Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В памет на Здравко Петров

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В памет на Здравко Петров

    Току що разбрах, че след продължително заболяване е починал Здравко Петров/бат' Здравко/-майстор на спорта и уникален преподавател по математика в СМГ и НПМГ. Тези, които са завършили една от гимназиите /или са посещавали курсове по математика/, вероятно го познават или са чували за него.
    Поклон пред паметта му и мир за духа му!
    Последно редактирано от plest; 21-02-10, 22:53. Причина: Правописна корекция

  • #2
    До: В памет на Здравко Петров

    Ако е същия, чиито курсове съм посещавал, беше наистина уникален преподавател. Имаше фигура на културист.
    Лека му пръст!

    Коментар


    • #3
      До: В памет на Здравко Петров

      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
      Ако е същия, чиито курсове съм посещавал, беше наистина уникален преподавател. Имаше фигура на културист.
      Лека му пръст!
      Лека му пръст. Не само имаше такава фигура, а и все още участваше в състезания по културизъм. Мисля, че беше на 63 години. Ето една снимка от негово участие.Третият отляво надясно.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Pretor; 22-02-10, 11:25.
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • #4
        До: В памет на Здравко Петров

        Този човек има пръст в това от мен да стане човек. Учил ни е не само на математика, учил ние на ценности и на отношение към живота. наистина беше уникален преподавател.
        Светла му памет!

        Коментар


        • #5
          До: В памет на Здравко Петров

          Първоначално публикуван от oceanid Преглед на мнение
          Този човек има пръст в това от мен да стане човек. Учил ни е не само на математика, учил ние на ценности и на отношение към живота. наистина беше уникален преподавател.
          Светла му памет!
          Лека му пръст! За съжаление през цялата гимназия пет години се падахме все при други преподаватели. Един от първите български културисти, математик по призвание и по професия.

          Коментар


          • #6
            От: В памет на Здравко Петров

            Вечна му памет, наистина загуба, беше уникален човек и приподавател.
            Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 02-06-10, 16:05.

            Коментар


            • #7
              От: В памет на Здравко Петров

              За съжаление сега разбрах! Лека му пръст на човека! Помня го от младите му години, когато беше учител във Видинската математическа гимназия. Един от ярките ми спомени беше, че ходеше все с ризи с къс ръкав и жена му ги цепваше леко ръкавите!
              На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

              Коментар


              • #8
                От: В памет на Здравко Петров

                Бог да го прости!За съжаление и аз чак сега разбирам.Предавал ми е в СМГ.За ризите - така беше, нормално за републикански шампион(мисля 6 пъти) по културизъм.Последно го виждах преди 6-7г, беше дошъл в залата при Богдан да му покаже снимките си(беше запален фотограф).Тъкмо бе ходил до САЩ да види сина си.Готин човек...лека му пръст...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X