Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    ябълката беше професионално перфорирана от стрелеца
    Величко Попов
    0882496036
    [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Или някой се е мъчил да утрепа Жоро, и понеже е левак не е улучил, или, като гледам как тая стрела е цапардосала накриво третата семка, сигурно е бил Станко. Трябва да е търсел първата, ама нали много не може да стреля, та ...

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Или някой се е мъчил да утрепа Жоро, и понеже е левак не е улучил, или, като гледам как тая стрела е цапардосала накриво третата семка, сигурно е бил Станко. Трябва да е търсел първата, ама нали много не може да стреля, та ...
        понеже изтрела беше произведен от дървото пред него
        Величко Попов
        0882496036
        [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Първата част на репортажа за мероприятието е тук:

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=66666

          Скоро очаквайте продължение.
          Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            Над язовир ВЪЧА на същата река е пред завършване язовир "Цанков камък".
            Задължително мероприятие преди завиряването е почистване на чашата на язовира от всякаква растителност! Иначе погребана и гниеща тя отнема кислорода от водата и е тежко за живите същества за дълги години.

            Дали го правят?

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
              .....Дали го правят?
              Имитират. Дърветата не са извадени с корените а отсечени ... където е било удобно.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Някои ако минава да снима , моля .

                Благодаря на Симеон, че ни обърна внимание, върху тази, така важна подробност.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                  Над язовир ВЪЧА на същата река е пред завършване язовир "Цанков камък".
                  Задължително мероприятие преди завиряването е почистване на чашата на язовира от всякаква растителност! Иначе погребана и гниеща тя отнема кислорода от водата и е тежко за живите същества за дълги години.

                  Дали го правят?
                  Бяха го направили, но тази пролет, като минахме оттам, видяхме, че са изникнали храсти на мястото на дърветата.
                  НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                  Omnia vincit amor !

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Жоро, хора , каде се изгубихте? Няма ли да има скоро акция на Въча? Струва ми се че много ги разредихме тези акции и това нещо не ми харесва. За това предлагам да се съберем на някое място със столове и маси и там да решим кога ще е следващото мероприятие на Въча.
                    Колкото до избора на място и дата- това оставям Жоро да го реши.


                    Поздрави на всички.
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
                    MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
                    0896736775 Любо

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Първоначално публикуван от lubo_yacht Преглед на мнение
                      Жоро, хора , каде се изгубихте? Няма ли да има скоро акция на Въча? Струва ми се че много ги разредихме тези акции и това нещо не ми харесва. За това предлагам да се съберем на някое място със столове и маси и там да решим кога ще е следващото мероприятие на Въча.
                      Колкото до избора на място и дата- това оставям Жоро да го реши.


                      Поздрави на всички.
                      +1
                      Липсва ми отбора на Въча.

                      П.П. Вчера ме попитаха - "Колежке, как се запали по офроуда?" Казах "Ами почиствах яз.Въча, там се запознах с едни приятни ХОРА, после се регистрирах във форума, после си купих джипка и ето ме тук..."

                      Поздрави.
                      М.

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Здравейте!
                        И на мен ми липсва компанията, а и е време да свършим пак малко работа. Надявам се, че скоро ще има информация за ново почистване.

                        Що се отнася до "Цанков Камък", скоро минахме от там и наистина са пораснали много храсти. Не можах да направя точните снимки, но качвам няколко от стената, която изглежда доста внушителна.
                        Прикачени файлове
                        0899 48 65 96

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Ето ги и точните снимки








                          Станко , корабчето ти е невредимо охраната го наглежда
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Първоначално публикуван от lubo_yacht Преглед на мнение
                            Жоро, хора , каде се изгубихте? Няма ли да има скоро акция на Въча? Струва ми се че много ги разредихме тези акции и това нещо не ми харесва...
                            Поздрави на всички.
                            + 1.

                            Пътувах неотдавна към Приморско по една важна работа. И като усетих, че минавам ПОКРАЙ отклонението "Цалапица. Съединение", чак ми се сви сърцето. Домъчняло ми е, значи. Дали за язовира, дали за вас - не знам. А по-скоро, може би, май че знам.

                            Дали пък да не помислим за към средата на септември?

                            Поздрави!
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Гласувам с две ръце за мероприятие някъде по средата на Септември .
                              Че има са ме засърбяли ръцете за сутрешни палачинки на брега на язовира


                              Поздрави
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Вече много ми липсва тайфата. Нямам търпение за следващата акция.

                                Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                                ...
                                Че има са ме засърбяли ръцете за сутрешни палачинки на брега на язовира
                                Тези палачинки само съм ги слушал от 3 акции насам.

                                А за вечерните сачове е задължително да присъства и чичо Бобе (на Дявол коледа баща му) Само като се сетя и лиги ми потичат.
                                Иван
                                ivanp98[at]mail.бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X