Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак за адвокати и катастрофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пак за адвокати и катастрофи

    Така и така е тръгнала темата - тъста катастрофира мощно. Счупени лицеви кости, нос, бедро, подбедрица + съпътстващите по-маловажни рани и контузии. Изглежда в болницата да са го закрепили и ще живее още. Колата е за вторични, то ясно. От КАТ на първо време са сложили всичката вина на другия шофьор.

    Налазили са ги адвокатите-лешояди с цел да изгърбят максимално застрахователя на другия шофьор срещу процент. Аз по принцип одобрявам такава практика, но:

    Предложили са някакви пълномощно и договор които май аз щях да напиша по-добре (или са умишлено непрецизни).

    Някой да има опит с такива?

  • #2
    От: Спешно търся адвокат

    Нищо не подписвайте с тия дето ви офертират, и веднага намери читав адвокат.
    ... а е много за писане и в момента ме мързи.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Спешно търся адвокат

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Нищо не подписвайте с тия дето ви офертират, и веднага намери читав адвокат.
      Това да не купуваме от спамери и баба знае. Въпросът е има ли изобщо у нас такава практика (успешна) или е по идея някаква тесла ?

      Коментар


      • #4
        От: Спешно търся адвокат

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Това да не купуваме от спамери и баба знае. Въпросът е има ли изобщо у нас такава практика (успешна) или е по идея някаква тесла ?
        Практика за какво ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Спешно търся адвокат

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Това да не купуваме от спамери и баба знае. Въпросът е има ли изобщо у нас такава практика (успешна) или е по идея някаква тесла ?
          практика има и от адвоката зависи много за неимуществените вреди, особено ако се стигне до дело.
          Преди три години катастрофирахме 4 човека и взехме общ адвокат, тя движеше всичко с искови молби, документи и т.н. накрая само поиска банкови сметки за парите, хонорара беше % и то не висок.
          иначе, без пострадали хора, когато ми тотализираха Хондата, минах без адвокат, но не се и стигна до дело, застрахователя по ГО на виновния определи обезщетение, което ме устройваше
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: Спешно търся адвокат

            Тук има сериозни неимуществени вреди, а за да е сложно, майката на пряко пострадалия (която не е особено подвижна и той се грижи за нея) докато той е в болницата успя да падне и да си счупи бедрена шийка.

            Коментар


            • #7
              От: Пак за адвокати и катастрофи

              При нас се е случвало ,преди 3 години .Адвоката свърши всичко и накрая само поиска сметките за парите,както при колегата.

              Коментар


              • #8
                От: Пак за адвокати и катастрофи

                Първоначално публикуван от maverick xlt Преглед на мнение
                При нас се е случвало ,преди 3 години .Адвоката свърши всичко и накрая само поиска сметките за парите,както при колегата.
                Дай някакви сведения за адвоката, моля

                Коментар


                • #9
                  От: Пак за адвокати и катастрофи

                  Здрасти,
                  Аз работя на сериозна позиция в "Пирогов" и имаме договор с една доста силна компания, занимаваща се точно с подобни случаи!
                  Мисля, че ако ви свържа биха могли да помогнат. Наистина са сериозни и ефективни.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пак за адвокати и катастрофи

                    И ти дай сведения

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пак за адвокати и катастрофи

                      Дай един телефон да се чуем, да ти обясня ннещата.
                      Моят е 0885 000806.
                      Звънни, ако искаш, че излизам и няма да имам достъп до интернет.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пак за адвокати и катастрофи

                        Довечера, ако може.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пак за адвокати и катастрофи

                          ОК

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пак за адвокати и катастрофи

                            Комбинацията от доктори и адвокати направо "кърти" застрахователи по ГО! Отнема време разбира се.....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пак за адвокати и катастрофи

                              Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                              Комбинацията от доктори и адвокати направо "кърти" застрахователи по ГО! Отнема време разбира се.....
                              Да кърти ....! Преди седем години ме събориха от мотора и мислех че закона е на моя страна ама ...дудуци! Адвоката ми каза "Дай ще ти намерим свидетели" ... ама аз нали знам че съм прав, как ще лъжа !! И бях вътре с 2к ремонт по мотора, скъсан нос и пукната ключица ... точно заради тези застрахователи по ГО
                              Yamaha XV1900-личен
                              Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                              JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                              Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X