Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването им.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

    Първоначално публикуван от NTTonev Преглед на мнение
    Идвам и аз,а и ще доведа и други заинтересовани! Само имам един въпрос.Да разбирам ли,че за да излезем,до х.Тъжа трябва да минем през с.Тъжа,а не през Паниците нагоре?
    Точно така, пътя е през село Тъжа нагоре или от Априлци нагоре. Всякакъв друг достъп е незаконене без съответното разрешение..
    Колеги, един страничен въпрос, аз ще съм с лека кола, че джипа е в бокса. Дали към 9,30 сутринта някой ще може да ме вземе от село Тъжа нагоре?Ще бъда сам без багаж и същия ден ще се връщам.
    Колега Минков, ако е възможно, донесете и някакви листовки или брошури, описващи границите на Парка и уникалната му природа. Нека всеки разбере защо тази територия е обявена за Национален Парк и какви редки животни, растения и ландшафти крие.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Колеги, един страничен въпрос, аз ще съм с лека кола, че джипа е в бокса. Дали към 9,30 сутринта някой ще може да ме вземе от село Тъжа нагоре?
      Аз мога. При положение, че ти ще ме водиш до хижата, не се налага да отивам от петък.

      Коментар


      • #18
        До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        Аз мога. При положение, че ти ще ме водиш до хижата, не се налага да отивам от петък.
        Карайте плътно в дясно да мога да ви изпреваряАбе майтап да става.

        Коментар


        • #19
          До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
          Карайте плътно в дясно да мога да ви изпреваряАбе майтап да става.
          Тъдява изпреварваме "експертите" отдясно, защото си мислят, че вляво карат най-бързите. Обикновено идват от София - след околовръстното. Абе майтап да става.
          P. S. Благодаря - ще се съобразя.
          Моля, ако някой колега може - да вземе камера, за да снима задаващите въпроси!
          Последно редактирано от velio; 10-08-08, 22:54.

          Коментар


          • #20
            До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

            Първоначално публикуван от nankominkov Преглед на мнение
            Здравейте !
            Радвам се на проявения интерес към "срещата- семинар" на хижа "Тъжа" и потвърждавам присъствието на екип от Дирекция Национален парк "Централен Балкан" на 23.08. 2008 от 11:00 часа. Имам съгласието на Зам.Директор инж. Ивайло Николов да присъства и участва в семинара, както и на мои колеги началници на участъци от Север и Юг!
            Миналата седмица ходих до х. Тъжа и съм предупредил хижаря за събитието! Тези от вас, които смятата да останат за нощувка трябва предварително да се обадят за резервация, тъй като сезонът е в разгарат си и трудно се намират места! Трябва да си подсигурите и храна за обяд!
            Поздрави ! Н.Минков
            Добре ще е да дойде някой който има реалната власт да направи нещата поносими и за двете страни.
            Иначе ще е само чесане на езици.
            Да не стане накрая царя давя падаря не дава.

            Коментар


            • #21
              До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

              Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
              Добре ще е да дойде някой който има реалната власт да направи нещата поносими и за двете страни.
              Иначе ще е само чесане на езици.
              Да не стане накрая царя давя падаря не дава.
              Коко, Зам. Директора на Парка си е бая началник, каквото той каже, това и ще стане. Познавам хората, сериозни са, бъди спокоен.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #22
                До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                Аз мога. При положение, че ти ще ме водиш до хижата, не се налага да отивам от петък.
                О.К и благодаря, аз знам пътя перфектно и ще те заведа бързо. Като наближи момента, ще се разберем по телефона. А ако знаеш какви гледки има около пътя...
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                  Живи издрави на всички на всички луди глави обичащи природата и мириса на бензин.Хвала на тази среща ще направя всичко възможно да съм там.Ще поканя и други заинтересовани.ФЪРА ЕНИНА.
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                    +1

                    Коментар


                    • #25
                      До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                      Моля, ако не е проблем, оставете телефон на х. Тъжа, защото възнамерявам да дойда в петък, за да наредя на спокойствие техниката. Благодаря!
                      Бях вчера там, около х.Тъжа имало понякога в определена точка Viva tel....неработещо. Горе на Табите, Ангел 0888505594.

                      Успех на срещата. Има нужда от гражданска инициатива, след като видимо държавата е абдикирала от задълженията си (вижте състоянието на Русалийски проход), явно форума или хората във форума са тия които милеят за природата и достъпа до нея.
                      Аз стигнах до Ботев по малко по друг начин, в хармония със околната средата, и вярвайте ми, доставя не малко удоволствие. Вижте само колко е щастлив сина ми.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Christo; 18-08-08, 14:43.
                      Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                      Коментар


                      • #26
                        До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                        Колеги, срещата ще бъде заснета професионално от наш съфорумец и ще сложим материала тук. Така всеки заинтересуван от темата, но не могъл да присъства, ще е наясно с разискваните въпроси. И ще можем да продължим с коментарите и евентуално нови въпроси.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                          Привет на всички!
                          Надявам се да има повече хора на срещата за да може коректната информация да стигне до повече хора с вашето хоби!
                          Ние от НП"Централен Балкан" ще бъдем там и ще ви очакваме !
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                            На линия сме. Ще има и доста местни хора, което е още по-важно. Колегата Витлиемов дава зор на моторджиите и те да дойдат по- многобройни.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                              И аз съм на линия!
                              Ако има мераклии да пътуват, а нямат транспорт - ще пътувам сам от Стара Загора - 0887 263 847-Станимир
                              A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Семинар на х. Тъжа по проблемите на достъпа в Националните паркове и опазването

                                Кажете, от София, къде да мина ? Подбалканския, и после Карлово или Калофер и нагоре ?
                                Или през Априлци ?>
                                Последно редактирано от Nik Nikolov; 22-08-08, 22:55.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X