Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    По подобни причини и аз пропускам
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Ние също.
      Най-вече заради времето и олимпиадите...
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Ние тръгваме след около 30 мин
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Вие пък. Ще вали ли утре?

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            По-скоро няма да вали. Хладно, разкъсано слънчево, като цяло много приятно.

            http://www.foreca.com/Bulgaria/Krichim


            Това предвиждане за природата ви го казва един оптимист по природа.

            Поздрави и до утре!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Здравей лайняна група.
              Времето беше лошо за работа но за сметка на това подходящо за празнуване.
              Това са снимки от мен.

              Това е rar файл със същите снимки но в по-голям размер.
              Иван
              ivanp98[at]mail.бг

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Хахахах вие сте моята гордост. Страхотни снимки, костюми, усмивки......
                Само не разбрах коя е онази "гейша" на масата? Мъжът и знае ли?

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  Хубави и снимки! И, Ванка, ГОЛЕМИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ за снимката с пръстчето и огледалото. Жалко, че не знам как да я преместя тук, така че да се вижда веднага. Който може - нека да го направи, снимката е велика.

                  ***

                  Що се отнася до мен, оптимистично бях обещал хубаво време.

                  Е, не познах...

                  Случва се и оптимистите да грешат. Нещо повече - най-често грешат оптимистите. Светът, уви, засега е уреден така, че обикновено познават песимистите...

                  Така или иначе, влажният и всепроникващ студ (частично изобразен на трите пейзажни снимки по-долу) попречи на каквото и да било чистене в буквалния смисъл на думата.

                  Студът повлия даже върху мащабите на палатковия лагер. Този път той се състоеше само от една палатка, който факт е надлежно документиран с поучителни снимки.

                  ***

                  Съответно дейността на екипа се насочи към други важни области и задачи (все фото-документирани).

                  1. Осъществено беше тотално наблюдение на обстановката и обстоятелствата с оглед евентуалните им отражения върху дейността и резултатите. Да.

                  2. Направи се безстрашно изследване на местната фауна. Установи се в нея обезпокояващо наличие на Същества - вероятно с извънземен произход - които засега кротко гнездят по западния бряг на язовира, но очевидно се готвят да завладеят планетата. Не е лошо да вземем мерки.

                  3. За първи път в историята на човечеството беше проверено експериментално поведението на домашен любимец, оказал се в МПС, което му е непознато - това върху язовирна стена. (Докажете ми, че този аспект от живота е изследван и друг път - и ще посипя главата с пепел.) Резултатът не беше изненадващ - тъй като кучето е приятел на ЧОВЕКА, то незабавно, предано и юначно застана на стража край БИРАТА.

                  (Често казано, този експеримент не е съвсем чист, тъй като МПС-то беше "Сузуки", а във всяко "Сузуки" всяко живо същество се чувства като у дома си и като в прегръдката на майка си, което за останалите марки не важи, ама хич. )

                  ***

                  Основната работа обаче беше отметната в две други важни направления, за които ще споделя фото-документираните си впечатления допълнително. Анонс за едно от тези важни направления е последната снимка.

                  Поздрави!
                  Прикачени файлове
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Мдааа, така като гледам по снимките, това ще да е май най-тежката акция на Въча досега. И най-емоционалната. А толкова ядене и пиене, и то само за два дни... Поздравления за всички участници!

                    А тази снимка със снега във водата е монтаж, нали?
                    Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Не може да не ви завиди човек. Нищо, че не сте чистили. Така зависта е по-малка, но пак я има
                      Чудни снимки .
                      Аз най-много си харесах тази



                      А тази е за Ники.

                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Е, аз се разболях, баш не ненавреме.
                        За което се извинявам.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Аз лично изкарах един страхотен уикенд на Въча! Че времето беше мрачно и мокро, беше! Че чистене на язовира нямаше, нямаше! Но пък за сметка на това имаше един безкраен купон, за който аз, като утвърден папарак имам голям брой снимкови доказателства Поради съображения за сигурност , обаче, ще кача много внимателно подбрана селекция от кадри Искам да благодаря и на всички присъстващи за хубавия Хелоуин и много се радвам че и аз бях там!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            И аз да споделя впечатления .
                            За съжаление първата половина от съботата изкарах доста тъжно и нямах никакво настроение. Радвам се, че успях да дойда и да си припомня, че живота има и хубава страна, благодарение на вас приятели.
                            0899 48 65 96

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Много диво и щастливо празнуване на типично българският празник "Вси светии" беше, наистина! Благодарим на всички за настроението!

                              п.п. Обявление:
                              1. намерено е огледалцето на гейшата - пазим го до поискване
                              2. търсят се едни "загубени" м.боксерки.
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                                Много диво и щастливо празнуване на типично българският празник "Вси светии" беше, наистина! Благодарим на всички за настроението!

                                п.п. Обявление:
                                1. намерено е огледалцето на гейшата - пазим го до поискване
                                2. търсят се едни "загубени" м.боксерки.
                                Фани,
                                Гащите са в моя джип. На седалката на пътника .

                                Имам известни подозрения как са стигнали до там, но не съм сигурен.
                                Георги Гатев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X