Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Между другото като чух новината първо се сетих за един друг понтон на, който се събират хора с подобен нрав, понтон на който собственика изхвърля чувалите си с боклук в един залив.

    Жалко за момчетата ,познавах единия, трагедия!!
    sigpic

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
      Eeeee, чак пък употребени....
      И кой ни "употребява" според теб?
      Това, че журналята пишат к'вото им скимне, не означава задължително умисъл.

      Ако си направиш труда да прочетеш няколкото тома от "Епопеята Въча" ще ти се изяснят много неща.
      Цвети, положи кански труд да ги направи прегледни за четене тук.
      Повярвай ми всичко тук съм прочел, а и не само тук.
      Ходил съм и на живо. И не само там.
      А за това, кой ви употребява, е добре да се досетите сами.
      Не съм аз.
      Иначе общуването с природата е чудесно. Дай Боже всекиму.

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Каквото и да си пишат вестниците не могат да дезинформират Чичко Гуугъл.
        Напишете ключови думи на търсачката "Въча язовир почистване" и вижте резилтатите.
        А все повече хора се информират от интернет, а не от вестниците (за мое съжеление т.к. работя в тази сфера)
        Така че чак да сме употребени.... пресилено е.
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Каквото и да си пишат вестниците не могат да дезинформират Чичко Гуугъл.
          Напишете ключови думи на търсачката "Въча язовир почистване" и вижте резилтатите.
          А все повече хора се информират от интернет, а не от вестниците (за мое съжеление т.к. работя в тази сфера)
          Така че чак да сме употребени.... пресилено е.
          Според мен търсачката на фирума не "всьо", както и чичко Гугъл не е "вся".
          Наистина трябва и малко (много) мисъл.
          Почистването е добро дело, където и да се извършва, но дали има голям смисъл да се хвърлят усилия там, където след месец ще се изхвърли същия боклук?
          Дали е от селата нагоре, или от плаващите ?вили,къщи?
          Знае ли някой?

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Според мен търсачката на фирума не "всьо", както и чичко Гугъл не е "вся".
            Наистина трябва и малко (много) мисъл.
            Почистването е добро дело, където и да се извършва, но дали има голям смисъл да се хвърлят усилия там, където след месец ще се изхвърли същия боклук?
            Дали е от селата нагоре, или от плаващите ?вили,къщи?
            Знае ли някой?
            Знае, ама някой трябва да чете темите Има писано МНОГО по въпроса
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              .......
              но дали има голям смисъл да се хвърлят усилия там, където след месец ще се изхвърли същия боклук?
              Дали е от селата нагоре, или от плаващите ?вили,къщи?
              Знае ли някой?
              Знаеш ли, когато бях млад и глув фасовете си ги хвърлях по улиците все едно стрелях с топче, чашките от кафе и хартийките от вафла зад гърба си.
              И така беше докато поредната хвърлена от мен чашка, една дама се наведе взе я от земята и я хвърли в кошчето за боклук на 2 метра от мен, без нищо да каже, даже се усмихна.

              За себе си аз намирам смисъл.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                Знаеш ли, когато бях млад и глув фасовете си ги хвърлях по улиците все едно стрелях с топче, чашките от кафе и хартийките от вафла зад гърба си.
                И така беше докато поредната хвърлена от мен чашка, една дама се наведе взе я от земята и я хвърли в кошчето за боклук на 2 метра от мен, без нищо да каже, даже се усмихна.

                За себе си аз намирам смисъл.
                Аз като бях млад, чашките бяха порцеланови и не ни ги даваха за хвърляне, че който чупи - купи х3.
                А за фасове по улицата - забрави.

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  ...А за фасове по улицата - забрави.
                  Хубаво, браво на теб.

                  Но интересна и важна в тази случка е въпросната дама, не аз.
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                    Хубаво, браво на теб.

                    Но интересна и важна в тази случка е въпросната дама, не аз.
                    Така е, но се съмнавам дали повече от няколко ще го разберат.

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Така е, но се съмнавам дали повече от няколко ще го разберат.
                      Дори и двама да са си заслужава. Пак ще излезе геометрична прогресия. Важното е колкото се може по-малко да работи в обратна посока.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                        Дори и двама да са си заслужава. Пак ще излезе геометрична прогресия. Важното е колкото се може по-малко да работи в обратна посока.
                        Може и така да е, ама с другите 2000 какво правим?

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Може и така да е, ама с другите 2000 какво правим?
                          Амими какво... каквото до сега. Чистим, надигаме вой където можем. Пак се се цапа. Пак чистим пак вой.... и т.н.
                          Това можем, това правим. Ефект все някакъв има.
                          А хич нищо да не се прави.....????? Ама само с вой не става.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                            Амими какво... каквото до сега. Чистим, надигаме вой където можем. Пак се се цапа. Пак чистим пак вой.... и т.н.
                            Това можем, това правим. Ефект все някакъв има.
                            А хич нищо да не се прави.....?????
                            Чистенето е последствие! Някой замърсява, друг чисти.
                            Ако няма замърсяване какво ще се чисти? Нали това се опитвам да Ви подскажа. Кой е заинтересован?
                            П.С. То стана като за Г.Беглик. А май и за други подобни места.

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Чистенето е последствие! Някой замърсява, друг чисти.
                              Ако няма замърсяване какво ще се чисти? Нали това се опитвам да Ви подскажа. Кой е заинтересован?
                              П.С. То стана като за Г.Беглик. А май и за други подобни места.
                              Ако няма замърсяване - няма да се чисти.
                              Кой да е заинтересован, Пенчо ?
                              Фирмата, дето изсипва медицинските отпадъци в реката или язовира, или бабата и дядото дето си хвърлят боклука "у ряката" и пак идва в язовира или всички, които чистим там със собствени средства и собствено време ?

                              P.S. И какво общо има Голям Беглик ?

                              P.P.S. Чистил ли си на Въча ?
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                [QUOTE=Пенчо;931775].....Ако няма замърсяване какво ще се чисти? ..[QUOTE]

                                Нищо няма да се чисти.
                                Целта не е да се чисти, а да е чисто. Което като крайна цел е да няма замъсяване. Поне аз така си мисля.
                                Дали и кога ще стане е друг въпрос.
                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                ..... Нали това се опитвам да Ви подскажа. Кой е заинтересован?.....
                                Така. Разбрах накъде биеш. Затова не ни спраягат по местните и други медии. Щото сме доброволци и не сме комерсиални, и се опитваме да разрешим проблем, за който някой други биха усвоили някави еврокинти.
                                Еми ако е така кефа се от този факт. Ама много.
                                О899 2б2 1З2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X