Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

    привет колеги.Налага ми се да изпратя една пратка до ХогКонг .Размера на пратката е 50х50х15 см с тегло не повече от 1 кг.От DHL ми обявиха цена 760 лв
    Та молбата ми е някой ако се е сблъсквал с такъв проблем да ми даде съвет за по евтин вариант

    Благодаря предварително

  • #2
    От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

    Ако не е спешна, пробвай EMS Bulpost.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

      Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
      привет колеги.Налага ми се да изпратя една пратка до ХогКонг .Размера на пратката е 50х50х15 см с тегло не повече от 1 кг.От DHL ми обявиха цена 760 лв
      Та молбата ми е някой ако се е сблъсквал с такъв проблем да ми даде съвет за по евтин вариант

      Благодаря предварително
      Прилича ми на цена за експресна доставка до 24 часа, провери ли възможността за достатвка за по-дълъг период от време, а не до 24 часа? Не съм запознат точно но такива цени обикновено са за експресни доставки.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

        DHL, отново, с предоговаряне, или

        потърси някой колега, имащ клиентски номер там.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

          Евтин вариант принципно няма, но обади се и на юпс и на тнт, все пак не само дхл правят такива неща. Можеш и по пощата, ама я стигне я не.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Можеш и по пощата, ама я стигне я не.
            Стигат. Поне 30 пъти съм ги ползвал, до къде ли не. Имат и тракване по нета за статуса.

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Стигат. Поне 30 пъти съм ги ползвал, до къде ли не. Имат и тракване по нета за статуса.
              Абе и аз не е като да не съм ги ползвал. За ценна пратка риска с тях не си струва.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

                Когато нямаш клиентски номер, всички големи фирми работят с кожа на клиента. Проблемът конкретно с дхл е че наистина доставят много бързо и качествено, но често просто нямат по-обикновена услуга от експресната доставка. Още помня времето когато пратих "спешен" гаечен ключ за джетов импелер с UPS от САЩ до България за скромната сума от 420$.

                Пробвай експресните услуги с тракинг от Пощата, ако другите два големи (федекс и ups) се окажат същото дърво като дхл.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Абе и аз не е като да не съм ги ползвал. За ценна пратка риска с тях не си струва.
                  Е, то пък и ДХЛто са ми затривали пратки.
                  За интайм да не говорим..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

                    Не знам дали е още актуално първото питане, ама да споделя: ако не е супер спешна пратката, спедиторските компании като Шенкер са много изгоден вариант - особено за по-обемни неща. И DHL, и FedEx също имат спедиторска (по-бавна) услуга. Препоръчвам и куриерите Арамекс (aramex.bg) - сравнително нови са на българския пазар, стараят се доста.

                    По принцип поддържаме топли връзки и с тях, и с DHL, и с FedEx. И с двете големи фирми сме имали драми през годините, но понякога се оказват по-удачни за конкретна пратка.
                    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за куриерска фирма за международни пратки до ХонгКонг

                      Който има подобни проблеми и дори обемни и тонажни пратки, ако желае да звънка на този номер 0886595962 Валери. Личен приятел ми е и от повече от 10 години е в бранша, има транспортна фирма и няма проблем за издаване на фактура, успех

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X