Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благотворително събитие за деца в неравностойно положение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благотворително събитие за деца в неравностойно положение

    Здравейте!
    Пускам темата от името на дъщерята на Мехата- Мери, която няма регистрация във форума и по-долу ще пише от името на баща си.
    Четвърта поредна година тя се опитва да помогне на едни деца в неравностойно положение и предлагам ние да помогнем с каквото можем.
    По-долу ще копирам текста, който ми е пратила, както и линк към събитието във фб.

    Децата са най-прекрасният дар на този свят. Те са като снежинките, чисти и неповторими.

    Благотворително събитие 'СНЕЖИНКА' е за деца в неравностойно положение от Център за специална образователна подкрепа (ЦСОП), което се осъществява благодарение на Вас, добри хора!

    Децата с нетърпение очакват Дядо Коледа. Те са от 7 до 17 годишна възраст.Ще бъдем щастливи, ако осъществим мечтите им и за четвърта поредна година докажем, че доброто няма религия,пол и възраст.

    Желаем поне за миг децата да се почувстват щастливи, да им дарим усмивка и надежда.
    Ако желаете да бъдете част от Благотворителното събитие "Снежинка",можете да си изберете дете от списъка с неговото желание. Можете да помогнете за лакомства или финансово за тях. Ако пожелаете анонимност ние ще уважим желанието Ви. Не можем да променим целия свят, но можем да променим Коледата на едно дете.
    https://m.facebook.com/%D0%91%D0%BB%...1760090103227/
    За въпроси:
    0894532551 Мери
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

  • #2
    Здравейте! Имаше проблем явно и не можех да си направя регистрация,но ето ме тук Аз съм дъщерята на този прекрасен човек-Мехата.Казвам се Мерлин Мехмедова и организирам Благотворителна кампани за деца в неравностойно положение. Вярвам,че можем да направим Коледата им щастлива. Тези деца заслужават да бъдат щастливи и обичани!
    Миналата година едно от тях ни напусна няколко дни преди да получи подаръчето си. Вярвам,че е на едно прекрасно място,където са всички ангели! И вярвам, че можем с общи усилия да зарадваме всички останали ангели сред нас и да им даден малка надежда. Аз вярвам в доброто и искам то да е заразно. Все още вярвам и в чудесата! Всеки един от нас може да бъде Коледното чудо на едно дете! Всеки който иска да бъде част от това Коледно чудо,може да го направи до 15.12.2019. Борко е сложил линка и фейсбук страничката на събитието,там всичко е написано подробно+списъка на децата.
    За въпроси 0894532551 Мери

    Коментар


    • #3
      Един малък колаж от миналите 3 години

      Коментар


      • #4
        Може ли да се дадат пари някъде да се изпратят ?

        Коментар


        • #5
          Да,може по еконт или както Ви е удобно. Със събраните парички купувам подаръци на децата от списъка ако никой не ги е избрал до 15.12, а с останалите купувам лакомства и правя по една торбичка за всяко. Всичко каквото купя,снимам преди да опаковам и качвам в групата.

          Коментар


          • #6
            Коледното тържество,на което ще се раздаван подаръците ще е на 18.12.2019г от 10ч. Всеки,който е част от тази кампания да су чевства поканен там ще имате възможност да се запознаете с детето,което сте избрали да зарадвате В знак на благодарност,децата са подготвили кратка програма.

            Коментар


            • #7
              Мери, евала за инициативата!

              Искам да помогна но мога да го направя само през ПейПал, имаш ли ПейПал?

              Ако нямаш, остава варианта да ги пратя на някой на който има и той да ти ги предаде по друг метод.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                Благодаря! Аз съм просто посредник между децата и добрите хора като ВАС! Мога да дам банкова сметка,ако върши работа.

                Коментар


                • #9
                  Благодаря, че постнахте във форума! Включвам се.

                  Успех!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Meri.M Преглед на мнение
                    Благодаря! Аз съм просто посредник между децата и добрите хора като ВАС! Мога да дам банкова сметка,ако върши работа.
                    И аз ще чакам банкова сметка.

                    Коментар


                    • #11
                      Това е сметката само ще помоля на основание да не пишете -дарение,защото изискват супер много документи,а това е личната ми сметка. Който прати средства нека пише за да ги сметнем всичките, а аз като напазарувам ще снимам и ще кача да видите какво съм взела. Благодаря за доверието и подкрепата! Благодаря,че сте част от това. Състезатели и организатори от Offroad Networx 2019 също се включиха. Благодаря и на тях!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X