите благо0дарности евър.
      Не е спешно де, но все пак до 15-20 дни...
      Утре пътувам късният следобяд от София за Бургас, но мога да ги взема до разклонението от АМ Тракия за към Шумен. Колко са дълги?

      Коментар


      • ognqn
        ognqn коментира
        Редактиране на коментар
        Ако е удобно да се мине през Айтос,може да се свалят при мене и се търси транспорт до Шумен.

    • #5
      Абе дълги са към метър, ама на мен не ми пасва с времето. Разклонението от Тракия е до Зимница, а нямам няколко часа свободни за да ида до там и да се върна.
      Все пак благодаря за предложението, ако не бях на късо с времето можеше и да се получи.

      Но като се поосвободя-може да ида с колата до София, като няма за какво да бързам не е страшно.
      Още веднъж благодаря.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #6
        Дайте по-точно размери и тегло. Брат ми сега пак си е в София и вероятно скоро пак ще пътува към Шумен. Отделно от време на време и аз пътувам до София и мога да ги взема, път към Шумен ще имам средата на ноември. Брат ми е със сравнително малка кола(Мазда 3), аз пък ако ги взема ще трябва да ги разтоварвам и товаря после. Важно е да се знае ориентировъчно колко са тежки и големи, ще влязат ли в багажника без сваляне на седалки?
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #7
          Рог за мотокар нали си виждал?
          Тези са сравнително къси-90 см, но са Г образни, та заемат място.
          Ориентировъчно двата са към 150 кила. Плюс-минус. Тегаво е за сам човек да ги качва и сваля в кола. Ако има втори човек не е страшно.
          Бирата с мезетата се подразбира, нали знаеш...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Иван Жоров
            Иван Жоров коментира
            Редактиране на коментар
            В Маздата без сваляне на седалки няма да стане, ще му кажа все пак. Пък аз ако имам път ще гледам да ги взема, ама не се знае ще имам ли, че сме в ремонт и се бачка и почивните дни понякога.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Както. Не е спешно, макар, че ако са при мен до 10-на дни ще ми улеснят много работата.
            Ама както казах-като се поосвободя мога да ида и сам до София да си ги взема.

        • #8
          Пътуват към теб
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #9
            Благодаря, утре ще си ги взема.

            За да финиширам темата да кажа как се реши казуса с транспорта.
            Понеже тези дни ще искам да имам два рога на мотокарната уредба на ЮМЗто-започнах да си правя сметки как да си ги взема от Станьо.
            Най-естествения ми се виждаше да запаля колата и да ида да си ги взема, ей я къде е София, няма и 400 км.
            И толкова обратно-800(почти де, ама се в гъз). По 5/100 нафта-40 литра. По 1,60 лв-64 лева. Не е кой знае какво.
            Обаче ако сметна и един ден в път вместо да си свърша някоя работа- сметката вече става друга... Но все пак, ако куриерската такса е над 100 лева-ще ида да си ги взема
            И понеже имам познати в Транспрес(куриерска фирма, ако някой не знае)-обадих се да питам за цена на доставката.
            Ако били пакетирани на евро палет, с тегло 150 кг-куриерската таквса е 38 лева. Оооо, давай тука, адреси, телефони, и както се вижда-утре ще си ги взема от офиса на Транспрес.
            Само дето единия съфорумник ме отсвири с питането в офиса на куриера, та едно, че изгуби две бири с цаца, ами ще трябва той да ги плати при следващото посещение при Нежо

            Темата е за ключ.
            Благодаря на всички предложили услуга, така и не стана работата с тях, но така се случи.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #10
              Кольо търси някой комбиниран багер ЮМЗ за без пари и вилиците отпред на кофата като на новите . За селскостопанска работа това е най читавия мотокар .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Абе има един Болгар с кофа отпред, не съм го виждал в движение, ама мога да го възстановя, стига цената да си заслужава. И въобще да го продават де...

                Ама паре тцъ, та ще видим коя по-догодина ще бъде...
                Засега на мотокарната уредба на ЮМЗто.

              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Точно за такава модернизация на ЮМЗ на един приятел му остъргах ос и втулки да ги завари на вилиците . Планките ги опердаши с резака за половин час . Сега с лекота товари . На него зора му беше за големите кръгли бали .

            • #11
              Рогата вече са при мен, още веднъж благодаря на Станьо и на тези които предложиха транспорт.
              И на тези които не предложиха.

              Темата е приключена.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Със здраве да си ги ползваш .

              • FREEFLYER
                FREEFLYER коментира
                Редактиране на коментар
                То малко двусмислено да си се радваш на рогата

              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                То рога им е народното име иначе са вилици за мотокар .

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X