Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за пазаруване от Румъния.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Здравейте, искам да закупя продукт от частно лице в румънския olx, и след търсене в интернет, чичко гугъл ме изпрати във тази тема.
    Пробвах да се свържа с продавача, като го помолих да ми изпрати стоката с DPD (Speedy), и наложен платеж но без успех.
    Даже не си направи труда да ми отговори, но може би е нормално. Нито ме знае кой съм нито какъв съм.
    Става въпрос за една музикална аудио система, която издирвам от доста време, и попаднах на неговата обява.
    Намира се в град Sibiu Румъния.
    Ако има някой, който би ми съдействал с покупката много ще се радвам, като бих си платил и за услугата разбира се.

    Поздрави!

    Коментар


    • #17
      Вероятно нравите в румънския олх са същите като в тукашния - не вдигнеш ли телефона, няма да ти се получат нещата.

      Коментар


      • #18
        За съжаление не знам езика, иначе щях да му се обадя.
        Даже съобщението което му писах беше с гугъл преводач ,за което му се извиних, но уви не ми отговори.
        Не искам никой да ангажирам с транспорт, важното е само някой да се свърже с продавача и ако може да вземе стоката и да я достави до офис на DPD (Спиди).

        Коментар


        • #19
          Спиди би трябвало да предлагат услуга "вземане на пратка от адрес".
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Спиди би трябвало да предлагат услуга "вземане на пратка от адрес".
            Те я предлагат, ама искат да им дам адрес на който да отидат и да я вземат. А продавача като не ми отговаря на съобщенията няма как да стане.
            Ако предлагаха услуга покупка с куриер щеше да е супер, и само да им кажа какво искам, но не я предлагат!

            Коментар


            • #21
              ЕКОНТ предлагат такава услуга, или поне предлагаха. С тях съм пазарувал от Румъния.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                ЕКОНТ предлагат такава услуга, или поне предлагаха. С тях съм пазарувал от Румъния.
                Предлагат само за Букурещ, и то само от онлайн магазини, не и от частни лица.
                Проверил съм всички възможни куриери, но не могат да ми свършат работа.
                За това пуснах темата, с молба за помощ, от някой съфорумец, въпреки че не съм баш такъв, но все пак.

                Коментар


                • #23
                  Купуваш стоката с доставка до румънския офис на Еконт или Спиди. Стандартна услуга - покупка от Румъния с доставка до адрес в Румъния.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Купуваш стоката с доставка до румънския офис на Еконт или Спиди. Стандартна услуга - покупка от Румъния с доставка до адрес в Румъния.
                    Не мога да я купя, защото продавача не ми отговаря!
                    Не искам да го спамя със съобщения, защото не е ок. И без това тоя гугъл преводач не превежда като хората, и може да си помисли че искам нещо да го измамя!

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Daniel Iliev Преглед на мнение
                      ...
                      Пробвах да се свържа с продавача, като го помолих да ми изпрати стоката с DPD (Speedy), и наложен платеж но без успех.
                      Даже не си направи труда да ми отговори, но може би е нормално. Нито ме знае кой съм нито какъв съм.
                      ...
                      Според мен проблемът ти е в подчертаното. Ако прати стоката и ти откажеш да я получиш, продавачът ще се овътри с разходи за международен куриер в двете посоки.

                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • Asen Kushlev
                        Asen Kushlev коментира
                        Редактиране на коментар
                        БГ-Румъния си е на вътрешна тарифа за БГ. Но това не отменя несигурността за продавача.

                    • #26
                      Продавача напълно го разбирам, и на мен някой да ми прати съобщение на развален Български език, и аз не бих му отговорил, или пък да му пратя нещо.
                      За това търся съдействие, евентуално някой да му пише на разбираем език, или най добре да му се обади по телефона.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X