Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София- Горна Оряховица- София

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • София- Горна Оряховица- София

    Здравейте,до края на годината в работен ден трябва да отида и да се върна в рамките на деня до Горна Оряховица,ако някои прецени че можем да си бъдем полезни да пише в темата.По принцип ще пътувам с моята кола,но ако някой пътува по същия маршрут и държи да е с негов превоз също не е проблем.

  • #2
    От: София- Горна Оряховица- София

    Маршрутът на пътуването предвижда ли леки отклонения, примерно - през Плевен?
    Имам уговорени джанти за Джийп-а от колега от форума (от София), отделно ми се иска да пратя нещо на приятел от форума в Горна Оряховица.
    От моя страна, почерпката е гарантирана. Колеги от форума имат преки вкусови впечатления.

    ПП. Ако не на мен, може да си полезен на друг колега от форума. Затова, остави и някаква информация за контакт, както и пиши в темата - кога ще се осъществи пътуването.
    Последно редактирано от giorgio; 16-12-10, 13:01.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: София- Горна Оряховица- София

      Пътуването ми е свързано с изваждането на едни документи които би трябвало да са готови другата седмица,затова не мога да кажа точна дата,но станат ли веднага ще напиша кой ден ще пътувам.Не ми се иска да се отклонявам до Плевен защото целта е да отида да свърша работа(не е ясно колко време) и да се върна същия ден.

      Коментар


      • #4
        От: София- Горна Оряховица- София

        Ясно, няма проблем.
        Пожелавам ти леко пътуване при добри метеорологични условия и успешно свършване на предвидената работа.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          От: София- Горна Оряховица- София

          За ключ.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X