Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
    А зеленото нещо на последната снимка изрових от един шкаф вкъщи. Тук въпросът с дръжката е ОК, но пък нещото е твърде малко. А за тази конкретна дейност, размерът има значение (е, не че някой ни пречи да тръгнем и с цедки за чай).

    Много добра идея Спасе, веднага ми светна, че последното нещо може да е щайгичка за ягоди, перфектно е за целта, сега ще се поразровя и да намеря къде ги продават.

    Магазинът на Пиринпласт се намира на бул. "Цар Борис III" като се пресече Горнобански път в посока Княжево у лево. 9571423

    За съжаление на мен ми е малко далече, та ще помоля някой друг да купи 10-на изделия! Баш в един от блоковете, имало и голма табела Пиринпласт.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Танасе; 28-10-09, 14:55. Причина: допълване
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Хмм, то е почти до нас. Ще мина да го погледна. Трябва да е някъде в локалното. Да не е в едни блокове?

      Хелоуин се пада събота срещу неделя. Предлагам да спретнем леко празненство с необходимия инвентар тогава
      Георги Гатев

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Тримата, виж ако има малко по дълбочки касетки, не за ягоди а за домати например.

        А на Хелоуин, ще се маскирам на дон домат ! Естествено, че е на 31 срещу 1 Ноември лова на Вещици.
        То 1 Ноември си е Вси Светии !!!
        Последно редактирано от Nik Nikolov; 28-10-09, 15:14.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Някой , ако има хамак от по-ситна мрежа може да пробваме с две лодки да загребем и да го изтеглим пълен . Новия кран-балка ще е по-здрав и няма да е проблем с тежеста .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Тримата, виж ако има малко по дълбочки касетки, не за ягоди а за домати например.

            А на Хелоуин, ще се маскирам на дон домат ! Естествено, че е на 31 срещу 1 Ноември лова на Вещици.
            То 1 Ноември си е Вси Светии !!!
            Предлагам, да възложим повечето уловени вещици на Тримата. Тримата днес, в частен разговор, изразиха ентусиазъм по въпроса.

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              За съжаление ще пропусна този път.
              Пожелавам успех и настроение на групата!

              ...и все пак напролет ще има тонове нов боклук, дали е уместно да се събира дребния сега?
              Ако остане само той е достатъчно да се загради в заливчето и да го изгребем като/когато падне нивото.

              Трябва да възстановим и кран-балката /лека й ръжда!/



              Къде ли е Раят на кран-балките?
              Сигурно там вдигат ефирни и безтегловни облаци, а летящи масльонки постоянно им смазват макарите.

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Интересно, какво ли мислят хората от ВЕЦа на тема кран-балка върху водозаборниците?

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                  З

                  ...и все пак напролет ще има тонове нов боклук, дали е уместно да се събира дребния сега?
                  Ако остане само той е достатъчно да се загради в заливчето и да го изгребем като/когато падне нивото.
                  +1 На абсолютно същото мнение съм. Може би не за заливчето, за да не си местим само боклука от едно на друго място, но ми се струва, че е безсмислено да влагаме средства и усилия в изгребване на пластмасов пясък с цедки. Мисля, че е лудост. Продължавам да мисля..........

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Мисля си за армировъчната пластмасова мрежа, която се слага при шпакловка. Достатъчно ситна, здрава и евтина е.
                    Също съм на мнение, че сега трябва да се вадят дънерите.
                    А това с гивгирите е смехотворно.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      За ситнежите (понеже вече имам доста опит с тях) - мисля, че едно обикновено метално сито ще свърши работа. Дори да няма дръжка. Няма нужда от по-голямо. Даже чувалите трябва да са по-малки, защото стават доста тежки (последния път ми се скараха за това) понеже боклукът в тях е уплътнен.
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Много благодаря за всички покани, но ако ще идвам то ще е най вероятно със Станко още петък вечерта

                        П.П. Марляндър не съм те забравил ако идвам имаш всичко обещано + целувка от главния готвач ( БОНУС )
                        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                        +359 0878 888 874
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Здравейте, за тази акция аз отпадам.
                          Ще се реванширам в стъклени работи, пълни с огнена вода следващата акция.
                          Поздрави
                          ОФА 2.0 Спорт "96
                          Боян 0898642831

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Ако времето не позволи да се работи ,в хижата има чудесна зала - закрит МОВ.

                            Аз потеглям към Въча към 16 часа днес.

                            Поздрави!
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              И аз потеглям горе долу по това време.
                              Прогнозата за времето утре Събота е супернеприятна.
                              За Неделя, има някаква надежда.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Офффффф, положението е меко казано ш*бано и нямам предвид само метеообстановката. Мисля, че времето не е подходящо за работа и ще пропусна този път.
                                Весело изкарване и празнуване на всички.

                                Поздрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X