Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един "български Великден"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Един "български Великден"

    Благородна идея , добра организация и много добър репортаж със страхотни снимки . Респект .
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #32
      До: Един "български Великден"

      Привет!
      Искам да изкажа искрените благодарности на SOS Детско селище Дрен за проявата Ви на Великден! За децата наистина беше един различен и нов Великден. Нека всички да знаят, че и това е "Български Великден".
      Надявам се, че ще имаме възможност и друг път да общувате с децата от селището - те го искат и го заслужават!
      Не се притеснявайте и в бъдеще да ни търсете за съвместни прояви.
      Поздрави,
      =========================================
      Мариян Дянков
      Директор на SOS Детско селище Дрен
      07726 21 21, 0888 73 13 76

      (Пиша Ви с достъпа на Александър Стоянов - нашият селищен майстор, който е почитател на "разходките без път)

      Коментар


      • #33
        До: Един "български Великден"

        Ако сме успели да внесем малко радост в живота на дечицата то вие сте хората,които ще го забележат най-добре!
        Дали ще удачно някоя събота или неделя да дойдем да ги повозим с джиповете а може да устроим и барбекю на някоя от хижите около селото(има страхотни местенца)
        Аз съм толерантен!

        Коментар


        • #34
          До: Един "български Великден"

          Идеята на Ивайло е чудесна, децата със сигурност ще бъдат доволни. Остава да се разберем помежду си кога и как да я реализираме.

          Коментар


          • #35
            До: Един "български Великден"

            Христос воскресе!
            Поздравявам всички форумци с Възкресната радост.
            Преди две години се регистрирах в този форум, но тъй като не съм притежател на офф роуд возило, а просто начинаещ шофьор със симпатия към хората с това занимание, не смеех да се обадя.
            Но Бог, Който нито за миг не спира незабележимо да ни води към Себе Си, отново ни срещна, по най-добрия възможен начин.

            Тази сутрин в един православен форум стана дума за /липсата на/ действената християнска любов в България.
            http://forum.logos-bg.net/viewtopic....st=0&sk=t&sd=a
            Търсех начин да разсея нерадостния тон на темата, без да се налага да преразказвам аз. Така, чрез чичко гугъл стигнах до форума, където за моя радост и учудване на Божиите съдби, открих подробен генезис на цялата проява.

            След кратки борби за паролата вече имам възможност да и аз да благодаря на инициаторите и изпълнителите на тази основна заповед на Спасителя - да обичаме ближния като себе си и да даваме възможност на тази наша любов да се прояви.

            Знаете ли, по недоразумение хората, като чуят "Църква", си представят храм и свещеници. Всъщност Църквата Христова е всички православни християни, обединени около Своя Господ Иисус Христос, запечатани и окрилени от Духа Светаго, които чрез дела, достойни за Христови последователи, избират не широката и удобна магистрала към ада, а тесния, изпълнен с неравности и трудности път към Царството Божие, където власва Любовта. И ако развием офроуд-метафората, душевните ни сили трябва да са с качествата на автомобил, способен да премине трудния житейски терен. Тогава и Навигатор ще ни е Сам Господ!
            С това начинание Вие показахте на дело и на нас, които мислим себе си като верни на Христа, че не е достатъчно да желаем, но и просто да го направим.
            Благодаря на Бога, че станах, макар и незаслужено, скромен участник вав Вашата любов.


            Възкръсналия от мъртвите, Който със смърт смъртта потъпка, като но тия, които са в гробовете живот подари Христос, истинският Бог наш, да ни спаси и помилва!

            Христос воскресе!
            о. Георги Георгиев

            П.П.Подновявам молбата си, при следващата ни среща да ми позволите едно "кръгче" с джип.

            Коментар


            • #36
              До: Един "български Великден"

              В Събота бях в Дрен,говорих с кмета и той каза,че децата постоянно питат:"Кога ще ходим пак на черква?".Замислих се,колко малко усилия от наша страна,а каква трайна следа отавят в нечий живот!
              Аз съм толерантен!

              Коментар


              • #37
                До: Един "български Великден"

                От училището на сестра ми организират дарителска кампания за дама в Дрен.Иницятивата е свързана с коледните празници.Ако има желаещи да се включат...
                Аз съм толерантен!

                Коментар


                • #38
                  До: Един "български Великден"

                  Поткрепям на 100%
                  YZ 450 F
                  0888-939-807

                  Коментар


                  • #39
                    До: Един "български Великден"

                    Казвай с какво можем да бъдем полезни.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Един "български Великден"

                      мом4ета каде се намира това мяасто и аз искам да се присаединяа

                      Коментар


                      • #41
                        До: Един "български Великден"

                        Утре отивам да пазарувам дрешки и бельо за малкике.Събрани са доста дрехи,играчки и не малка сума пари.
                        Посещението е насрочено за 9:30ч. на 16.12. Ангажирали сме Дядо Коледа да раздава подаръци в дома.Който има желание да се включи с нещо не е късно.
                        Съжелявам,но нямам възможност да следя редовно форума,затова за желаещите-0887 792 695.
                        П.С.
                        Село Дрен е само на 15мин.от София посока Дупница.
                        Аз съм толерантен!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Един "български Великден"

                          успех в инициятивата и аз ще се включа с каквото мога

                          Коментар


                          • #43
                            До: Един "български Великден"

                            НАДЯВАМ Се че всички в този форум ще допринесем всеки с каквото може за тази благородна кауза.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Един "български Великден"

                              Жалкото е, че някой хора се сещат за това само на празници,тези деца не са там само на празниците, а всеки ден и биха били щастливи да знаят,че някой мисли за тях..!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X