Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой продавал ли е в e-bay uk ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой продавал ли е в e-bay uk ?

    Току що публикувах с хиляда мъки че продавам двигател на Рено лагуна II 2.2 дси. Бракувах я, мисля да я продавам на части, макар че си е в супер състояние за годините. За двигателя го писах опция- да си го "приберат от място". Не ми се вярва да стане, но за по-дребни части може би е по-лесно. Само питането ми е като обявиш нещо по-дребно цената за shipping как се определя, трябва да проучваш цени в пощи, еконт , DHL и тн. или излиза автоматично по някакъв начин?
    Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

  • #2
    От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

    Трябва да проучиш цена и да си я напишеш. Или както правят някой продавачи вкарват цената за доставка в тази на стоката и пишат "безплатна доставка" . Няма безплатен обяд на тоя свят .

    Коментар


    • #3
      От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

      ...и не на последно място - много трудно някой от UK ще тръгне да купува от България, освен ако не говорим за някакви редки или уникални неща.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

        Е, каквото стане, реших да пробвам, цената ми е добра и не се знае откъде може да изскочи заек
        Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

        Коментар


        • #5
          От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

          Ами, ако купувача е в Австралия?

          Коментар


          • #6
            От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Ами, ако купувача е в Австралия?
            Това си заслужава да се види.Някой австралиец да си купи от Бг двигател.
            Сори за спама,ама не се сдържах.
            Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
            Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

            Коментар


            • #7
              От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

              Първоначално публикуван от go66ko Преглед на мнение
              Това си заслужава да се види.Някой австралиец да си купи от Бг двигател.
              Сори за спама,ама не се сдържах.
              Шанса да е от ЮК не е много по-голям.

              Коментар


              • #8
                От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                Аз само съм купувал, не съм продавал, но би трябвало ти да зададеш цена за шипинг и то за UK. За Австралия тя ще е друга, тоест описваш това. Виж Спиди какви цени дават.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #9
                  От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                  То че от Австралия няма да се купи, е ясно, но теоретично е възможно.
                  Което означава, че въпроса е интересен.

                  Хайде, тия дребните китайски боклучета, които са с безплатен транспорт - там работата е приблизително ясна - търговеца си слага възможно най-високата цена ( до най-далече) на най-евтиния транспорт.

                  Ама с такова нещо като двигател - това е интересно. Не съм виждал диференциране на цените в зависимост от местоположението на купувача.

                  Вероятно трябва да се четат всички условия на е-бай, и да се рагледат повече и по-подробно оферти от ебай моторс. Вероятно така ще се получи някакво ориентиране.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Не съм виждал диференциране на цените в зависимост от местоположението на купувача.
                    Има. Случва се често, когато отворя страницата с наблюдаваните от мен неща да ми дава доставка да кажем 20 лири защото в този момент ме детектва с адреса за регистрация който е в БГ, когато обаче вляза на самата страница тогава ми дава цената която си е за UK (може и фрии) защото тогава вижда адреса на Габко който съм дал за доставка.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                      По скоро трябва да се видят цените в пощата.Имат си каталог по който определят цените.В немския и-бей цената за Германия е една за България друга.За 11кг пратка от Германия платих на продавача в И-бей 32 евро.
                      Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
                      Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                        Виж някои дали продава подобен двигател и какво е обявил за доставка. http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_fr...ngine&_sacat=0

                        Няма да са много хората които ще дадат 500 лв за доставка. Още повече, че най-вероятно ще могат да си намерят двигател от по близо...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                          Цената на доставка е лесна , всеки по голям куриер има цени на сайта . Това което ме учудва е , че въобще може да си помислиш да го продадеш там . Колко да ти е атрактивна цената , сложи и транспорт който няма да е без пари . Там е пълно с морги , цените повярвай са много по атрактивни , от това което ще предложиш .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                            Има една подробност за шипинга от Китай, търговците са субсидирани от държавата (т.е. шипинга с Чайна поуст наистина им е безплатен) ... ама това е една друга тема
                            Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой продавал ли е в e-bay uk ?

                              Двигател е просто почти невъзможно да го изпратиш, а гаранция ще е и силно безсмислено като видиш каква цена ще ти залепят за това.

                              Български пощи са най-евтини, ама там максимум 30кг. някой/и от куриерите също може, но там не ми се мисли какви цени ще бъдат.
                              Аз само един път съм пращал една пратка до САЩ със спиди (една птица от дърво) то ва няма и 300гр !!! и цената беше 120лв Е клиента си беше платил, ама само 90лв, че се оказа, че имало освен тегло и обем на пратката, как така смятат и начисляват и за тегло и обем, не ме питай. Ама беше едно малко кашонче.

                              Спиди преди време бях питал, за Англия плик с документи - нещо от сорта на 70-80лв

                              Изобщо не си прави труда да се занимаваш, едва ли има някой луд дето ще плати по-голяма цена от тази на двигателя за доставка. Пък и както казаха, не говорим за нещо екзотично, ретро и т.н. рядък екземпляр.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X