Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Есенно почистване на Рила планина.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Есенно почистване на Рила планина.

    Аз също съм сам и имам 3-4 свободни места в колата. Пътувам Събота сутрин. 0886688163
    LZ1DWW

    Коментар


    • До: Есенно почистване на Рила планина.

      Аз заминавам скоро. Ако някой е окъснял с решението за идване и има нужда от резервация да ми звъни на 0878 679 179 .
      Георги Гатев

      Коментар


      • До: Есенно почистване на Рила планина.

        Напомням на всички, че всеки който е участвал в официална акция на OFFRoad-Bulgaria.com автоматично придобива правото на "активен участник" с всички съпътстващи го права на достъп, ЛС и т.н., и при това се отбелязва като Дарител...
        Последно редактирано от Венцислав Петров; 02-10-09, 11:25.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • До: Есенно почистване на Рила планина.

          УСПЕХ !!!
          И хубаво време, в смисъл дано не вали !
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • До: Есенно почистване на Рила планина.

            Пропускам събитието за съжаление - утре съм на работа. Успех на всички колеги, а и на всички участници!

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • До: Есенно почистване на Рила планина.

              Колегите които вече са "горе на обекта" моля утре сутринта ако имат възможност и достъп до нета да публикуват актуална информация за времето.
              Тръгващите утре сутринта да знаем как да се облечем, с къси панталонки или със зимните грейки. Защото 10:00 на сборния пункт дректно тръгваме по задачите, надали ще има време и възможност за преобличане.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • До: Есенно почистване на Рила планина.

                По това време на годината там горе топлите дрехи винаги са предимство... Няма никакъв шанс горе да става за къси панталони...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • До: Есенно почистване на Рила планина.

                  Веднъж есента, бяхме в Стара планина, времето само в рамките на няколко часа ни демонстрира всички сезони - първо беше топличко, слънчево, приятно, после се появиха облаци, вятър; вятърът премина в буря, студ, след това отново се появи слънчице и тъкмо позатопли запрехвърка сняг... За капак малко след това заваля и дъжд; накрая завърши отново със срамежливо показване на слънцето.
                  Така, че да сме добре екипирани, пък излишното ще си го мъкнем (ако се наложи).
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • До: Есенно почистване на Рила планина.

                    Голям провал. Отпадам от акцията. До последно се надявах, организирах, но БТК-то днес заби пирона. Утре се работи.

                    Коментар


                    • До: Есенно почистване на Рила планина.

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      ...... БТК-то днес заби пирона. .....
                      Мдаа, днес БТКто направи беля. Замалко и аз щях да "отлетя" инзвънредно но към 17:00 влезе в час и сигнала "бойна тревога" отпадна при нас.

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      По това време на годината там горе топлите дрехи винаги са предимство... Няма никакъв шанс горе да става за къси панталони...
                      Ясно. Ще съм екипиран с грейката. Пък късите панталони в раницата за всеки случай.
                      Последно редактирано от iiiopo; 02-10-09, 22:39.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • До: Есенно почистване на Рила планина.

                        Прогнозата за утре е доста лоша (дъжд, по високото и сняг сигурно). Горе ще е зима (истинска) независимо от това, че последните 3 седмици са като през август.
                        http://www.westwind.ch/?link=gfsm,ht...1144,1204,1264
                        Първия сняг в планината винаги е най-коварен, затова бъдете внимателни и стриктно изпълнявайте препоръките на Организаторите по време на акцията!
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • До: Есенно почистване на Рила планина.

                          Дано не ни затрупа боклуците
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • До: Есенно почистване на Рила планина.

                            колеги късно виждам темата бих искал и аз да се включа и ште гледам да викна и някой приятел сега говорих с няколко момчета и се разбрахме сутринта да ходиме на кафе някъде и да се разбереме какво ште правиме много ме е яд че сега виждам темата имамели някакъв шанс сутринта да се запишеме
                            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                            Коментар


                            • До: Есенно почистване на Рила планина.

                              Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                              колеги късно виждам темата бих искал и аз да се включа и ште гледам да викна и някой приятел сега говорих с няколко момчета и се разбрахме сутринта да ходиме на кафе някъде и да се разбереме какво ште правиме много ме е яд че сега виждам темата имамели някакъв шанс сутринта да се запишеме
                              Едно е сигурно - няма да ви върнат.

                              Коментар


                              • До: Есенно почистване на Рила планина.

                                Времето тук не е от най-топлите. По пътя насам се опита да запръска, но нищо сериозно. Засега е сухо.

                                Топлото облекло е задължително.

                                Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                                колеги късно виждам темата бих искал и аз да се включа и ште гледам да викна и някой приятел сега говорих с няколко момчета и се разбрахме сутринта да ходиме на кафе някъде и да се разбереме какво ште правиме много ме е яд че сега виждам темата имамели някакъв шанс сутринта да се запишеме
                                Ще бъдете добре дошли. Обадете по телефона като дойдете за да ви бъде проведен иструктаж или директно намери Nik Nikolov, който ще е на долна станция.
                                Георги Гатев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X