Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Креватчета и детски колички за малки деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Креватчета и детски колички за малки деца

    Колеги, необходими са детски креватчета и колички за малки деца.

    Не е проблем, ако са повредени - ще организираме ремонт.

    Може и на лични!
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    Имам две креватчета, едното е по скоро бебешко , другото детско , ама му липсва преградата .
    До къде трябва да стигнат ?
    НЕ съм уверен ,че след разглабяне , ще се се сглобят безпроблемно.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • Веско
      Веско коментира
      Редактиране на коментар
      За сега събираме в София, повечето хора са настанени наоколо. Имаме хора, ще сглобят, ще ремонтират!

  • #3
    Благодарение на колеги, имаме възможност за заплащане също, на разумни цени .

    Който може и иска да прати читави колички и сгъваеми креватчета по куриер "за наша сметка", ще бъдем много благодарни!
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #4
      Здравей Веско, имам матрак за детско креватче. Не различимо от ново, съхранявам го на тавана увито в скреч фолио. Размери не помня, но мога да премеря довечера, ако представлява интерес. Пари не търся! Ще го докарам където трябва.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • Веско
        Веско коментира
        Редактиране на коментар
        Креватчетата за малки деца са обикновено 120х60. От такива има нужда, и ако е такъв, веднага ще го вземем!
        Последно редактирано от Веско; 09-03-22, 11:46.

    • #5
      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
      Здравей Веско, имам матрак за детско креватче. Не различимо от ново, съхранявам го на тавана увито в скреч фолио. Размери не помня, но мога да премеря довечера, ако представлява интерес. Пари не търся! Ще го докарам където трябва.
      ОК. Меря довечера и ще пиша.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #6
        Имам количка за близнаци в отлично здраве. Ще я докарам другата седмица, но моля пояснете за какво се събират подобни вещи - предполагам за хората от Украйна, а не да ги продавате в събота на битака?
        Шегувам се, разбира се.
        Столчета за кола необходими ли са?
        Поздрави за начинанието!

        Коментар


        • #7
          Имам една кошара сгъваема, преносима. Функционално напълно здрава, но много амортизирана - изгледа и нашите деца и братовчедите... и то не много скоро... Малко ще ме е срам, но ако е на зор работата я подарявам веднага... Да я нося ли?
          Последно редактирано от icerunner; 10-03-22, 14:08.
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #8
            Даа, всички са за майки с деца от Украйна, които са в нужда.
            Имаме събрани вече две колички и две креватчета, ще пиша на всички, когато се появи още необходимост. Пазете тези неща.
            Хората се оправят както могат, но поне с транспорт и тежките неща може да им помогнем.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #9
              Здравей Веско, матрака е с размери

              дължина - 170 см.
              ширина - 70 см.
              височина - 14 см.

              Ако върши работа моля, кажи къде да го докарам утре след 13 часа.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • Веско
                Веско коментира
                Редактиране на коментар
                Това е за голямо дете - засега нека стои при теб, като намерим такъв креват, ще ти пишем!

            • #10
              Разбрано.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #11
                Имам дървено детско креватче(кошарка) с матрак,къде да го предам?

                Коментар


                • Веско
                  Веско коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ако може, дай размерите и когато потрябва, ще ти пишем. Засега събрахме всичко необходимо за възникналите нужди.

              • #12
                Благодаря на всички колеги, които се отзоваха!

                Ако някой може с нещо друго да помогне - дрешки, лекарства, работни места, пари, доброволен труд - давам линк към сайта на организацията Мати Украйна
                Адреса им е ул. Христо Белчев 1, ет. 1, ап. 1, Офис Грийн пийс Център за дарения, 9-20 ч., тел. +359 884 110 330
                FaceBook: https://www.motherukraine-bg.org/

                Ситуационен център Отворени Врати, адрес бул. Александър Малинов 78 Телефон: +359894350059,
                FaceBook: https://www.facebook.com/SituationalCenterOpenDoors
                Последно редактирано от Веско; 23-03-22, 19:17.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #13
                  Сега виждам темата. Имате ли информация от какви вещи/дрехи имат нужда към момента хората?
                  Дела трябват, а не думи.

                  Коментар


                  • #14
                    Здравейте, извинявам се че се намесвам. В линковете по-горе има подробна информация за вещите, които са необходими. Май дрехи има предостатъчно. Липсваха някои мебели и др. Може да се помогне и не само с материални неща. Аз примерно включих медицинския център, в който работя за безплатни прегледи.
                    Ще помоля автора за малко по-подробна информация за цялото начинание, така повече хора от този форум ще се включат. Също във ФБ има объркващо много групи, някои от тях ми изглеждат кухи и фалшиви. Моля Веско да ни ориентира в "правилните".
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • Веско
                      Веско коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря, че помагате на хората! Нямаме някаква специална организация, просто гледаме бързо да откликваме и правим каквото можем.

                  • #15
                    Да, за това си позволих и аз да пиша тук ако Веско има някаква актуална вътрешна информация към момента какви са нуждите. Иска ми се и тук да се води дискусията, да не се пренася във ФБ.
                    Дела трябват, а не думи.

                    Коментар


                    • Веско
                      Веско коментира
                      Редактиране на коментар
                      Нямам по-различна информация. Който се обърне към мен и приятелите тук, се опитваме да помогнем - просто първите запитвания бяха за колички и креватчета. Но е трудно за координаторите да организират транспорт до нуждаещите се, затова помолиха, да следим кой от какво има нужда и да помагаме с транспорт до самите хора. Знаят, ще ни търсят ако има нещо, което ги затруднява.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X