Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Veni1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Бог да го прости!

    Коментар


    • #62
      Вени, бог да те прости!

      не се познавахме лично, само виртуално от много години, още от форума на Мерцедес, преди 12-15 или повечв станаха години. Писахме си преди време, като дойда в България да се видим и запознаем на живо... Жалко, много жалко!

      Искренни съболезнования на близките!
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #63
        Не мога да повярвам! Светла му памет!
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • #64
          Последно се видяхме преди две седмици,поговорихме си,каза че е купил едно Субару за синковеца,така говореше с любов.....Мамка му и живот...Не ме е пропуснал да се обади да ми честити я рожден ден,я имен ден...На трети март реших че няма да пиша в темата в форума ,а ще му звънна като приятел,писах му,останах очуден че няма връзка.....Вени,приятелю,благодаря ти за всичката помощ ,когато съм имал нужда.Благодаря ти ,че се познавахме
          Много ми е трудно да пиша в такива моменти,Вени беше голям човек!Днес няколко общи приятели,те почетохме,ако гледаш от някъде,си разбрал.Мамка му и живот ....
          Последно редактирано от Roninn; 09-03-21, 19:09.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #65
            Ще ни липсваш, Вени!



            ​​​​​​​Почивай в мир, човеко!

            Коментар


            • #66
              Лека му пръст!
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #67
                Познавам Вени от 20 г , познавам и синковеца му и Субаруто. Видяхме се преди 10 дни и от вчера не мога да повярвам... днес ми звъни телефона - подскочих- Вени. За съжаление беше жена му...
                Почивай в мир приятелю.
                Фиат Купе
                Опел Фронтера В
                Мицубиши Паджеро Пинин

                Коментар


                • #68
                  Бог да го прости .

                  Коментар


                  • #69
                    Днес разбрах... Не ми се вярва. Познавахме се, виждали сме се, правехме си услуги... Майтапехме се, че той е по-големият ми брат, но близнак... Щяхме да пием на неговото място в планината... Щяхме..
                    Почивай в мир, бате!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #70
                      Лека му пръст.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #71
                        Бог да го прости Вени!
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #72
                          Все си виках, нещо компютри, компоти, да има грешка, но няма.
                          Бог да го прости!

                          Коментар


                          • #73
                            Току що разбирам за това. Познавах лично Вени, виждали сме, говорили сме си. Как така се случват тези неща, млад човек? Ужас! Вени почивай в мир!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #74
                              Бог да го прости, помагал ми е доста по въпросите свързани с мерцедес...
                              0-

                              Коментар


                              • #75
                                Лека му пръст! И на мен ми е помагал и щях още задачи да му давам... Жалко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X