Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Транспорт за един човек от Русе до Приморско

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Транспорт за един човек от Русе до Приморско

    Колеги! Има ли някой от Русе, който ще пътува на 3-ти септември за събора в Приморско с едно свободно място в джипа (колата)! На 2-ри приключваме турнето на "Пълна лудница" в Русе и ще нощуваме там, а не ми се прибира чак до София, за да паля обратно до Приморско. Ще си "платя" с покани за шоуто, за цялото семейство на отзовалия се. Предварително благодаря!

    Поздрави

  • #2
    От: Транспорт за един човек от Русе до Приморско

    Марто, ако никой от Русе и околностите няма възможност да ти помогне, ние предвиждаме да пътуваме на трети август преди обяд от Плевен и през прохода Омуртаг-Котел към Бургас и Приморско. В Чероки-то ще сме с Люси и Косьо, така че - място ще има.
    Важното е, ако не намериш друг превоз, да "свирнеш", за да уточним начина да те вземем - ние да потеглим към Русе или пък, ако екипът ти започне да се връща към София, да те пресрещнем по път.
    Има още една седмица до тогава, все ще намерим начин да се реши този въпрос.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: Транспорт за един човек от Русе до Приморско

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Марто, ако никой от Русе и околностите няма възможност да ти помогне, ние предвиждаме да пътуваме на трети август преди обяд от Плевен и през прохода Омуртаг-Котел към Бургас и Приморско. В Чероки-то ще сме с Люси и Косьо, така че - място ще има.
      Важното е, ако не намериш друг превоз, да "свирнеш", за да уточним начина да те вземем - ние да потеглим към Русе или пък, ако екипът ти започне да се връща към София, да те пресрещнем по път.
      Има още една седмица до тогава, все ще намерим начин да се реши този въпрос.
      Благодаря ти! Ще го измислим, но едва ли ще е разумно да ме чакате (ако няма други мераклии да ме возят) в и около Плевен, защото след последното шоу екипа ще си "махне главите" и едва ли ще станат по-рано от обяд за да тръгне автобуса. Има време... Надявам се някой от русенската група да ме забере.

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Транспорт за един човек от Русе до Приморско

        Аз ще пътувам със семейството си но на 2-ри сутринта..От Плевен също.Ако го измислиш-ще се радвам да се запознаем и да се повозим.
        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

        Коментар


        • #5
          От: Транспорт за един човек от Русе до Приморско

          Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
          Аз ще пътувам със семейството си но на 2-ри сутринта..От Плевен също.Ако го измислиш-ще се радвам да се запознаем и да се повозим.
          Възможно ли е да ме заберете на 2-ри от Русе (дано не звучи нахално от моя страна)..?!
          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 26-08-11, 12:45.

          Коментар


          • #6
            От: Транспорт за един човек от Русе до Приморско

            Не звучи нахално. Промениха се леко нещата. Маршрута ми ще е Плевен , Беклемето , Хисар и на другия ден евентуално Хисар-Морско конче.
            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

            Коментар


            • #7
              От: Транспорт за един човек от Русе до Приморско

              Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
              Не звучи нахално. Промениха се леко нещата. Маршрута ми ще е Плевен , Беклемето , Хисар и на другия ден евентуално Хисар-Морско конче.
              Няма проблем! Благодаря на всички отзовали се! Чух се с Гошо Гемакс от Разград и се разбрахме той да ме кара. Ако има някой от Русе, който ще пътува на 2-ри, нека се обади все пак да не разхождам човека. Благодаря предварително!

              Поздрави

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X