Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

    Благодаря на всички за приятното изкарване и...копане, ако някой може да го сметна за приятно
    Момчета и момичета и... всички останали... Нещо ми се позагуби една от поцинкованите кофи, които и аз се чудя защо бях домъкнал... Та някой ако е останал с една в повече, да не се чуди за причината... Другите две в колата му не са си родили кофичка ...

    Коментар


    • #92
      До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

      Абе падна си копане В момента съм с мускулна треска, но определено направихме нещо положително за природата!
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #93
        До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

        Злати Златев, доброволец от офроуд обществото: В нашите акции е забранено за политика – ние помагаме на природата и на хората
        Ето отразяването на акцията в местните медий
        http://zapernik.com/zlati-zlatev-off...orata/04/2009/
        http://zapernik.com/dobrovolci-teva-...#comment-17592
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #94
          До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

          Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
          Ето отразяването на акцията в местните медий
          http://zapernik.com/zlati-zlatev-off...orata/04/2009/
          http://zapernik.com/dobrovolci-teva-...#comment-17592
          Абе, тоя Злати Златев много досаден, повече да не му давата де плямпа простотии, див дървен философ е той. Само бира и пържоли за него и да копа, па да си мълчи
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #95
            До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Абе, тоя Злати Златев много досаден, повече да не му давата де плямпа простотии, див дървен философ е той. Само бира и пържоли за него и да копа, па да си мълчи
            Не мо'ж се отърва, излезна ти име на говорител, ся ще си го носиш. На мен ако не вярваш виж в репортажите... кой да интервюираме?... ами него го няма ще закъснее...
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #96
              До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

              Аааа, Той не само това може .... :
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #97
                До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                Аааа, Той не само това може .... :
                Tая е направо за аватарче
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #98
                  До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                  Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                  И, така пристигнахме на мястото:
                  ....
                  Влади а мен защо ме няма как копаяВсе едно не съм бил там,чуствам се пренебрегнат
                  Последно редактирано от cveti; 07-04-09, 19:48.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                    Извинявам се за закъснението, опитвам се да си подбера и смаля малко снимките.

                    Ето и моите, няма да пиша разкази, всичко вече е ясно

                    Работещите в двора




























                    Малките помощници:












                    И сега почивката, яденето и пиенето:



























                    Опитах се да не слагам много снимки, но ми беше трудно да избера. Ако модераторите решат, че са много, моля да поизтрият малко. Любопитните и търпеливите могат да разгледат цялата галерия с всички мои снимки ето тук.
                    Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 08-04-09, 11:11. Причина: подреждане на снимки

                    Коментар


                    • До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                      @Svetik

                      Тея последните 2 панорамни снимки са много добри!!!
                      GSM: 0898 554713
                      Уебсайт: BULEXTREME.com

                      Коментар


                      • До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                        E... минаха се 2 месеца и реших, че трябва да проверя дръвчетата. Времето беше, супер (леко жега). Забравих фото-то, добре че носихме телефан с горе долу прилична камера.



                        Зарадвах се, на пръв поглед имаше доста "Успех"! Зелено да искаш. Леко разлистили се.


                        Малко по-натам, излезе пазача и нещо почна да мрънка, да се оправдава. "Ама то това го спасихме, беше тръгнало да умира, и "добре, че го поляхме"" Сега по-разбиращите да кажат това ще го "бъде ли" или няма да го бъде. Че аз, като го видях така голо, и ....









                        Пообиколих навсякъде.... и се радвах искренно. Имаше доста разлистени. Прихванати. Поне едно 70%... (ако тези голите са добре, значи процентът се увеличава )


                        На места попривързвах, че някой беше "танцувал" около тях. Това беше със счупен кол... Оправихме го.


                        Оглеждах и около корените, на места ми се струваше, че се е поотровило. На места кола беше ваден. Трябвало му е на някой...


                        Красиви брезички ще станат!


                        (Пак мои размисли) Дали тревата, бурените са в повече на малките дръвчета??








                        Тази "серия" бяха много добре!


                        И тази.... (някой може да си познае "неговото си" )






                        И това за Финал. Дано децата в това училище израстнат в "по-зелено".

                        След Лятото пак, проверка. (Който иска с малко по-голяма резолюция да ми пише)

                        Коментар


                        • До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                          Не може да няма и загуби. Вече би трябвало всичко да се е разлистило или поне да е започнало да се разлиства.
                          Вълшебната думичка е "вода".
                          Тревата пречи като изсмуква водата около дръвчетата. Не е хубаво и земята да се нацепва. Решението се нарича "мотика".
                          Поздрави и браво на колегата, че е имал грижата да провери състоянието. Добре е, че не са начупени. Добре говори за децата най-вече
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                            Преди седмица ходих на място и за съжаление резултатите от неполиването са плачевни Дръвчета, които са се хванали, после изсъхнали от неполиване. Около 30% успеваемост е пресилено да се иска, ако поливката продължава по същият начин. Да успокоя Венци (баш-ма'стора на форума), неговите дръвчета, дето ги ся в бетон и вар, засега са най-добре от всички - явно някой е взел присърце заплахата, че ако не се хванат точно тия 4 дръвчета ще садим пак и поне тях ги поливат .
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                              А можем ли да се организираме и да отидем да окосим тревата?
                              Например следващата събота се качваме рано сутринта (за да може да не е много жега) и "подрязваме" тревата.

                              Може да говорим и с хората от "Озеленяване" за поливането на дръвчетата.
                              Георги Гатев

                              Коментар


                              • До: Нова акция за засаждане на дръвчета в община Перник

                                Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
                                А можем ли да се организираме и да отидем да окосим тревата?
                                Например следващата събота се качваме рано сутринта (за да може да не е много жега) и "подрязваме" тревата.

                                Може да говорим и с хората от "Озеленяване" за поливането на дръвчетата.
                                В момента косят тревата в моя квартал. Може и там да я окосят. Ще се опитам да мина да проверя.
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X