Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Язовир Въча - почистване - мероприятие 7

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Язовир Въча-почистване

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Хааааа-форекс+Ник ли чух???Най-накрая brothers in arms..Е ще си имаме тема за разговор,значи...Аз 7-ма година го мъча този пазар...а понякога и той мен,де...
    Тц, това не ми е основен бизнес. И не обичам да раздувам по тоз въпрос. Пък и купона е с друга тематика .
    Тикви микви, черепи, метли .
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • До: Язовир Въча-почистване

      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
      ...Утре вечер ще раздуваме...
      Аз ще дойда в събота, предполагам немаскиран. Но като ви гледам разискванията и нагласите, се чудя кога да тръгна от София, за да се включа навреме в трудовата дейност. В 7.00 или в 11.00?

      Поздрави!
      Искам България чиста!

      Коментар


      • До: Язовир Въча-почистване

        Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
        Аз ще дойда в събота, предполагам немаскиран. Но като ви гледам разискванията и нагласите, се чудя кога да тръгна от София, за да се включа навреме в трудовата дейност. В 7.00 или в 11.00?

        Поздрави!
        Най-добре тръгни в 00:00 тамън ще хванеш купона в разгара.
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • До: Язовир Въча-почистване

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Най-добре тръгни в 00:00 тамън ще хванеш купона в разгара.



          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • До: Язовир Въча-почистване

            [quote=trimata;509082]Аз ще съм сам. Ще пътувам утре следобед. Някой ако иска може да пътуваме заедно?[/qu

            Кажи към колко смяташ да тръгваш. Защото и аз ще пътувам тогава. Може някаде по пътя да се срещнем. Аз мисля да тръгна от Самоков към 17.00.
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
            MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
            0896736775 Любо

            Коментар


            • До: Язовир Въча-почистване

              Тогава идвам и аз. Някой да каже лодка трябва ли.
              Ако някой тръгва от Пловдив да пътуваме заедно, че не знам пътя.
              Поздрави.

              ПП Тримата, вземи ми играчката.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • До: Язовир Въча-почистване

                Лодка винаги трябва , планирана е и разходка с лодки.

                Ние със Станко ще сме там от утре към обяд ако някой пристигне по рано да даде знак.
                sigpic

                Коментар


                • До: Язовир Въча-почистване

                  Абе я кажете, трябва ли джип за мероприятието или може и с по-висока лека кола?

                  Коментар


                  • До: Язовир Въча-почистване

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Абе я кажете, трябва ли джип за мероприятието или може и с по-висока лека кола?
                    Ако имаш намерение да спиш под колата...требе си джип

                    Коментар


                    • До: Язовир Въча-почистване

                      Сериозно питам, не ми се раздига Големия Руски Туч (Нива) от мястото му пред блока, че е за ремонт, а и харчи като за последно. Предпочитам да дойда с Малкия Руски Туч (Самара). Обаче, ако е като на връх Ботев преходът...

                      В хижата мисля да спя.

                      Коментар


                      • До: Язовир Въча-почистване

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Абе я кажете, трябва ли джип за мероприятието или може и с по-висока лека кола?
                        .....
                        Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                        Хижата се намира преди стената на язовир Въча, има чудесен асфалтов път до нея. Можеш да дойдеш с ламборджинито,не се притеснявай.
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • До: Язовир Въча-почистване

                          Тук се вижда част от автопарка.
                          Прикачени файлове
                          sigpic

                          Коментар


                          • До: Язовир Въча-почистване

                            Първоначално публикуван от lubo_yacht Преглед на мнение
                            Кажи към колко смяташ да тръгваш. Защото и аз ще пътувам тогава. Може някаде по пътя да се срещнем. Аз мисля да тръгна от Самоков към 17.00.
                            Ще тръгна следобед. Може би около 16-18. Мисля да наглася така, че да пътувам с Румбата (той още не го знае това ).

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Тогава идвам и аз. Някой да каже лодка трябва ли.
                            Ако някой тръгва от Пловдив да пътуваме заедно, че не знам пътя.
                            Поздрави.

                            ПП Тримата, вземи ми играчката.
                            Бях си отбелязал да ти звънна утре сутрин да се разбереме, но вече го махам от списъка със задачки. Опакована е и е готова за подвизи.

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Сериозно питам, не ми се раздига Големия Руски Туч (Нива) от мястото му пред блока, че е за ремонт, а и харчи като за последно. Предпочитам да дойда с Малкия Руски Туч (Самара). Обаче, ако е като на връх Ботев преходът...

                            В хижата мисля да спя.
                            Малкия руски туч би трябвало да свърши работа. Аз май ще съм с още по-ниска кола (Шкодилак), така че не се притеснявай.

                            ПП. Леле, колко много хора сме писали по 1 и също време...
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • До: Язовир Въча-почистване

                              Първоначално публикуван от trimata Преглед на мнение
                              Ще тръгна следобед. Може би около 16-18. Мисля да наглася така, че да пътувам с Румбата (той още не го знае това ).
                              Абе, чета аз, чета.
                              Само, че аз ще тръгвам в най-добрия случай към 19-тия час.
                              Стефан кой ще го вземе?

                              Коментар


                              • До: Язовир Въча-почистване

                                Тримата да вземе Стефан за да станат 5 в колата.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X