Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от транспорт за гр. София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от транспорт за гр. София

    Здравейте, колеги. Траябва да закарам един преден капак на автомобил от Люлин до най-близкия еконт в района (не познавам много района). Аз съм с малка кола и не мога да го побера в нея. Капака трябва да го закарам до Карлово и мисля да го пусна по еконт, тъй като нямам с какво да го закарам до там. Плащам разходите по обикалянето из София ако има желаещ. Знам, че пиша малко късно но бих се радвал ако това стане между датите 25-26.03.2020г., след 16:30ч.. Ако има колега който може да помогне да драсне тук на лично или да пише във вайбър 0894 60 54 36 - Емил.

  • #2
    Извинявай адаш, но не е ли по-лесно направо да извикаш куриерите да го вземат от адрес?
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #3
      Признавам си, не съм мислил над този начин Идеята е такава, че ще ходя да купувам капака и нито знам продавача къде точно в Люлин е, нито знам куриера към колко ще дофтаса.....

      Коментар


      • #4
        Еконт има в блока срещу Булгаргаз.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • ikristiqn
          ikristiqn коментира
          Редактиране на коментар
          Булгартрансгаз

      • #5
        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
        Признавам си, не съм мислил над този начин Идеята е такава, че ще ходя да купувам капака и нито знам продавача къде точно в Люлин е, нито знам куриера към колко ще дофтаса.....
        Продавача ако е някоя автомобилна морга , може да ти го прати в Карлово , ти трябва само да му видиш състоянието. Ако е частно лице , най-вероятно ще трябва да си го вземеш и да го пратиш. Виж точно как стоят нещата , коя част на Люлин , за четвъртък или петък ще измисля време да ти помогна с превоза. Тогава трябва да ходя в района на военна рампа , и няма да ми е далече , че иначе съм на другия край на София.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #6
          Благодаря на колегата, който се отзова да свършим работата Темата може да се трие.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X