Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Голям Беглик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Почистване на язовир Голям Беглик

    Тогава само на "виновника" се разрешава да си носи столчето на следващата акция, другите прави.
    0899 48 65 96

    Коментар


    • #92
      До: Почистване на язовир Голям Беглик

      Някой знае ли защо изчезнаха двете снимки на "виновника"?

      Коментар


      • #93
        До: Почистване на язовир Голям Беглик

        Първоначално публикуван от flamini
        Някой знае ли защо изчезнаха двете снимки на "виновника"?
        Снимките се виждат!

        Коментар


        • #94
          До: Почистване на язовир Голям Беглик

          Събота и неделя бях пак там. Този път общината си е свършила работата, боклука е извозен.
          Да ви кажа много е приятно да отидеш за риба и да седнеш на чисто. Все още не са успели да изцапат.
          Но май наистина това е заразно . Вчера пак събирах боклук около вилата.
          [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

          Коментар


          • #95
            До: Почистване на язовир Голям Беглик

            Първоначално публикуван от Krisyto
            Събота и неделя бях пак там. Този път общината си е свършила работата, боклука е извозен.
            ............
            Това вече е истински добра новина.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #96
              До: Почистване на язовир Голям Беглик

              Най-накрая ми остана време да кача малко снимки
              А ето и едно клипче
              http://www.youtube.com/watch?v=7l9JbofYMlg

              Приятно гледане

              P.S. Със звук е по-забавно
              Прикачени файлове
              [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

              Коментар


              • #97
                До: Почистване на язовир Голям Беглик

                Първоначално публикуван от Пенчо
                Ужас Що за говеда могат да не си съберат боклука? Там поне село няма. Всичкото е от къмпингари. Ами нали и догодина ще отидат.
                Почти съм сигурен, че идвам. +лодка гумена с 8 кончета.
                Тук има някакво неразбиране- повечето не е от къмпингари, а от рибари!
                Има и дървосекачи, които работят на чарковеете лятото- те също цапат доста. Масово къмпингарите не знаят, че вече няма камион от горското, който минава и събира чувалите от пътя и продължават да го оставят, а както писа колегата ( Здрасти, Пепо!) лисиците ги разнасят. Е- това е! Говорих и с шефа на горското преди години - да събират такса от хората и да минават- ама никакъв ефект, но той човеека не е виновен- от ДАГ не разрешават такава дейност- нямат я в счетоводството, а няма как да се взимат пари, ако не е регламентирано..... България.....

                Коментар


                • #98
                  До: Почистване на язовир Голям Беглик

                  Първоначално публикуван от jonnybg
                  Тук има някакво неразбиране- повечето не е от къмпингари, а от рибари!
                  Има и дървосекачи, които работят на чарковеете лятото- те също цапат доста. Масово къмпингарите не знаят, че вече няма камион от горското, който минава и събира чувалите от пътя и продължават да го оставят, а както писа колегата ( Здрасти, Пепо!) лисиците ги разнасят. Е- това е! Говорих и с шефа на горското преди години - да събират такса от хората и да минават- ама никакъв ефект, но той човеека не е виновен- от ДАГ не разрешават такава дейност- нямат я в счетоводството, а няма как да се взимат пари, ако не е регламентирано..... България.....
                  Така е, поправил съм се в пост № 60. Утре пътувам за там за 2-3 седмици.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Почистване на язовир Голям Беглик

                    Тази година кога ще се чисти Г.Беглик?

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Голям Беглик

                      Май сам ще събера някой и друг чувал следващата седмица.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Голям Беглик

                        Първоначално публикуван от Todor6104
                        Krisyto "Акцията се организира съвместно с РУГ-Пазарджик, община Батак и сдружение "Bikearea"."

                        На кого да вярвам? Става въпрос за почистването през 2009г.
                        2009 си е за 2009, сега наново ще стратираме, доста по-мащабно и сериозно. Подкрепа от властите ще търсим, но от други организации засега не. Там, в другата цитирана от мен тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=76860, става ясно, че освен почистване на всичко, става въпрос и за рекултивиране на огнищата и демонтиране на всички навесчета, къщички, беседчици и прочие. В момента на много високо ниво се решава как точно ще се организира всичко и доколко държавните институции ще се включат.
                        Но имам и един друг въпрос, ако дойдат 30 души от Байкария или друго подобно сдружение да чистят, значи ли това, че някой ще се обиди и няма да чисти с тях? Природата и нейната чистота ли е по-важна, или някакви виртуални дрязги?
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Голям Беглик

                          Ходя по тези места от почти 30 години и точно природата и нейната чистота е повода който ме кара да припалвам често последните години!
                          Това е и причината ако съм засегнал някой но ще се реванширам!От 1.05 до 8.05 ще бъда на язовира и ще направя със сигурност няколко обиколки,така че ще има и снимки за положението в момента.Изписвам телефон ако някой в това време също е горе,както и ако трябва да се направи нещо за момента.

                          0886255685
                          0894012694

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Голям Беглик

                            Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                            Ходя по тези места от почти 30 години и точно природата и нейната чистота е повода който ме кара да припалвам често последните години!
                            Това е и причината ако съм засегнал някой но ще се реванширам!От 1.05 до 8.05 ще бъда на язовира и ще направя със сигурност няколко обиколки,така че ще има и снимки за положението в момента.Изписвам телефон ако някой в това време също е горе,както и ако трябва да се направи нещо за момента.

                            0886255685
                            0894012694
                            Това със снимките ще е много ценно, особено ако пообиколите същите места, дето бяхме и ние. Така ще се продължи мониторинга и ще има още по-добра база за планиране за същинската акция. В линка , дето дадох по горе, с темата за картирането, може да видите къде ние сме снимали и обикаляли.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Голям Беглик

                              В момента горе се монтират 25 бр. дървени тоалетни със септични ями. Нямам представа кой е разрешил това, знам само че в плана за управление пише че трябва да се монтират непопивни тоалетни. Работата по бунгалата на Чатъма вече кипи. Как се строи парк на територията на защитена местност?

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Голям Беглик

                                Първоначално публикуван от Todor6104 Преглед на мнение
                                В момента горе се монтират 25 бр. дървени тоалетни със септични ями. Нямам представа кой е разрешил това, знам само че в плана за управление пише че трябва да се монтират непопивни тоалетни. Работата по бунгалата на Чатъма вече кипи. Как се строи парк на територията на защитена местност?
                                Това е нещо ново, ако може и това да се снима, аз се ангажирам да попитам в някое министерство кое как е.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X