Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поклон пред Стойко Тонев!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поклон пред Стойко Тонев!

    Само който не е чел дневниците на "лудия" Тони Филипов, д-р, няма да усети липсата му. Затвори се един светъл прозорец, а в нашата журналистика те не са много.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

  • #2
    Голяма загуба за свободната мисъл в България.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Светла му памет! Четях го...
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Не го познавах. но с нетърпение чаках да дойде понеделник ...
        Човек с будна съвест и гражданска позиция. нагърбил се със задачата да ни избави от късата ни историческа памет.
        Нека почива в мир!
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #5
          Беше ми първият главен редактор, близък приятел, карахме колело заедно. Беше човек, по когото се равнявах и се надявах на неговата преценка, когато самият аз не бях сигурен какво е добро и лошо.
          Светъл му път, липсата е огромна.
          Поклонението е утре (сряда) в 14 часа в църквата Света София.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #6
            Светла му памет! Наистина беше нещо различно в родната журналистика.
            Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
            Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

            Коментар


            • #7
              Светла му памет ! Ще ми липсва...

              Коментар


              • #8
                Светла му памет. Много харесвах написаното от него.

                Коментар


                • #9
                  От вчера ме гложди. Не да му пожелая лека пръст, опрощение или друго, дето нито ми е работа, нито има защо аз да го правя, ми да напомня как се обобщават като мисирки, джюрналя и други такива всички в тази професия. Пък не са.
                  С извинение и почит.

                  Коментар


                  • #10
                    Бог да го прости!
                    Пишеше феноменално, за нашите ширини, и с нетърпение чаках понеделнишките Делници. Още един кеф го няма.
                    Peugeot 4007
                    ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                    Коментар


                    • #11
                      Лека му пръст. Страхотен разказвач.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #12
                        Лека му пръст....

                        С огромно съжаление - на мене лично ще ми липсва много!!!

                        Коментар


                        • #13
                          ЗабелЕзвате ли как нито една телевизия не отрази тази загуба? От три дена ни занимават с наводнения, затлачени с боклуци язовири, зли кучета хапят (днес над 1 час сумарно ефирно време по Босфор ТВ), свлачища и срутища, коронавирус, катастрофа в мъглата, децата тръгват на училище (пак коронавирус), учители се ваксинират (пак коронавирус). Преди време обстойно и подробно отразяваха трагичната кончина на вокалиста на P.I.F. Димо Стоянов, директни включвания от опелото, погребението, интервюта с негови съ-групари и т.н., а за "д-р Тони Филипов" - нито дума?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • сто
                            сто коментира
                            Редактиране на коментар
                            Силно скептичен съм че аудиторията на която и да е телевизия е прочела и ред от неговите писаници. Та все тая

                        • #14
                          Поклон...И лек път.
                          Животът е харизан кон според мен...

                          Теди

                          Коментар


                          • #15
                            “DON'T THINK OF IT AS DYING, said Death. JUST THINK OF IT AS LEAVING EARLY TO AVOID THE RUSH.”
                            Голям Човек беше Докторът. Ще ми липсва.
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X