Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на Севдалина!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да помогнем на Севдалина!

    Kольо, поклон, братко! Дано има повече добри хора като теб!
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • От: Да помогнем на Севдалина!

      От общината си изпълниха обещанието. Още предната седмица предложиха на Севдалина гарсониера.
      Но получих едни сведения които ако се окажат верни ще спра с подкрепата си относно тази жена, но засега не искам да говоря предварително, нека да ми се изяснят някои неща, и тогава ще дам по-подробна информация.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Да помогнем на Севдалина!

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        От общината си изпълниха обещанието. Още предната седмица предложиха на Севдалина гарсониера.
        Но получих едни сведения които ако се окажат верни ще спра с подкрепата си относно тази жена, но засега не искам да говоря предварително, нека да ми се изяснят някои неща, и тогава ще дам по-подробна информация.
        Коле, нали знаеш...всеки е отговорен само за собствените си действия.
        "Прави каквото трябва, пък да става каквото ще"

        Коментар


        • От: Да помогнем на Севдалина!

          Кольо аз съм на линия с обещаното и го потвърждавам. Само дето във вторник заминавам за чужбина до 18,08 и няма да мога да го направя до тогава. Дано след тази дата не е късно, предполагам че няма да е, тъкмо до тогава ще си получил и информацията.
          Успех
          Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

          Коментар


          • От: Да помогнем на Севдалина!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            От общината си изпълниха обещанието. Още предната седмица предложиха на Севдалина гарсониера.
            Но получих едни сведения които ако се окажат верни ще спра с подкрепата си относно тази жена, но засега не искам да говоря предварително, нека да ми се изяснят някои неща, и тогава ще дам по-подробна информация.
            Коле, какво имаш предвид с горецитираното...?!

            Коментар


            • От: Да помогнем на Севдалина!

              Кольо и аз съм на линия ако трябва нещо от това което съм обещал. Казвай как се движат нещата.
              Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

              Коментар


              • От: Да помогнем на Севдалина!

                Абе по-добре на лични...

                Коментар


                • От: Да помогнем на Севдалина!

                  Ако е за помощ,да помогнем,но .....не виждате ли,че тази жена има проблеми и се съмнявам,че е само този с жилището.Според мен тази жена не може да отглежда сама детето си с каквото и да разполага.Ето,Кольо вече спомена,че има някакви сведения и може би ще спре да помага.Мисля,че започвам да се досещам за какво става въпрос
                  Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                  Коментар


                  • От: Да помогнем на Севдалина!

                    ...............поредната тема без ясено развитие и завършек, недомлъвки.
                    Стана ясно че жената има проблем, намериха се хора които да помогнат.
                    Даа ама тя жената нямала само тоя проблем, имала и други.
                    Другите проблеми можело да доведат до това, да откажат помощтниците по първия проблем, ама то това било за ЛС, щото форума бил общодостъпен.
                    Мили съфорумци бихте ли ни осветлили какво се случва всъщност.
                    За съжаление много голяма част от темите завършват на етап предложения, без да стане ясно какво е пробвано, дейсва ли, как, защо и т.н.
                    Това е перфектната рецепта за загуба на доверие.
                    Възползвайки се от възможноста да редактирам, ще допиша че, не поставям под съмнение действията на Кольо а като цяло на публикациите под наслов -Моля помогнете да ....
                    Простете че това вече излиза от темата.
                    Последно редактирано от Ico_Ns; 25-08-10, 18:14. Причина: дописване
                    Око за око и светът ще ослепее

                    Коментар


                    • От: Да помогнем на Севдалина!

                      Да се включа и аз в темата.Кольо си помага на Севдалина най-безкористно и си го прави без да търси нещо насреща . Малко са хората които се нагърбват с такива неща. За съмненията които има ... ми неприятно е.
                      Дори и при наличието на такива съмнения Кольо не се е отказал да и помага и го прави.Утре ще носим пак някакви мебели на Севда.
                      А дали тя ще оцени което се прави за нея ... Божа работа.
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Да помогнем на Севдалина!

                        Отделно човека ако не е сигурен в нещата които е дочул. Може да не са истина. Защо да го обявява публично. Той като знае нещо, което да заслужава общо публикуване ще ги напише - споко.
                        Ицо мога да те осветля по моето ЛС, за да се успокоиш. Исках да платя наема за една година в новото жилище на Севда и Кольо ми писа да изчакам засега за да провери нещата как стоят. Мисля, че предложението му е повече от нормално, защото все пак аз съм на 700 км от него, а той там на място ще провери всичко. Ако нещо лошо има наяве и е истина, най лесно е да престанем с покрепата.
                        Това че той не е спрял, означава поне за мен, че нещата може и да са едно грозно "клепане" напълно характерно за повечето съседи от нашата мила татковина.
                        Последно редактирано от NOTY; 25-08-10, 18:54.
                        Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                        Коментар


                        • От: Да помогнем на Севдалина!

                          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                          Да се включа и аз в темата.Кольо си помага на Севдалина най-безкористно и си го прави без да търси нещо насреща . Малко са хората които се нагърбват с такива неща. За съмненията които има ... ми неприятно е.
                          Дори и при наличието на такива съмнения Кольо не се е отказал да и помага и го прави.Утре ще носим пак някакви мебели на Севда.
                          А дали тя ще оцени което се прави за нея ... Божа работа.
                          Точно за това става въпрос.Жената е проблемна личност ,така като я гледам.То хубаво да и се помогне,но хайде да видим сега в новото жилище дали ще потръгнат нещата?Трябва да работи,детето да е на ясли,така както съм била аз и много други майки .Аз не мисля,че само жилището е големия проблем,но...както се казва,да е живот и здраве пък ще видим.
                          Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                          Коментар


                          • От: Да помогнем на Севдалина!

                            Да ви кажа каквото знам със сигурност.
                            Въпреки, че вече Севда разполага с новото си жилище, и то е напълно годно за обитаване(е, има много какво да се желае, но за човек в нужда е добро) тя прекарва повечето от дните си в старото общежитие в старата си среда. Силно се надявах след като се настани на новото място Севда да си промени начина на живот, но това не стана. Всичко си продължава по стария начин.
                            А Севда може би няма дфа заработи никъде, защото има проблем със зрението, и думата дисциплина и самоконтрол са и май непознати... Ако и да се намери някой да я вземе на работа няма да я държи много дълго. Това ако кара все по този начин живота си. А в досегашното си общуване с нея не виждам желание за промяна-щото е трудно, по-лесно е да се върви по пътя на най-малкото съпротивление.

                            Другите неща са гаднички, но както казах-не съм сигурен дали са истина, и не бих си позволил да ги напиша в публичен форум.

                            Искам специално да благодаря на Румен Милков-freeflyer, за помощта оказана с неговото камионче, с него пренесохме багажа на Севда от общежитието до новата гарсониера, и утре вечер ще закараме още малко мебели от нас-ще ги махам, и е по-добре да ги дам на Севда отколкото да ги начупя и изгоря през зимата.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Да помогнем на Севдалина!

                              Не си го правил за аплаузи, а защото съвестта ти така е решила.Е, няма ненаказано добро, Кольо, нищо ново под слънцето.Мислил си, че подаваш ръка на закъсал човек, оказал се е поредния паразит...
                              Все скачаме против ромите/не че няма за какво/, тая, с дете на ръце, решила, че не може и не иска да упражнява спрямо себе си, дисциплина и самоконтрол на евентуалното работно място, осигуряващо препитание, а не подаяния за нея и детето й, по стока ли е?
                              Живи и здрави да сте с Румен, другото и адресата...

                              Коментар


                              • От: Да помогнем на Севдалина!

                                Пламене, Севда ако не я виждаш когато говори, а само я слушаш-ще решиш, че говори някоя циганка. Това е вследствие на възпитанието което е получила(или по-скоро не е получила) в дома. На всичко отгоре тя и живее в такава среда-има и хора които не са цигани, но и те се държат като тях. И ценностната им системае същата, ако въобще я имат...
                                Та и Севда по характер има доста общо с циганите, макар, че е много бяла, и няма такива черти на лицето. Та невъзможността и(по-скоро нежеланието) да се справя с трудните моменти от ежедневието идват именно от циганския тип на мислене. А всички знаем защо в домовете цари циганското, а не нормалното за повечето от нас възпитание.

                                Нека да не превръщаме темата в поредната за и против циганите, защото е ясно какъв ще бъде краят и...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X