Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Манол Велев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Манол Велев

    Абе, който го познаваше знае за какъв лъчезарен и забавен човек, че и "с бензин в кръвта" (състезател по мотокрос, шофираше бясно всякакви превозни средства, но същевременно много предвидливо и със страхотни рефлекси) става дума. Поне се отърва от петнадесетгодишната агония.
    Абсурдно е и не вярвам да съм единственият в този форум, който го познаваше. Нека да си спомним за него!
    https://offnews.bg/obshtestvo/pochin...ev-773151.html
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    Жалко за човека...
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      Лека му пръст,
      някой да припомни кой го разстреля, че пак ще ме обявите за трол

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от trav Преглед на мнение
        Лека му пръст,
        някой да припомни кой го разстреля, че пак ще ме обявите за трол
        Ти, ако знаеш, как си още жив ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Да беше прочел защо. Заради шефа на охраната му В. Балтов, когото тя счита за физически извършител. Той обаче по това време не е бил при "Чери". Като по-вероятна се спряга версията за манастирските имоти в Ситония.

        • NovemberCharlie
          NovemberCharlie коментира
          Редактиране на коментар
          Тая версия за първи път я чувам.

        • trav
          trav коментира
          Редактиране на коментар
          Тази версия Весела Лечева в много интервюта я споменава. Дали е, или не , надали някога ще се разбере. Това си е нейна работа. По скоро истината никога няма да излезе на яве, Много бизнесмени в прехода бяха поръчани, едни се отърваха , други нямаха късмет. Определено имаме доста кървав преход, а не си спомням за една поръчка да има присъда. За Луканов още се носят легенди , но не съм чул някоя да е най-вярна.

      • #5
        NovemberCharlie коментира
        Днес, 21:49
        Тая версия за първи път я чувам.
        Аз пък я чух преди време от по принцип "достоверен източник от средите" , по-късно видях, че има из интернета подробности. Гугълстваш за "Манол Велев - Халкидики" и излизат.
        Не беше мутра и не се занимаваше с неща, за които лъже например покойният Боби Цанков. Че беше от "назначените бизнесмени" - беше. Ибо "от наш сой" (адресът на Манол Велев беше кв.Горубляне, улица "Манол Велев" № еди-кой си - кръстена на дядо-партизанин или някакъв такъв). А, и роден на девети септември. Символично, а?
        Но беше много приятен и забавен човек, затова реших да го поменем.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • дядо владо
          дядо владо коментира
          Редактиране на коментар
          Тъжно друже Боголубе, всички наши приятели са приятни и забавни......след смъртта си
          П.П. Не мога да си спомня дали сме се познавали с него, ама пък и какво от това. Амин!

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X