Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Първоначално публикуван от mona Преглед на мнение
    А, палатков лагер ще има ли, или е твърде студено?

    В петък вечерта ще се пробваме, за събота ще е ясно дали ще продължи да има.
    Мисля, че е въпрос само на антифриз, най- добре червен, както каза един колега.

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Ей, червен антифриз... Няма да идвам в петък, но съм ви обещал, ще измисля нещо.

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Колеги кой ще пътува в събота ????
        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
        +359 0878 888 874
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          може бе аз и полувинката
          но все още нищо не се знае

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            +1 Пишете ме в списъка за хижата 1 легло.

            Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
            Колеги кой ще пътува в събота ????
            Ами Адаша ти Спас е писал, че е от Събота сутринта. Ти с Фифи ли си? Още чакам 1 Финландия и вълча палачинка от Джанго. Да не ти излезе име, че си несериозен. Мина 1 година вече - до кога да те чакам?

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Нас да не забравите. Ще дойдем поне 2-ма!
              Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Аз ще пътувам в събота ранния следобед. Няма как да тръгна по-рано.
                Георги Гатев

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  от петък вечерта ще се пробвам да се включа. все още съм без шофьорска книжка, така че или ще дойда с лодката, или ще сме двама. поне

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Този път, за съжаление, ще пропусна съществената част на акцията, тъй като ще бъда в чужбина по важни библиотечни дела.

                    В случай, че не успея да отвлека самолета и да го накарам да кацне близо до Въча в събота вечерта, ще гледам да дойда в неделя по обяд с автобуса.
                    Последно редактирано от Tontonella; 27-10-09, 17:29.
                    Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                      Колеги кой ще пътува в събота ????
                      До ден-два ще знам дали тръгвам сам и дали няма ми да се наложи завъртян маршрут през Пловдив.

                      Ако ще съм по-свободен, разбира се, съм на твое разположение. Бездруго най-прекият път от София към язовира е през Копривщица. Стига да се приложи леко изкривяване на пространството с незначителна експоненциална адаптация на континуума при подхода към релативизираната лява синклинала на Кричимското квазиполе. (Някой би ли ми услужил за събота сутринта с преносимия си колайдер; нямам претенции за цвета. )

                      Физиката настрана , до четвъртък вечерта ще ти звънна и ще се уточним.

                      Поздрави!

                      P. S. Надявам се, знаеш път, който да не минава пред Динозавърското блато...
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                        Колеги кой ще пътува в събота ????
                        Тази седмица съм нощна смяна и ще тръгна в събота рано сутринта. Ако мога да съм ти от полза телефона ми е в подписа.
                        Поздрави
                        ОФА 2.0 Спорт "96
                        Боян 0898642831

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Записвам се за палатковия лагер от петък вечер.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Време е да се гримираме, време е да се костюмираме, време е да започне нашата забава!
                            И така като гледам - обичайните заподозрени, на обичайното място.
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Хижата е запазена цялата, изчакваме колко ще се съберем до финала, краен срок, четвъртък!!!

                              Все още нямаме зелена светлина от НЕК, в края на седмицата ще имаме отговор.

                              По последни данни нивото на язовира е високо и ще има нови боклуци.

                              Ще пробваме системата с чувалите от ЗЕБЛО, всеки да се запаси с поне 5 -10 броя и гевгири, кепове и други пресевни уреди.
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                                ...Ще пробваме системата с чувалите от ЗЕБЛО, всеки да се запаси с поне 5 -10 броя и гевгири, кепове и други пресевни уреди.


                                Не съм сигурен, че гевгир ще е много полезен. Класическият гевгир или е доста ситна мрежа, или е плътен с малко дупки. Струва ми се, че при язовирен добив това предвещава дълго и тягостно изцеждане, както и повече вода в чувалите.

                                Резерви имам и към рибарските кепчета. Доста бяха пробвани в първите акции, но ловитбата с тях е досадна и неефективна история - поне в моите ръце.

                                Мисля, че подходящият инструмент е някаква твърда цедко-решетка, т.е. да не се гъне и мотае, както и да бъде с по-големи дупки.

                                Нещо такова купих за 2,50 лева от един магазин за "Всичко по 1 лев" (не всичко, не всичко...). Би било много добро, стига да се сетя как да закрепя стабилно къса дръжка. (Засега във всичките ми мисловни чертежи идва момент, в който закрепената дръжка почва да играе и да се върти около горния обръч на нещото.) Бях се засилил да купя няколко парчета, но ме възпря именно дръжковият проблем.

                                А зеленото нещо на последната снимка изрових от един шкаф вкъщи. Тук въпросът с дръжката е ОК, но пък нещото е твърде малко. А за тази конкретна дейност, размерът има значение (е, не че някой ни пречи да тръгнем и с цедки за чай).

                                Ами споделих. Поздрави! Край.
                                Прикачени файлове
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X