Обява

Свий
Няма добавени обяви.

R.I.P. Steve Jobs

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • R.I.P. Steve Jobs

    http://www.apple.com/stevejobs/

  • #2
    От: R.I.P. Steve Jobs

    Да почива в мир.
    Един забележителен човек!

    Коментар


    • #3
      От: R.I.P. Steve Jobs

      Бог да го прости!
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #4
        Стив Джобс си отиде на 56

        http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4180011


        О
        тиде си един Велик Човек, който винаги е будил моето Уважение!!! Да почива в мир.

        Коментар


        • #5
          От: Стив Джобс си отиде на 56

          Мир на праха му! Един от малкото богати хора създали нещо значимо за човечеството.

          Коментар


          • #6
            От: Стив Джобс си отиде на 56

            Един ВЕЛИК ЧОВЕК....RIP....

            Стийв Джобс: Stay Hungry. Stay Foolish.

            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Стив Джобс си отиде на 56

              http://forum.offroad-bulgaria.com/co...e-Jobs-pochina
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #8
                От: Стив Джобс си отиде на 56

                Човек, който е богат не само на пари. Завиждам му благородно

                Коментар


                • #9
                  От: R.I.P. Steve Jobs

                  Забележителна личност. Бог да го прости.
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • #10
                    От: R.I.P. Steve Jobs

                    Мир на праха му !

                    Велик човек си отиде. Който не е гледал речта му пред студентите на Стамфорт през 2005г. да го направи!
                    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                    Коментар


                    • #11
                      От: R.I.P. Steve Jobs

                      Жалко. Беше много ярка личност.
                      Освен това, под повърхността на фенщината и белите фешън-аксесоари, компанията му правеше множество принципно нови неща, които даваха посока на целия свят на информационните технологии. За съжаление, изобщо не можем да сме сигурни, че процесът ще продължи.

                      Коментар


                      • #12
                        От: R.I.P. Steve Jobs

                        Велик! Мир на праха му!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стив Джобс си отиде на 56

                          Мир на праха му! Велик, а даже не харесвам нито Мак, нито АйФон
                          http://www.vbox7.com/play:2226528b
                          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                          Gabriel Garcia Mаrquez

                          Коментар


                          • #14
                            От: R.I.P. Steve Jobs

                            По-троготелно нещо от речта на STEVE JOBS от 2005 пред дипломиращите се от Станфорд не съм чувал. Мир на праха му нека всички да се поучим от неговото дело !

                            Коментар


                            • #15
                              От: R.I.P. Steve Jobs

                              "Останете гладни. Останете неразумни..."

                              R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                              Зареждам...
                              X