Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся инвалидна количка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся инвалидна количка

    Здравейте . Търся инвалидна количка за няколко дни. От 27.04.2020 за около седмица. София-Враца и по трасето е идеален вариант за лично. Куриер не е проблем. Наем, почерпка, покупка при достъпна цена се определят от предлагащия.
    0889323372 Иван. Благодаря.

  • #2
    Имам някаква. Стара е, преправяна, но върши работа. Ако до петък сутринта не намериш около теб, пиши да я пускам с куриер и в събота да е при теб. От Русе съм.

    Коментар


    • ivanov_06
      ivanov_06 коментира
      Редактиране на коментар
      Хиляди благодарности. Ще пиша при всички случаи.

  • #3
    Здравей!
    Имам нова, не употребявана, не сглобена, утре ще я сваля от едно място и ще ти пиша.
    Ако всичко е наред цената ще е 0000000

    Коментар


    • ivanov_06
      ivanov_06 коментира
      Редактиране на коментар
      Нямам какво да кажа. БЛАГОДАРЯ. Ще чакам

  • #4
    Ако трябва за понеделник и още не е намерено решение, утре сутрин е добре да пишеш че да пускам с куриер.

    Коментар


    • #5
      Сега писах на колегата от горния пост, че от предложението насам не е влизал. Около мен нищо. Утре сутрин ще пиша тук и на лично. Благодаря.

      Коментар


      • #6
        Мога да пратя от Пловдив, ако куриерската услуга ще е по-евтина. Пари не искам, връщане също.
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • #7
          С благодарност ще приема Вашето предложение. Варианта без връщане е перфектен за мен, макар и без пари да не ми се нрави особено (ще измисля нещо). Да пиша ли данни?

          Коментар


          • #8
            Проблемът вече е решен. Получих количка. Задължен съм на всички, които се отзоваха.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X