Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за събиране на детски обувки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акция за събиране на детски обувки

    Скъпи съфорумци,

    след известно обсъждане с Ася от Сдружение "Подай Ръка" от Видин стигнахме до идеята, че има нужда да се обяви акция за събиране на носени, но запазени детски обувки и сандали от 1 до 9-10 годишна възраст за децата от Дом майка и дете – Видин. От сдружението са събрали малко пари, с които са закупили сандали за почти всички деца, но те не са достатъчни, тъй като вършат работа само за лятото.

    Ако имате запазени детски обувки и сандали и вече не се нуждаете от тях, може да ги предоставите за децата от дома. Допълнително ще уточним как ще се съберат и как ще се закарат до дома. Аз мога да събирам в София.
    Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

  • #2
    До: Акция за събиране на детски обувки

    А може ли да уточниш до кой номер, защото аз имам почти нови зимни обувки №41 ?
    [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

    Коментар


    • #3
      До: Акция за събиране на детски обувки

      41 номер е прекалено голям, поне за децата от този дом.
      Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

      Коментар


      • #4
        До: Акция за събиране на детски обувки

        Освен обувки/мисля,че има в къщи от дъщеря ми-детски размер/,може ли и дрехи?Пиша за абсолютно здрави и чисти/някои с етикета-голяма радост беше,като се роди/.Приятели и баби подариха количество,което не успя да подноси,докато й умалеят.

        Коментар


        • #5
          До: Акция за събиране на детски обувки

          35 или 36 размер ще свършат ли работа. Имам такива няколко чифта и са доста запазени.
          0899 48 65 96

          Коментар


          • #6
            До: Акция за събиране на детски обувки

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Освен обувки/мисля,че има в къщи от дъщеря ми-детски размер/,може ли и дрехи?Пиша за абсолютно здрави и чисти/някои с етикета-голяма радост беше,като се роди/.Приятели и баби подариха количество,което не успя да подноси,докато й умалеят.
            Разбира се, че може и дрехи, още повече като са нови.

            Първоначално публикуван от natalli Преглед на мнение
            35 или 36 размер ще свършат ли работа. Имам такива няколко чифта и са доста запазени.
            Да, и от тези номера ще свършат работа.
            Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

            Коментар


            • #7
              До: Акция за събиране на детски обувки

              Tontonella,благодаря ти за разбиране и за желание да помогнеш. Идеята дойде спонтанно, след едно ходене с дечица в цирк, не че нямат, и облечени са и обути, но не винаги по размер....,то за толкова деца трудно се закупуват обувки с няколко размера еднакви и да са различни на цвят и форма.Имам едно запитване във фирма разпространител на детски обувки, но те могат да ни помогнат само с намаление, но това не ни устройва, щото обувки ни предлагат на кашони, а в един кашон има по чифт от един номер, да и скъпички за нас, а толкова много ни се прииска да зарадваме деца, а може би и нас самите....).
              Благодаря на всички от името на сдружение....
              Ако има въпроси може да пишете на лични и на мен и на Tontonella,много ще се радвам ако се включат повече хора, за да не остане ни едно дете без подарък...

              Tiger-D, а защо и не 41 номер, ние имаме много деца, в другите два дома, там със сигурност ще се зарадват на нови зимни обувки.

              maxxx,ох колко познато ми прозвуча, точно така става обикновено, но ще ти уверя, че ако наистина решиш да ги пратиш, няма да ти разочароват тези деца, те ще ги износят с удоволствие...

              natalli, и на Вас едно благодаря, мисля че всички номера ще свършат работа,децата винаги имат нужда от обувки, ако са запазени и разбира се да нямат токчета, щото с токчета няма кой да носи, ще са също добре дошли и тези обувки..

              А тук сме на циркhttp://www.podairuka.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=87
              Бог мой, как я стара - я еще помню порядочных людей!

              (Ф.Раневская)
              _________________
              [url]http://aset.medipharmwiki.com/index.php[/url]

              Коментар


              • #8
                До: Акция за събиране на детски обувки

                Ще проверя детайлно, кои обувки са подходящи. Смятам да говоря и с колегите и до няколко дни ще напиша с какво можем да помогнем.

                Поздрави от Пловдив
                0899 48 65 96

                Коментар


                • #9
                  До: Акция за събиране на детски обувки

                  За коя дата се предвижда акцията с обувките ?
                  Какъв е броя, на момичета / момчета в момента ?
                  Може ли дискрето да се изготви списък с необходимите номера ?
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #10
                    До: Акция за събиране на детски обувки

                    Здравейте и от мен!Благодаря ви ,че се отзовахте и ни помагате и в тази акция.Относно номерата на обувките-както знаете работим с домовете в Белоградчик,Ново село,Гомотарци и Видин.Децата са много и на всички възрасти,така че всички номера ще влезнат в употреба.Стига да не са по-големи от 43 номер.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Акция за събиране на детски обувки

                      Първоначално публикуван от Tontonella Преглед на мнение
                      ... Аз мога да събирам в София.
                      Кажете къде и до кога можем да донесем. Надявам се другата седмица да не е късно, защото тази нямаме възможност.
                      Skype: g__ivanov
                      По-добре късно, отколкото по-късно.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Акция за събиране на детски обувки

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        За коя дата се предвижда акцията с обувките ?
                        Какъв е броя, на момичета / момчета в момента ?
                        Може ли дискрето да се изготви списък с необходимите номера ?
                        Засега само събираме и когато се види количеството на събраните неща ще се мисли как да се закарат до дома. Това за София, а за другите градове трябва да помислим как да стане.

                        Не сме правили списък с необходимите номера за момчета/момичета, защото когато се събират носени обувки ще вземем всичко, което се предложи. Ако мислиш, че може да се купят нови обувки тогава ще направим списък.

                        И още едно уточнение. Сдружение "Подай Ръка" от Видин работят с няколко дома за деца в региона. Акцията е обявена за обувки за децата от дома във Видин, защото там нуждата е най-належаща. Но всичко, което се предложи ще бъде полезно за тези деца и за децата от другите домове.
                        Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Акция за събиране на детски обувки

                          Аз мога да донеса това което ще съберем на почистването на яз. Въча и да го предам на Tontonella, ако не е твърде късно.
                          0899 48 65 96

                          Коментар


                          • #14
                            До: Акция за събиране на детски обувки

                            Първоначално публикуван от natalli Преглед на мнение
                            Аз мога да донеса това което ще съберем на почистването на яз. Въча и да го предам на Tontonella, ако не е твърде късно.
                            Няма да е късно. Много благодаря и ще се радвам да се видим на Въча.
                            Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Акция за събиране на детски обувки

                              Мога да се погрижа за закарването до Видин!
                              Аз съм толерантен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X