Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идея към съфорумниците.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Идея към съфорумниците.

    Колеги хрумна ми една идейка,защо не направим смс номер към форума и примерно който иска праща смс-и ,събират се парите и се използват за благотворителност за предстоящи събори и др.наши мероприятия.
    Да го направим примерно като около Коледа и Нова година с тези реклами по телевизята за деца в нужда ,пращаш смс и парите утиват за тях. Примерно: Прати смс със текс офф-р.бг към номер 6116 с цена 2.40лв. с ДДС за Българските деца в нужда.Или нещу подобно.


    П.П А пък може и този който праща смс да получава и лого за своя ГСМ с знака на форума.
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

  • #2
    До: Идея към съфорумниците.

    Аз съм за ! Ще бъде много хубаво и ако саберем пари за деца в нужда или смейства без домове или нещо такова.. Направете анкета и да гласуваме..ако има желаещи ще си проличи на нея
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

    Коментар


    • #3
      До: Идея към съфорумниците.

      Попринцип идеята е добра, само дето трябва да има кой да ги разпределя тези постъпления, дали за събираня или за мотори на постадали от Цигания-та състезатели.
      Но аз подкрепям.
      KAWASAKI Let the good times roll

      Коментар


      • #4
        До: Идея към съфорумниците.

        Съгласна съм и аз,но?Не само да има по Коледа и Нова година,би трябвало да е целогодишно... Нима човек прави добро само по празници ли,ами през другото време? Нека е целогодишно,и дано се направи тази идея,защо не,всеки да пусне по няколко смс-и,

        Коментар


        • #5
          До: Идея към съфорумниците.

          Ем аз предлагам да се анкетира парвоначално за какво ще са парите за деца в нужда,за пострадали мотористи по пътищата за събори или други мероприятия.А пък може и преимерно да се разделят, 3 месеца събиране парички за деца, 3 месеца за пострадали мотористи, 3 месеца за събори и мероприятия примерно през зимня сезон и на пролет купон, 3 месеца за подпомагане на реставриране на църкви храможе и други паментници на културата ни .
          LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

          Коментар


          • #6
            До: Идея към съфорумниците.

            Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
            Съгласна съм и аз,но?Не само да има по Коледа и Нова година,би трябвало да е целогодишно... Нима човек прави добро само по празници ли,ами през другото време? Нека е целогодишно,и дано се направи тази идея,защо не,всеки да пусне по няколко смс-и,
            Да де но аз съм дал пример като тези по Коледа.Не казано,че само по празниците стават чудеса .
            LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

            Коментар


            • #7
              До: Идея към съфорумниците.

              Бих приел подобна идея с радост, ако фирмата през която минава не взима повече от 10% от стойността на СМС-а. За ДДС-то да не говорим - дарение с данък!

              Коментар


              • #8
                До: Идея към съфорумниците.

                Привет!
                Не е лоша идеята...и аз съм за...
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • #9
                  До: Идея към съфорумниците.

                  Eм мога да говоря за подкрепа от една фирма доста силна шефа ми е много приател само незнам как се прави този номер ако може някой да обясни как седат нешата.
                  LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                  Коментар


                  • #10
                    До: Идея към съфорумниците.

                    Идеята не е лоша, но не мисля, че е възможно да се реализира по този начин.

                    По принцип - мисля, че идеята за една благотворителна организация/фондация Ofrroad-Bulgaria, ще бъде доста сполучлива. Организацията трябва да бъде напълно прозрачна (лесно постижимо с помоща на форума) и ръководена от доказали се хора, в които всички имаме доверие.
                    За целта ще трябват няколкло инициатори, които да се занимават с цялата бумащина около едно такова дружество.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Идея към съфорумниците.

                      Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
                      Eм мога да говоря за подкрепа от една фирма доста силна шефа ми е много приател само незнам как се прави този номер ако може някой да обясни как седат нешата.
                      Симпатяга,за повече подробности можеш да се обърнеш към Модератор или Администратора,защото ако се прави това-трябва да се вземат нещата на сериозно,иначе само писане,писане,а нищо-и то да стане скоро тази идея.Та нали за това са хората-да си помагат...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Идея към съфорумниците.

                        Ем окей дайте да изберем хора в който има доверие форума ще пиша на админа ,ще говоря с човека от фирмата за ДДс и там тези проценти споменати по горе дайте наистина да се организираме ,че аз сам няма да успея тези хора имат нужда нека им помогнем.Нека и ние бъдем хора.
                        LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                        Коментар


                        • #13
                          До: Идея към съфорумниците.

                          Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                          Бих приел подобна идея с радост, ако фирмата през която минава не взима повече от 10% от стойността на СМС-а. За ДДС-то да не говорим - дарение с данък!
                          Този начин на събиране средства за благотворителност, чрез SMS, е работещ, подкрепям идеята напълно.
                          Имах оферта от M-tel ( всъщност от обслужваща дейността фирма ), беше по повод акцията за помощ на с.Мечка.
                          В момента не мога да я приложа, в общи линий е:
                          - 4 или 5 цифрен номер на 30-40 лева месечен абонамет, който според договора може да бъде за 3-4 месеца, не безсрочен, ако трябва се подновява
                          - набраните средства могат да се ползват само по заложените в клаузите на договора благотворителни цели.
                          - има няколко стотинки, 2,3, за техническа поддръжка, но доколкото си спомням ДДС не може да се избегне
                          При интерес в темата, ако е необходимо ще поискам нова оферта.
                          Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                          Коментар


                          • #14
                            До: Идея към съфорумниците.

                            И аз съм съгласен за тези смс-и стига парите наистина да отиват за определените каузи и да няма възможност никой да се облагодетелства.
                            [COLOR=darkorange][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Идея към съфорумниците.

                              Абе и аз съм ЗА, ама идеята е доста трудно осъществима.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X