Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам България чиста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Искам България чиста

    Сега прочитам тема и аз съм ЗА,още от утре Гранда ще е със стикер

    Коментар


    • #92
      До: Искам България чиста

      Утре и аз ще си сложа едно стикерче
      [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

      Коментар


      • #93
        До: Искам България чиста

        Нека всички да се включим към една добра кауза,и не изхвърляме какъвто и да било поклук по улиците на София,няма значение дали фас или просто обелка от дъфка,ако всички сме съпричастни ще имаме една по чиста България,включвам се в инициативата напълно,аз поне не пуша няма как да хвърлям фасове и за всички други отпадаци които остават след мен ще се оглеждма за кофа и ако няма докато не намеря няма да изхвърлям,включвам се напълно!

        Коментар


        • #94
          До: Искам България чиста

          И аз съм с две ръце за.С най голямо удоволствие ще се присъединя.

          Коментар


          • #95
            До: Искам България чиста

            искам България чистаааа!!!!!

            Коментар


            • #96
              До: Искам България чиста

              С две ръце гласувам за всичко писано по темата !!!
              Срам ме е, като обикалям по други държави, и направя сравнение какво е при нас. Едно от нещата, които двамата със съпруга ми възпитаваме в нашите синове, е как трябва да пазим природата около нас. При пътувания винаги от малка торбичка си оформяхме кошчето за из път, което се изхвърляше в контейнер, в някое населено място. Пикника в гората също е съпроводен от такива действия. Красива местност край някой тих манастир и гледаме бутилки, торбички и какви ли не други гадости. Възмущаваме се и гледаме колкото може да съберем в някоя торба, която да изхвърлим, където й е мястото.
              Точно така - възмущаваме се ! Само това ... Тук ми се удава възможност да направя нещо. Бих се радвала, ако мога да помогна, с удоволствие ще се включа в следващото чистене, стига навреме да разбера къде ще бъде организирано. Ние сме от Добрич и ИСКАМЕ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА !!!

              Коментар


              • #97
                До: Искам България чиста

                100% подкрепа и от мен!
                LZ1ZAH

                Коментар


                • #98
                  До: Искам България чиста

                  Манталитета на българина е такъв! Той не оценява красотата която го заобикаля!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Искам България чиста

                    С "Искам България чиста "... няма да я изчистим... С "искам"... "Да направим България чиста" или "Да изчистим България!"

                    Коментар


                    • От: Искам България чиста

                      подкрепям идеята

                      Коментар


                      • От: Искам България чиста

                        Абе, така и не разбрах за стикерите. Искам и аз, но не разбрах как да си поръчам
                        Родопите..... Широка лъка.....Солища

                        Коментар


                        • От: Искам България чиста

                          Хайде хора, да направим България чиста! Не е много трудно.
                          Последно редактирано от cveti; 22-01-11, 11:34.

                          Коментар


                          • От: До: Искам България чиста

                            Подкрепям.
                            Има начин да направим страната ни малко по-чиста и това може да стане ако просто не си изхвърляме боклуците под път и над път, а на определените за това места....
                            Не е толкова сложно!

                            Коментар


                            • От: Искам България чиста

                              Колкото и да обикалям Европа и да се наслаждавам на чистотата там, аз съм българин и такъв ще си остана до край.С две ръце подкрепям всички съфорумци тук които ми дават надежда,че има още българи които ги е грижа за нашата мила и родна страна

                              Коментар


                              • От: Искам България чиста

                                Привет,искам да попитам как да помогна в благотворителност и какъв е начина за да си вдигна статуса та да пиша във форума?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X