Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Колеги здравейте, и аз ще дойда.
    Дали е разрешено да се храним с пържени тиквички
    Аз не мляскам много
    Поздрави
    ОФА 2.0 Спорт "96
    Боян 0898642831

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Първоначално публикуван от Boby Преглед на мнение
      Дали е разрешено да се храним с пържени тиквички
      Аз не мляскам много
      Поздрави
      Разрешено е ,но само ако са пържени на не по-малко от 60 км от мястото за отдих и веселие - М.О.В.

      Забравих да кажа,че след рецитала на Тануцо - 19.30-20 ч. Ще се проведе изложение на пижами и възглавници.
      Последно редактирано от greenflag; 19-06-09, 11:23.
      sigpic

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Да добавя, че освен пластмасовите столове се забраняват и пластмасовите маси.

        Така че, разровете бабините съкровища по таваните за дървени софри, трикраки столчета, възглавки и ковьорчета.

        Горе-долу така си го представям новото обзавеждане на М.О.В.

        Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          А аз кои хармоники да взема големите , които бях взел последния път на въча или тези , които носих на беглика ?
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            Ух, аз даже не съм разбрала че сте определили дата - ама ми е простено , снощи ми беше бая тегавко и още ми е.
            Та записввам се - не ми пука котки, тигри, който иска да ми минава път - слагам червена точка на тая дата и съм на Въча. Ако някой набор ще се жени да знае че няма да отида

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
              Ух, аз даже не съм разбрала че сте определили дата - ама ми е простено , снощи ми беше бая тегавко и още ми е.
              Та записввам се - не ми пука котки, тигри, който иска да ми минава път - слагам червена точка на тая дата и съм на Въча. Ако някой набор ще се жени да знае че няма да отида
              Мога да ти уредя една трицветна котка да ти се мотае цяла седмица в къщата. Предвид че и ти си имаш котка, често ще ти пресичат пътя у дома. С голяма скорост и силни звуци. И доста неща ще изпочупят, но то също било на късмет. Пък дано ферозата се освести.

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Само да не стане нещо и аз съм там. Записвам се за лагера на шумните
                [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                  .......
                  Снощи на сбирката поумувахме и решихме:на 18-19.07.2009г. да се проведе едно мероприятие за вадене на дънери и клони.

                  Ситуацията налага въвеждане на нови правила:

                  Забранява се яденето на кебапчета!
                  -Кюфтета и пържоли може, но не на скара а на друго.
                  Забраняват се пластмасовите столове, ще се стои прави.
                  Забранява се изстрелването на ракети.
                  -Ако нещо ще се изстрелва нека да са само стрели.
                  Ще има 2 палаткови лагера един на М.О.В. и един на 6.5 км. в планината.
                  Относно музиката :
                  Ще се направят компилации включващи само песни с хармоники.
                  .........
                  Мда.... май ще трябва да изготвя и един правилник за вътрешния ред при акции на Въча (и не само ) - запознаване с него, подпис, че сте съгласни и ще спазвате правилата, и ако някой не слушкааа - глобиии.

                  пъ.съ. ааа, да, пу - заплювам си лагера на калпазните и аз!
                  Последно редактирано от Фани; 19-06-09, 15:08.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Аз мога да следя за спазването на правилника и ще събирам глобите.

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Фани не е лошо да осигури шлемофони,
                      а Жоро да включи в програмата
                      стрелба с карабина по бягащ глиган,
                      с ловна пушка по панички,
                      с пистолет по гръдна мишена,
                      хвърляне на граната в амбразура,
                      изстрелване на балистична ракета
                      и подзем ядрен взрив
                      с еквивалент 1 000 000 килотона тротил.
                      Присъствието на Пловдивската духов(н)а музика
                      е задължително!

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Ако успееме да повдигнеме малко язовира от едната страна обещавам да науча гладните участници да карат ски....поне мераклийте. Другите ще придържат наклона.

                        Да вземете повече баклава.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          Ако успееме да повдигнеме малко язовира от едната страна
                          Уредено. Ще нося джек.

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Без скромности- записвам се в лагера на калпазанките.

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Първоначално публикуван от Krisyto Преглед на мнение
                              Ако е възможно, не го планирайте за 11 и 12. На сватба съм и няма да мога да дойда, а ако пропусна много ще ме е яд


                              Тук нямаше ли координати къде ще е сватбата, или е преместена в друга тема.

                              Намирисва ми нещо тая работа.
                              След този военен режим, наложен от началниците поне едно ГСП можехме да направим и да си отседим в гарнизонния арест до следващата акция.

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                МММММ 18-ти и 19-юли, идеално , устроива ме
                                Ще се присъединя, нали и Пловдив трябва да даде едно здраво рамо
                                Колкото ровече, толкова по малко боклуци в Язовира

                                PS Хвърлих един бегъл поглед през ред и ми се стори, че Ватикана и сие спамят темите
                                Бих желала да им препоръчам да търсят положителното в действията на околните
                                И сигурна съм ако се потърсите внимателно, ще откриете повече положителни, отколкото отрицателни неща
                                Пишещите тук и в другите теми са дали много от себе си за природата на нашата китна страна
                                Крайните неща и принудителното налагане на мнения са протвопоказни даже и за екологичните личности


                                ИИИИИИИ разбира се поздрави от горещия Пловдив

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X