Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Няма да е лошо тази седмица да се съберем на по бира, предлагам в четвъртък?
    sigpic

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
      Няма да е лошо тази седмица да се съберем на по бира, предлагам в четвъртък?
      Приема се. Дай точката
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Пишете и мене за масата . Само да не забравите да кажете мястото

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Запазена е маса за четвъртък 19.30 за Доброто в парка Заимов.
          sigpic

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            +1
            Прекрасна възможност и за мен да почерпя

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Както си говорихме снощи, който е позабравил може да си спомни и да си го има ....
              1 - 30.6М,
              2 - 58.1М,
              3 - 65.5М,
              4 - 33.4М,
              5 - 68.8М
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Новите дати за почистване на Въча са 3-4 октомври.
                Надявам се ,че от НЕК няма да има проблеми този път.
                Боклука не е много,а има и вероятност да ползваме и кран.


                Записването започва!
                sigpic

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  Първи
                  Записвам се!
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    И ние
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                      Новите дати за почистване на Въча са 3-4 октомври.
                      Надявам се ,че от НЕК няма да има проблеми този път.
                      Боклука не е много,а има и вероятност да ползваме и кран.


                      Записването започва!

                      Жоро, във връзка с другата тема : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...794#post830794
                      дали е удобно да подадеш заявление за почистване на язовира, малко по рано, за да можем да имаме яснота дали ще ни разрешат въобще ?

                      Защото, както ни преразказа разговора си с господин Златев от Язовири и Каскади, истинската причина да ни отказват акциите е малко по различна от официално изтъкнатата.

                      Или да помислим за някаква рокада на двете акции, че от НЕК може да са благосклонии и да ни простят, но времето в Рила, не се шегува

                      И аз се записвам.
                      Последно редактирано от Nik Nikolov; 25-08-09, 13:06.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Ако организаторите на мероприятието в Рила преценят , че датите 3-4 ти октомври са по-подходящи за работа в планината, за Въча ще насрочим нова дата.
                        Но е хубаво да имаме яснота по-от рано, тъй като водя преговори за ползване на кран и трябва да заявя точна дата.
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Темата, която е встрани от самото почистване, продължава тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=70180
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Записвам се за следващото мероприятие на Въча с мотото "Искам да видя язовир Въча чист, да се снимам пред стената без боклуци, заедно с хората които са съучастници за крайният резултат."

                            Няма да мирясам докато това не се осъществи. Започвам да организирам още и нови хора, които искам да влязат в лодките, а не да зяпат от стената и да си мерят после Фишките. СТИГА! Дайте да изчистим тоя язовир, па после да се хвалим.

                            Искам да покажа гореспоменатата снимка на фона на язовирната стена. Ще си ги сложа в рамка "ПРЕДИ" и "СЛЕД" и ще ги изпратя на предаването "Пълна промяна", но най-вече: ЩЕ СЕ ХВАЛЯ НА БЪДЕЩИТЕ ДЕЦА, НА ВНУЦИТЕ СИ, НА ПРАВНУЦИТЕ СИ И ЩЕ ИСКАМ ДА СЕ ГОРДЕЯТ С МЕН И ДА МЕ ПОСЛЕДВАТ.

                            Жоро, когато имам списък на хората, които ще дойдат да помагат ще ти изпратя мейл с Имена и ЕГН-та както е и уговорката за мероприятието.

                            Поздрави,
                            Мариана Петрова

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                              Ако организаторите на мероприятието в Рила преценят , че датите 3-4 ти октомври са по-подходящи за работа в планината, за Въча ще насрочим нова дата.
                              Но е хубаво да имаме яснота по-от рано, тъй като водя преговори за ползване на кран и трябва да заявя точна дата.
                              Мисля, че яснота вече има и ще има мероприятие на 3-4ти октомври в Рила. Така че да помислим за друга дата за акция на Въча.
                              От миналогодишни акции през есента съм забелязал че времето винаги е подходящо за работа стига да не вали. След като ще има и кран е хубаво да бъдем повече хора за да има максимална ефективност от работата ни.

                              ПС. Жорка, ако скоро време не запазиш маса в Доброто, ще трябва да запазиш в ЧК.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Ако има желаещи нека набележим дата за събиране, Червената къща или Добро, няма значение , на който когато му е удобно.аз предлагам петък?
                                Моля заявете участие ,миналият път ,слагахме допълнителни маси, а не бяха предвидени!!! Събрахме се над 30 човека!!!!
                                Последно редактирано от greenflag; 17-09-09, 01:42.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X