Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наш колега има нужда от помощ за лечение

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

    Таксата за превод през клон на ДСК ми се видя солена. Предпочитам да дам тези пари на момчето. Какви са актуалните алтернативи
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #47
      До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      Таксата за превод през клон на ДСК ми се видя солена. Предпочитам да дам тези пари на момчето. Какви са актуалните алтернативи
      В клон на Прокредитбанк. Няма такса.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #48
        До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

        Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
        Ей, имало хора и в тая държава... Току що говорих с Жоро-собственика на рок бар "Фенс" /бул Левски 114/ и той твърдо заяви, че ако концерта е благотворителен ще ни даде клуба без наем /той ще поеме разходите/. Така 100% от входа ще отиде за Андрей. Мястото е много централно и всички го знаят. Днес следобяд ще се чуем за да потвърди ,че датата 09.05 е свободна /сега в него не беше списъка с програмата/ и дано да е така. Само не разбрах от форума ще има ли интерес от едно такова събитие-ако се съберем 20 души просто няма смисъл...Поздрави!
        Жоро е голям българин с голямо сърце. Горд съм, че сме ловили риба заедно. За 9 май ли остава мероприятието? Мястото е страхотно, истински рок бар с атмосфера, освен, че ще помогнем на Андрей, ще изкараме и приятна вечер.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #49
          До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

          Здравейте,

          Преди час се прибрах от Варна, където през уикенда се проведе първия кръг от Националния шампионат по офроуд. Организаторът и директор на състезанието Пламен Тенев и неговата съпруга Калина се включиха с всички сили в кампанията за набиране на средства за лечението на Андрей.
          Промениха протокола по награждаване като водещия точно преди да обяви победителите прикова вниманието на състезатели, журналисти, официални лица и публика с житейската драма на Андрей и призова всички да пуснат по нещо в касата. Ефектът беше поразителен не само заради тежката диагноза, но и поради факта, че повечето състезатели познават Андрей лично и не са знаели за състоянието му.
          Събраните средства ще бъдат внесени в банковата сметка.

          Благодаря на Калина и Пламен от сърце. Благодаря на всички които дариха днес на състезанието във Варна. Вашите имена няма как да изпишем, но въпреки анонимни вие подкрепихте една наистина сериозна кауза.

          Събраната сума е 765,90 лв.

          С поздрав
          Александър Ковачев

          P.S. Пиша по изключение чрез никнейма на Gladiator поради техн. причини
          www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
          тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

          Коментар


          • #50
            До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Жоро е голям българин с голямо сърце. Горд съм, че сме ловили риба заедно. За 9 май ли остава мероприятието? Мястото е страхотно, истински рок бар с атмосфера, освен, че ще помогнем на Андрей, ще изкараме и приятна вечер.
            Не беше проявен интерес от форума-може би времето бе кратко за реакция и затова идеята на Vili4ka за кутията с дарения за Андрей временно спаси ситуацията. Така от два концерта направихме един и промото се превърна и в благотворителна кампания. Очакваме предложения за други концерти с по-далечни дати. Поздрави и успех!!!

            Коментар


            • #51
              До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

              Скъпи приятели, чухме се по телефона с Андрей. Вече е във ВМИ - София. Започнали са подготвителните изследвания, а след това очакваме началото и на вливките. Андрей ще остане в болницата до петък включително. За съжаление там няма постоянен достъп до интернет и няма да бъде on-line през тази седмица. Ние ще ви информираме за състоянието му.
              www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
              тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

              Коментар


              • #52
                До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Причините за връщането на Андрей в България... финансови ли са?
                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Причините за връщането на Андрей в България... финансови ли са?
                Здравейте,
                искаме да внесем малко разяснения относно лечението на Андрей.

                Курса на вливките е следния:
                Четири седмици подред вливки от понеделник до петък, а събота и неделя почивка. Следва месечна пауза, т.е. без никакви интервенции. През този един месец се следи състоянието му. Третият месец от започването на лечението е идентичен с първия. Без претенции за нивото на нашите медицински познания, информацията ни е, че първите седмици от първия и третия месец са рискови и през тях се провеждат множество специфични изследвания. Това е и причината поради която през тези две седмици Андрей ще бъде лекуван в Турция. Другите вливки се правят в България.
                www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                Коментар


                • #53
                  До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                  Сега видях темата.И аз се включвам със скромна сума но от сърце.
                  В сряда ще ходя в Прокредит(ако нещо се обърка и не мога да отида,в понеделник най-късно ще съм там и ще преведа сумата)
                  Успех,здраве и късмет на Андрей
                  Със себе си съм имал повече проблеми,
                  отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                  Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                  Коментар


                  • #54
                    До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                    А как се чувства ? Има ли срок за превеждане на парите ? Чакам още да спуснат в кутията.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                      Пожелавам скорошно оздравяване на Андрей. Поради ангажименти ще се включа на место или по банкова сметка.
                      Андрей ме посрещна за първи път в Гладиатор. Безкрайно любезен и внимателен, като дори за миг не остави в мен съмнение за здравословен проблем.
                      Каква воля, какъв характер?!
                      Те с Митко от Гладиатор бяха добрите феи във тази тиха моя лудост.
                      После разбрах, че не съм сам.
                      Нека всеки разпространи информацията, защото Андрей заслужава. България заслужава тези мъже, които са пример за човечност, почтеност и доброта.
                      Андрей, ние сме с теб!
                      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Наш колега има нужда от помощ за лечение


                        ДАРЕНИ СРЕДСТВА В БАНКОВАТА СМЕТКА КЪМ 04.05.2010

                        Скъпи Приятели,
                        Благодарим от името на Андрей.
                        ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ И НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС :

                        ПАСТЕЛ СТУДИОС ООД
                        РУСКА ЦОНЕВСКА СТОЙЧЕВА
                        БИАНКА БИКОВА
                        ДЕСПИН КИРИЛОВ МИТЕВ
                        ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ
                        ЕМАНУИЛ НАЙДЕНОВ
                        ПЛАМЕН ТАНЕВ
                        АТАНАСКА ЮРУКОВА
                        АГНЕС АНГЕЛОВА ГОСПОДИНОВА
                        ВИОЛЕТА ЮРИЕВА ДОСЕВА - БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОНЦЕРТ НА ГРУПА "ОФРОУД" ОТ 30.04.2010
                        ДЕЯН СТОЕВ
                        НАТАЛИЯ ПРИСАДОВА
                        ETIENNE P. MAGDALENA
                        СВЕТОСЛАВ ПЕТРОВ
                        ВЛАДИМИР МИРАЗЧИЕВ
                        ГАЛИНА ИЛИЕВА БАТАЛОВА
                        ДЕЧО ГЕОРГИЕВ
                        ДАРИНА КОВАЧЕВА
                        ДАНИЕЛА ЧЕШМЕДЖИЕВА
                        ВИЛЕНА КОВАЧЕВА
                        ОФРОУД СЪСТЕЗАНИЕ ВАРНА ТРОФИ 30.04 -02.05.2010
                        www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                        тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                        Коментар


                        • #57
                          До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                          и едно уточнение, допуснали сме техническа грешка:

                          Андрей е във ВМА - София, а не ВМИ.
                          www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                          тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                          Коментар


                          • #58
                            До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                            Какво стана с paypal?
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #59
                              До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Какво стана с paypal?
                              Както вече писах, аз имам регистрация в PayPal на банковата ми с-ка в Германия.

                              Регистрацията е на: al.kovatchev@abv.bg

                              Тези от вас, които желаят да използват PayPal като метод, нека изпратят парите на моя акаунт, а аз ще ги внасям в сметката на Андрей.

                              Не съм наясно как точно става плащането, но Ви моля да пишете имената си. Така ще можем да Ви публикуваме в списъка на дарителите.

                              Това при сегашните обстоятелства е най-лесния начин за получаване на пари чрез PayPal, защото Андрей няма кредитна карта, а още по-малко карта към дарителската сметка.


                              С поздрав
                              Александър Ковачев

                              Коментар


                              • #60
                                До: Наш колега има нужда от помощ за лечение

                                Скъпи Приятели,

                                Днес в навечерието на Гергьовден и след доста натоварен ден успях да вляза във форума. Първо искам да честитя именния ден на всички празнуващи и да споделя удивлението си прочитайки мненията по темата. Много специални благодарности искам да изкажа на Венци Петров и Алекс Ковачев, които са в основата на възможността всичко, което се случва да се случва. Огромни благодарности на невероятните ми колеги от Gladiator!!! Със сигурност сега няма да успея да напиша всички, но също така близо до съцето ми са хората от 2R - Руси и Владо, Владо Стойчев, Злати Златев, Веселин Горанов, Денко, Крум, Пловдивската офроуд Група, Троянската Офроуд Група, Десислав Славчев, Пламен Тенев, nikita66, gorski681, Ники Бочев, Величка, Деян, не на послдено място Христо от списание Офроуд и всички, които просто не съм споменал тук . . . ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА, КОЯТО МИ ОКАЗВАТЕ!!! Ако можех бих стиснал ръката на всеки един от ВАС!

                                Малко информация около мен. Първо чувствам се наистина добре. Щастлив съм да споделя, че днес успешно поръчахме втората опаковка Арсеник Триоксид от общо 4 задължителни за провеждане на лечението. Разбира се това стана с пари от събраните до момента в дарителската сметка. Преведената сума заедно с валутните такси (защото превода е в чужбина) е 6554.59 лева. Самите вливки започнахме миналата седмица в Турция и трябваше да продължат тази седмица в България. Оказа се, че заради Арсеника в черния дроб и бъбреците се е натрупала токсичност и временно се налага да преустановим и да се погрижим това нещо да се прочисти. Вливките ще продължат следващата седмица във ВМА-София (където също са много добре подготвени за това). Като всяка химиотерапия и тази си взима своя дан, но определено се чувствам доста по добре отколкото от някои други неща, които са минали през вените ми.
                                Поклон пред офроуд братството, защото за сетен път се убеждавам, че всички съмишленици са по скоро едно голямо семейство, а това което се случва с моя милост го доказва. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X